Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    mnogo dobra, po4nah 7-mo nivo s Tiger
    War, war never changes..

    Comment


      Стигнах 10-то ниво с IS-7 но не знам как да убия боса.. пробват от всички страни - не му правя щети. Може би е нещо свързано с по-малките раци?

      даа убих го
      свързано е с елените от страни..
      Last edited by StrEagle; 01-04-2014, 16:23.
      War, war never changes..

      Comment


        Играта с Карл е неочаквано зарибяваща....жалко че ще го има само 4 дни.....и не се отразява в статистиката....дори реплея е стране и не сиак да се ъплоудне в сайат за уплоуд

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          аз до 9-то допълзях, ама се залисах изкарах курсора извън полето..танка спря и ме хапнаха
          Аз до тиър 8 се дотътрих ама това е гавра просто тия тежки раци искат 2 снаряда и идват на талази какви ли не пируети правя,но накрая ме спипват и изконсумирват.
          А иначе Тигър 1 са го направили безбожно ОП направо е като нинджа.

          Comment



            Направо се скапах от смях!

            Comment


              Удължават KARL примоцията до края на седмицата
              War, war never changes..

              Comment


                Attached Files
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment




                  OKB Grigorov is a small Bulgarian model-making company, producing various kits. You will be able to get your fake FV215b tank soon as a resin kit, according to their FB pages. Enjoy!

                  Ха! Интересно, българска компания прави модели по футуристични танкове на WoT.

                  War, war never changes..

                  Comment


                    ... Да живей Британо-Беларусо-Българското братско сътрудничество в танкостроенето!!!

                    Comment


                      Леле мале,какво ме сполетя след среща с Т30
                      Click image for larger version

Name:	shot_022.jpg
Views:	1
Size:	591.8 КБ
ID:	539986

                      Comment


                        Из обновления 9.0 мой ноутбук поддерживает только обои рабочего стола.

                        Comment


                          StrEagle написа Виж мнение


                          OKB Grigorov is a small Bulgarian model-making company, producing various kits. You will be able to get your fake FV215b tank soon as a resin kit, according to their FB pages. Enjoy!

                          Ха! Интересно, българска компания прави модели по футуристични танкове на WoT.

                          https://www.facebook.com/pages/OKB-G...89404637756278
                          ... това е Гоги...
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            StrEagle написа Виж мнение

                            Ха! Интересно, българска компания прави модели по футуристични танкове на WoT.
                            Просто БГ компаният аима всички части по ходоват ачаст (които са най-скъпи за прототипиране) + куполата, и правейки нов корпус получава фантастичен но популярен модел....хубаво че не си видял другите неща които направихме напоследък

                            И само за протокола-моделите в играта са фрепиращо грешни, особенно предвид документацията която твърдят че ползват.

                            П.С. хе хе, намерих го и дори прочетох кометарите, бахти палячовците- танка бил фантасмагоричен, германските като да са истински....че дори няколко се пенят ВГ да ме били съдели...то верно е за "майтапи" всичко това

                            Comment




                              Какво като е фантасмагорен, продава ли се? Значи не е лош
                              War, war never changes..

                              Comment


                                ако някой се чуди, как изглежда отвънка хангара, ми се бъгва от време на време:



                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X