Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой знае ли какво точно се обнови тази сутрин?Благодаря!

    Comment


      Оффффф!Най после успях да купя ИС-4!Сложих му по бързо зареждане и по бързо прицелване.Трето засега сложих мрежа.Колебая се за вентилатор!?Дайте съвети!

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Оффффф!Най после успях да купя ИС-4!Сложих му по бързо зареждане и по бързо прицелване.Трето засега сложих мрежа.Колебая се за вентилатор!?Дайте съвети!
        Вентилаторът винаги е първи!!! за ИС-4 другото което аз бих сложил е дотиквач и бързо прицелване.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Вентилаторът винаги е първи!!! за ИС-4 другото което аз бих сложил е дотиквач и бързо прицелване.
          ОК,ще сложа и вентилация!Не съм играл с него още но ми се струва че ще е нещо като малко по силен ИС-6.Как мислят тези които са го играли?

          Comment


            Аз играя с него от около месец . Но нещо не мога да му свикна със СТ 1 се чувствах по добре може би защото се играеше на по ниско ниво . Иначе здрав танк добро оръдие но е малко тромав аз съм му сложил стабилизатор от екстрите .

            Comment


              Да ви попитам,някой имал ли е такъв проблем и дали е от "моя телевизор" ... през две-три битки,като приключи битката,играта ми зависва ето тук:
              Click image for larger version

Name:	shot_016.jpg
Views:	1
Size:	208.3 КБ
ID:	539677
              Налага се да я изключа и пак да я стартирам...благодаря!

              Comment


                Пробвай без модове.
                War, war never changes..

                Comment


                  Кажете, плс, струва ли си да развивам линията от Т-150 нататък до ИС-4?

                  Comment


                    Разбира се, че си заслужава!
                    Имай в предвид, че танковете по нея са малко по-бавни, но имат отлична броня и добри оръдия.

                    Comment


                      Работата е в това, че съвсем скоро ще се сдобия с Т-62А, но струва ли си да позакъснея малко, давайки ресурс за развието на КВ-3/4 и ИС-4 линията? Скоро (до седмица) ще имам и ИС-7.

                      Comment


                        Е, тогава не бързай - вземи преди това тези които ти излизат по-бързо. Лично аз харесвам най-много медумите - заради динамиката им.

                        Comment


                          Да попитам нещо ? Гледах мой съотборник с Тигър 2 цяла игра стоя отзад накрая остана само той след като не го откриха превзеха базата и веднага след превземането той се взриви . После видях че е с нула дм това нещо ново ли е или до сега не съм го забелязал ?

                          Comment


                            Бот, има ги отдавна. Този е от елементарните.

                            Comment


                              firefighter написа Виж мнение
                              Да ви попитам,някой имал ли е такъв проблем и дали е от "моя телевизор" ... през две-три битки,като приключи битката,играта ми зависва ето тук:
                              [ATTACH=CONFIG]23673[/ATTACH]
                              Налага се да я изключа и пак да я стартирам...благодаря!
                              И при мен се получава така понякога!Много е досадно.

                              Comment


                                emkirov написа Виж мнение
                                Аз играя с него от около месец . Но нещо не мога да му свикна със СТ 1 се чувствах по добре може би защото се играеше на по ниско ниво . Иначе здрав танк добро оръдие но е малко тромав аз съм му сложил стабилизатор от екстрите .
                                Не виждам смисъл от стабилизатор.Той е бавен и може и без стабилизатор но виж бързо прицелване и зареждане определено му трябват!

                                Comment

                                Working...
                                X