Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    War, war never changes..

    Comment


      Човека беше с Т71 направи доста добър пробив и ми светеше добре.Спотна артилерията и аз стрелях от другия край на картата.Докато долети снаряда той се беше долепил до артилерията и се сещате какъв беше резултата.Извиних се още в битката, но човека реши да ме троли след това

      Czaruq*(8:45:39 PM) fu cking noob
      Czaruq*(8:45:43 PM) unskilled
      Czaruq*(8:45:46 PM) tard
      Czaruq*(8:45:51 PM) kser
      Ultramarine_BG*(8:46:02 PM) yeah yeah
      Czaruq*(8:46:07 PM) how u get X tier and dont get ban?
      Czaruq*(8:46:33 PM) i got only 1600 credits -.-
      Czaruq*(8:46:49 PM) and 1800 exp
      Czaruq*(8:46:57 PM) i go to support writed
      Czaruq*(8:47:07 PM) prepare to banned
      Ultramarine_BG*(8:51:09 PM) write ot the fukin Obama if you want I don't care
      Ultramarine_BG*(8:51:20 PM) :*
      Ultramarine_BG*(8:55:32 PM) by the way how does GW E100 shell taste??
      Ultramarine_BG*(8:55:34 PM)
      Czaruq*(8:55:58 PM) u ar only a fucking kser u know?
      Czaruq*(8:56:08 PM) frager
      Czaruq*(8:56:12 PM) stealer
      Czaruq*(8:56:31 PM) u fail me mission for kill and no die on the battle
      Czaruq*(8:56:46 PM) and i cant get more eff and im tomato for ur fould
      Czaruq*(8:57:13 PM) second time e-100 destroy me only for want a kill no help -,-
      Czaruq*(8:57:28 PM) go play tetris if u dont know how to play a team


      Оказа се, че е бил на привършване на кредитите и е разчитал на тази битка за бонуса D
      Съчуствам му знам как е да играеш без премиум, но....
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Човека беше с Т71 направи доста добър пробив и ми светеше добре.Спотна артилерията и аз стрелях от другия край на картата.Докато долети снаряда той се беше долепил до артилерията и се сещате какъв беше резултата.Извиних се още в битката, но човека реши да ме троли след това

        Czaruq*(8:45:39 PM) fu cking noob
        Czaruq*(8:45:43 PM) unskilled
        Czaruq*(8:45:46 PM) tard
        Czaruq*(8:45:51 PM) kser
        Ultramarine_BG*(8:46:02 PM) yeah yeah
        Czaruq*(8:46:07 PM) how u get X tier and dont get ban?
        Czaruq*(8:46:33 PM) i got only 1600 credits -.-
        Czaruq*(8:46:49 PM) and 1800 exp
        Czaruq*(8:46:57 PM) i go to support writed
        Czaruq*(8:47:07 PM) prepare to banned
        Ultramarine_BG*(8:51:09 PM) write ot the fukin Obama if you want I don't care
        Ultramarine_BG*(8:51:20 PM) :*
        Ultramarine_BG*(8:55:32 PM) by the way how does GW E100 shell taste??
        Ultramarine_BG*(8:55:34 PM)
        Czaruq*(8:55:58 PM) u ar only a fucking kser u know?
        Czaruq*(8:56:08 PM) frager
        Czaruq*(8:56:12 PM) stealer
        Czaruq*(8:56:31 PM) u fail me mission for kill and no die on the battle
        Czaruq*(8:56:46 PM) and i cant get more eff and im tomato for ur fould
        Czaruq*(8:57:13 PM) second time e-100 destroy me only for want a kill no help -,-
        Czaruq*(8:57:28 PM) go play tetris if u dont know how to play a team


        Оказа се, че е бил на привършване на кредитите и е разчитал на тази битка за бонуса D
        Съчуствам му знам как е да играеш без премиум, но....
        Познато... И аз с Hummel веднъж трепнах едно другарче така на тоя пич му оставаше едно арти за "Паскучи",много кофти ми стана и от тогава ако около някой враг има наблизо наш човек не стрелям с артито,че снаряда лети хем бавно хем неточно.
        А играта без прем наистина доста боли като трябва да събираш пари за тиър 8-10 нещата и да ги храниш след това,но аз с моите Т-25 и БДР успявам да свържа двата края.

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          Познато... И аз с Hummel веднъж трепнах едно другарче така на тоя пич му оставаше едно арти за "Паскучи",много кофти ми стана и от тогава ако около някой враг има наблизо наш човек не стрелям с артито,че снаряда лети хем бавно хем неточно.
          А играта без прем наистина доста боли като трябва да събираш пари за тиър 8-10 нещата и да ги храниш след това,но аз с моите Т-25 и БДР успявам да свържа двата края.
          Без премиум много бавно събирам за ИС-8, при положение че и гриндя немските средни и британските тежки.

          Comment


            Click image for larger version

Name:	fun.jpeg
Views:	1
Size:	965.8 КБ
ID:	538131
            След такава реклама няма как да не го купя!

            Comment


              Comment


                War, war never changes..

                Comment


                  От преди малко.

                  Почва играта и някакъв КВ-1С ме вика да го следвам. Поглеждам го и гледам българското знаме. Викам, наше момче си, той потвърди. Питам го, как позна, че съм българин (нямам знаме). Той, не съм търсил българин, само ти имаше положителен процент победи в отбора....
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    От преди малко.

                    Почва играта и някакъв КВ-1С ме вика да го следвам. Поглеждам го и гледам българското знаме. Викам, наше момче си, той потвърди. Питам го, как позна, че съм българин (нямам знаме). Той, не съм търсил българин, само ти имаше положителен процент победи в отбора....
                    Може и от форума да те е познал нали ника ти в играта е пак 1951.

                    Comment


                      Тия дни беше рядкост да видиш някой с положителен процент победи в играта.

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Тия дни беше рядкост да видиш някой с положителен процент победи в играта.
                        Това ми е за вчера резултата от игратаClick image for larger version

Name:	shot_047.jpg
Views:	1
Size:	381.2 КБ
ID:	538155Постигнат е най вече с КВАС и около 10 игри с други руски танкове за пулнеж и да събера щета за премиум

                        Comment


                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Добре направено, има идея.

                            Малко под него, изненадващо открих, рекламно клипче на БГ клан. За да не ме упрекнат, че им правя реклама ще пусна само линка.

                            video, sharing, camera phone, video phone, free, upload


                            И за да не ме упрекнат в антиреклама, ще пусна следващото, пак като линк.

                            tarelfe mémé strat mais elle passe de justesses!!! heuresement certain on de la chance :p


                            Двата клипа излизат един под друг в търсачката и някак странно кореспондират.

                            Comment


                              Такъв агент не бях засичал лично аз в бой.

                              Click image for larger version

Name:	shot_198.jpg
Views:	1
Size:	452.1 КБ
ID:	538247
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X