Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Има и по-трагични случаи http://bg.twitch.tv/jacqueline_wot/c/3267437

    Comment


      Мацката e по добра от Jove.
      Клан [8282] .

      Comment


        alfbandi написа Виж мнение
        Мацката e по добра от Jove.
        Oпределено изглежда по-секси.

        Comment


          alfbandi написа Виж мнение
          Мацката e по добра от Jove.
          И от Муразор, ама с малко
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Пфф ако имах още малко точки живот
            Click image for larger version

Name:	shot_028.jpg
Views:	1
Size:	290.6 КБ
ID:	538150Click image for larger version

Name:	shot_029.jpg
Views:	1
Size:	256.6 КБ
ID:	538151

            Comment


              Въпреки че в момента тече акция и идиотизмът е повсеместен, нощи попаднах на един особено рядък екземпляр! В края на един особено оспорван бой остават едно вражеско Су-152 и една арилерия срещу Кв-1С, Су-152 и едно Т25/2 което е на 100%. Викам си "поебдата е сигурна" и включвам на Т25/2 да гледам как ще ги избие. Само че този тип почва едни неадекватни манерви - ама не като пиян, даже не като човек който за пръв път играе, ами като не знам какво!
              В крайна сметка нашите Кв-1С и Су-152 убиха вражеското ПТ но погинаха от артилерията. Пак си викам - тоя поне една артилерия ще убие. Е да, ама не! Нашия до края на боя си стоя в един храст и не мръдна от там... Резултата - загуба, тъй като бяхме на режим щурм! Направо умрях от яд и реших този да го проверя що е за птица. Какво мислите че открих - над 14000 боя с игрови рейтинг от 1200?!!?!!!?!!!??? Щракнах да видя с какво се е бил и на първо място виждам 780 боя с Ис-4 при ... 39% победи! Направо ченето ми падна...

              Comment


                Oбичайното :

                Загуба
                Битка: Уестфилд 17.12.2013 г. 13:29:46 ч.
                Танк: Nashorn
                Опит: 1*122
                кредита: 29*275
                Постижения в битка: Медал Халонен

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение
                  Oбичайното :

                  Загуба
                  Битка: Уестфилд 17.12.2013 г. 13:29:46 ч.
                  Танк: Nashorn
                  Опит: 1*122
                  кредита: 29*275
                  Постижения в битка: Медал Халонен
                  Току що купих същия танк.Кажи какво си сложил освен мрежата?

                  Comment



                    Eто ти ръководство от командира на нашия клан за уменията

                    а тук за обурудването
                    Last edited by staloun; 17-12-2013, 14:41. Причина: грешка

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Току що купих същия танк.Кажи какво си сложил освен мрежата?
                      Не се оправям много добре със него. За над 250 битки , така и не взех "АС" . Търкалям го с натъпквач, мрежа и подобрен прицел.

                      Comment


                        Цяла вечер ме пуска с такива отбори. Всички мозъчни донори са изпълзели от дупките си и все с тях ме пуска - вероятно и аз съм такъв тогава!
                        Attached Files

                        Comment


                          uzi71 написа Виж мнение
                          Цяла вечер ме пуска с такива отбори. Всички мозъчни донори са изпълзели от дупките си и все с тях ме пуска - вероятно и аз съм такъв тогава!
                          Некоректна причинно-следствена връзка. Нормално на такъв сетъп, пуска по един-двама читави за цвят. Ако си в казана с раците, то по дефолт си читавия.

                          Comment


                            Добре де моля някой да ми обясни!Погледнете колко щета съм нанесал и колко опит ми дават!Имам и поразен вражески танк!В отбора доста играяи са по зле от мен даже и с нула щета!Просто не знам!Click image for larger version

Name:	shot_054.jpg
Views:	1
Size:	335.6 КБ
ID:	538174

                            Comment


                              Като играч съм средняк, ама чак пък с такива отбори да ме пуска..... в началото на играта противниците ни писаха, че сме томато пауър. Накрая бихме и то защото убих петима, още няколко натресох и не им позволих да приближат за да декапнат /добре че Т-150 носи на бой/, обаче такъв ММ дразни, особено когато е редовно така.
                              Attached Files

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Добре де моля някой да ми обясни!Погледнете колко щета съм нанесал и колко опит ми дават!Имам и поразен вражески танк!В отбора доста играяи са по зле от мен даже и с нула щета!Просто не знам![ATTACH=CONFIG]22010[/ATTACH]
                                Понякога се бъгва, въпреки това може другите да са светили и затова да имат точки.

                                Comment

                                Working...
                                X