Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    На мен ми се получава само като играя с разрушител, но дори и тогава съм по-скоро на втора, а не на трета линия.

    Comment


      veso_t написа Виж мнение
      Верно 5*25
      Лорейн, Е75, ИСУ 152 с нули...чак не ми се вярва, да не са били афк случайно....
      falcon_bg написа Виж мнение
      Или пък Лорейна и Е75 са тръгнали самоубийствено напред и са свършили играта в първата минута а ИСУ-то се е избабанило на някоя гола полянка стреляло е,пропуснало е и е било изпарено...
      Тц...и двамата не познахте. Просто си постигат заветната мечта да играят в Тиер IX, но изобщо не знаят за какво са там и накрая ги отварят като консерви. Това е! Пусти му късмет, рядко ми се случва такива да са ми противници.

      Comment


        Трябва да вкарат в играта по един джип с политкомисар , да кара след танковете и да разстрелва кръшкачи и дезертирали.
        Клан [8282] .

        Comment


          къде по-лесно е просто да спрат да раздават експи и пари на нулевите, тогава и повечето ботове ще изчезнат...отделно ако се дава бонус не само за светене и щета но и за продължителност на контакт с противника пак ще е добре+ евентуално за отнесен потенциален дмг....

          А иначе камперите които не гледат отбора а гледат личното си постижение се наричат "статистици", вярно благодаение на начина си на игра обикновенно умират последни, и успяват да пострелят, но тиам губи, много често това е топов танк който на първа линия (не говорим за машини които принципо са съпорт от втора) би обърнал играта, но те предпочитат да трупат статистика.
          Иначе аз повече играя със средни и рядко, но ми се случва аз с тежък да се налага да ходя да спотвам на кампещи средни...което ми се струва ужасно неправилно

          Comment


            Иначе аз повече играя със средни и рядко, но ми се случва аз с тежък да се налага да ходя да спотвам на кампещи средни...което ми се струва ужасно неправилно
            Но е достойно за уважение.

            Comment


              е за мене най-важен е процента победи,което понякога налага и такива неща да се правят, или пък да се заминусирам ужасно като издумкам половин боекомплект златни...в резултат пак падаме и аз с две нива по-кекав танк (при това среден) съм демидж дилър...ама какво да се прави сърце бабаитско-македонско и не може да играе пусийската...примерно ако има зкучена ситуация около прикритие обикновенно аз съм този който влиза на скорост с цел противника да извърти купола...напоследък по-често се получава впрочем ..имам предвид шубетат д аме последват и да го довършат, за мен резултатът обикновенно е нисък процен оцеляване, но пък шансът за победа е по-висок, другите обират експито и кинтите..ама да влачат...но пък няма по-забавно нещо от това да се паднем 3-4 агресивни и грамотни средни

              Comment


                Mitko написа Виж мнение
                Така се играе. Така играят професионалистите. Стоят отзад и наливат демидж, без да се интересуват какво се случва. Бил съм свиделел многократно, когато зелени и особено сини танкове се крият възможно най отзад и стрелят по чужд засвет. Може да е нужна някъде помощ, да е топ танк, не и не стои отзад и за нищо не му дреме, освен да вкара още малко демидж.
                Раците ги разбирам, не знае какво да прави, убиват го веднага и се опитва да оцее като се крие, но когато сини играчи започнат да се крият ми се повдига.
                Затова са си само зелени и сини - лилавите са най-отпред в мелето.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Сини, зелени, оранжеви, какво значение ? Като видя някой медиум с типичен снайперски уклон да се набива напред в мелето направо побеснявам. Не стига, че е мекица, по-тромав от тежките и рядко има над 1/3 от тяхната алфа, ами ще ми се набива. Който иска да се мели от близо, нека е така добър, да си пусне играчка с подходящите качества.
                  Има си цели линии измежду медиумите, предназначени за позиционна игра от втора линия. Тяхната основна работа е "да кампят". Тоест да заемат и задържат определени възлови позиции на картата, позволяващи далечен, пасивен спот и прецизно тракване на разкритите машини от комфортна дистанция. На тях се разчита да ковнат противниковите скаути и да не позволяват фланкване на артитата и дестротата от отбора си. Единствената адекватна игра на подобни медиуми е "камперската" и ако не я вършат коректно, отбора им зависва. Та за какво е целия вой ? Заради това,че някой играе грамотно и видите ли на другите не им харесва?

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Сини, зелени, оранжеви, какво значение ? Като видя някой медиум с типичен снайперски уклон да се набива напред в мелето направо побеснявам. Не стига, че е мекица, по-тромав от тежките и рядко има над 1/3 от тяхната алфа, ами ще ми се набива. Който иска да се мели от близо, нека е така добър, да си пусне играчка с подходящите качества.
                    Има си цели линии измежду медиумите, предназначени за позиционна игра от втора линия. Тяхната основна работа е "да кампят". Тоест да заемат и задържат определени възлови позиции на картата, позволяващи далечен, пасивен спот и прецизно тракване на разкритите машини от комфортна дистанция. На тях се разчита да ковнат противниковите скаути и да не позволяват фланкване на артитата и дестротата от отбора си. Единствената адекватна игра на подобни медиуми е "камперската" и ако не я вършат коректно, отбора им зависва. Та за какво е целия вой ? Заради това,че някой играе грамотно и видите ли на другите не им харесва?
                    Значи като пример на това което казваш е Леопарда прототип 9 ниво ст. Това немско виртуално желязо е по меко от кашона, оръдието му зарежда бавно и с него трябва да се играе по вече като ПТ от колкото СТ, че и оборудването му трябва да е такова т.е. със стерео тръба.
                    Например аз винаги съм хвалил Супер Пършинга и при смотана битка от моя страна и без старание си вземам 30 000 кредита при нормален акаунт, а при повече старание съм винаги в тройката на отбора и съм с 50 000 кредита напред, но това зависи и от моите съотборници в рандома.
                    Вчера излизам на карта манастир и при сигнал начало на бой тръгвам на ляво, а малко след мен един ИС 3 и едно СУ 152. На завоя и двете ме пресират и аз спирам като ги пускам от пред. ПРи първите разбити танкове се завързва престрелка при която те двамата се скриват а аз смело тръгвам напред и си убивам два средни танка 7 - мо и 8 мо ниво и от там отново в атака. Тези две мърши се усетиха и тръгнаха с мен. На второто кръстовище със седло влязох в престрелка с един японец и един тежък французин М 4 . Двама получиха по две тупалки в кърмите и таман се нагласих да претрепя французина игнорирайки японеца ИС 3 взе да ме блъска да не мога да стрелям при което два мои изстрела отидоха на вятъра , а джапя ми скъса веригата при което ИС 3 се шмугна и го претрепа. От там този номер ми го направи СУ 152 с блъскането, като при първия изстрел ударих японеца, а при втория не успях благодарение на този идиот и вече наистина си използвах ремонта защото джапа ми намали живота на "Побойника " под 700, в това време ПТ - ми прибра джапа. От там тръгнах напред в атака, а малко след това видях как тези двама боклука един Хелкат и една Т 44 + Кралски тигър ги пратиха в хангара, а аз сега едно че трябва да държа вражеска база и за капак да се бия с трима + още два противотанкиста на противника. Да си призная идваше ми още в началото след двете блъскания да ги разстрелям да не ми пречат в боя. А сега ми кажи с какви съм се паднал в боя като този с ИС 3 беше първи по урон а убираше само фрагчета, а смотания ПТ някъде в средата и къде съм сбъркал в тактиката.

                    Comment


                      Играя главно за кеф, не за да събирам точки, пари, победи и прочее. Обаче зверски дразни лудването по некви моди на разните карти. Например - в един момент всички решават, че понеже веднъж са успели, щото противника е бил същия идиот, то нема нужда да се бие по двата фланга, и се юрват само по единия или в центъра. В резултат, аз по идиотски начин вися сам на оголения фланг, претрепвам двама-трима от лошите, които в в това време ме убиват, и тогава идиотите от отбора се сещат, че са тъпи и се юрват един по един, само за да бъдат изклани. Другият вариант е да се бутам в тълпата, но някак не ме кефи.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        Та за какво е целия вой ? Заради това,че някой играе грамотно и видите ли на другите не им харесва?
                        Айде сега, и ние не я играем от вчера тази игра i знаем кои танкове са снайпери, но да се налага аз да спотвам с М103 за д аможе Т-54 да стреля ми се вижда малко грешно, а трябва някой да го направи защото да кажем другият фланк пада.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Айде сега, и ние не я играем от вчера тази игра i знаем кои танкове са снайпери, но да се налага аз да спотвам с М103 за д аможе Т-54 да стреля ми се вижда малко грешно, а трябва някой да го направи защото да кажем другият фланк пада.
                          То, че си прав, прав си, но поне 90% от играчите и представа си нямат каква е ролята на танка им в играта! На мен например доста често ми се случва като играя със самоходното ***** наречено Леопард ПТА да получавам сума ти псувни и дори истрели в гърба защото не "играя като среден танк и не светя"...
                          Виж с първия Патън е съвсем друга работа, ама той си е многофункционален танк за разлика от самоходното *****

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Айде сега, и ние не я играем от вчера тази игра i знаем кои танкове са снайпери, но да се налага аз да спотвам с М103 за д аможе Т-54 да стреля ми се вижда малко грешно, а трябва някой да го направи защото да кажем другият фланк пада.
                            Toва, както и да го погледнеш, не изглежда добре. Щом ситуацията е стигнала до надеждата, Т-54 с великолепния си обзор да спотва, то битката вече е осрана. В тази конфигурация бих подал купола на 103-ката за спот. Както и да подтикна лошите да стрелят напразно по мен. Така 54-ката има реален шанс бързичко да ги фланкне и действително да налее. На мен това ми се вижда правилно.

                            Играеш достатъчно медиуми за да си наясно че самотна 54-ка изнесена напред е потенциална жертва, докато хамериканеца, на купол, има шансове за оцеляване. Виж ако са група медиуми, може да стане красиво. Обичайно в сетъпа има 71-ца, вазелинче или 13/90-ка за спотери. Ако към момента са разкостени, без да разкрият вражите позиции, то вече сте нагазили лайната. Каквото и да направиш, все си прецакан.

                            Познавам доста опитни играчи и филд командери, които още не са узрели за идеята, че над 60% от всяка битка се прави от скаутите. Един добър спотер, може да изнесе и най-калпавите кампери до победа. Докато опитния снайпер или артилерист е слабо полезен без скаут.

                            Разбира се има ситуации и ситуации. Всяка е със своя специфика и без риплейче само си чешем крастите.

                            bruchpilot написа Виж мнение
                            То, че си прав, прав си, но поне 90% от играчите и представа си нямат каква е ролята на танка им в играта! На мен например доста често ми се случва като играя със самоходното ***** наречено Леопард ПТА да получавам сума ти псувни и дори истрели в гърба защото не "играя като среден танк и не светя"...
                            Виж с първия Патън е съвсем друга работа, ама той си е многофункционален танк за разлика от самоходното *****
                            Странно, отзивите за Лео-9-ката не се покриват със мнението ти за него. Или всички тези уникуми са в дълбоко заблуждение, или твоята преценка за танка понамирисва. Eто как го правят някои БГ-та. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                            Last edited by bigbeer; 14-01-2014, 20:05.

                            Comment


                              bigbeer написа Виж мнение
                              Toва, както и да го погледнеш, не изглежда добре. Щом ситуацията е стигнала до надеждата, Т-54 с великолепния си обзор да спотва, то битката вече е осрана.
                              Спотърът може да бъде пасивен, а може да бъде и активен.

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Спотърът може да бъде пасивен, а може да бъде и активен.
                                Съгласен, но важното е да го има и да си върши работата добре.

                                Comment

                                Working...
                                X