Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Може ли някой с добре снаряжен ИС 3 да каже за колко му зарежда оръдието?
    11.48 без вентилация и BIA, с дотиквач.

    Comment


      При мен-11,22 без вентилация и BIA, с дотиквач Click image for larger version

Name:	shot_118.jpg
Views:	1
Size:	394.5 КБ
ID:	539394 и 10,97 с вентилация и дотиквач Click image for larger version

Name:	shot_119.jpg
Views:	1
Size:	449.4 КБ
ID:	539395 Аз съм маниак на тема време за презареждане!Смятам го за най важния фактор!

      Comment


        И откъде идва разликата?

        Comment


          Умението бойно братство сваля от времето!Вентилацията -ти я видя нагледно даде о,25!Като цяло танка ми е на четвърто умение.Някой да каже може ли още да се свали времето?Приемам съвети!

          Comment


            е аз съм без братство...

            Comment


              Може с "бойни дажби", но ще е за сметка на рем.комплект, аптечка или пожарогасител .... а и минус 20К сребро всяка игра.

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                Може с "бойни дажби", но ще е за сметка на рем.комплект, аптечка или пожарогасител .... а и минус 20К сребро всяка игра.
                Ето и с плюскане-10,52 Click image for larger version

Name:	shot_121.jpg
Views:	1
Size:	442.1 КБ
ID:	539396

                Comment


                  Чудя се дали може изобщо да се свали още от времето на зарядка?За сега резултата е 10,52сек.

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Чудя се дали може изобщо да се свали още от времето на зарядка?За сега резултата е 10,52сек.
                    Mоже, като смениш бараката с немска или британска. Техните пушки са по-скорострелни по дефолт.

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Чудя се дали може изобщо да се свали още от времето на зарядка?За сега резултата е 10,52сек.
                      Ами единственото неизпробвано, за което аз се сещам, е adrenalin rush на пълнача, но то ще ти действа след като ти смъкнат точките ( под 10 % от базовите май беше?) Общо взето безсмислена работа.

                      Comment


                        veso_t написа Виж мнение
                        Ами единственото неизпробвано, за което аз се сещам, е adrenalin rush на пълнача, но то ще ти действа след като ти смъкнат точките ( под 10 % от базовите май беше?) Общо взето безсмислена работа.
                        Предполагам че си прав!Все пак някой ако се сеща нещо да пише!Предварително благодаря!
                        Иначе умението adrenalin rush го имам на пълнача!Ще наблюдавам внимателно какъв е резултата в цифри!

                        Comment


                          Има ли някакво значение,ако прехвърля екипаж от САУ,към ТД?И двете са от една нация.Дали влошава качеството на уменията в играта,че знаеш ли вече с какво да се съобразяваме

                          Comment


                            Bloksir написа Виж мнение
                            Има ли някакво значение,ако прехвърля екипаж от САУ,към ТД?И двете са от една нация.Дали влошава качеството на уменията в играта,че знаеш ли вече с какво да се съобразяваме
                            При прехвърляне на екипаж към който и да е друг танк с изключение на премиум от същия тип имаш наказания в уменията и при преобучаване губиш опит ако не ползваш злато. При смяна на класа машина тези наказанияи загуби се удвояват.

                            Comment


                              Благодаря!Всички са мошенициСамо пари искат.Хубо де,ако реша да върна после екипажа на стария танк,възстановяват ли му се процентите колкото са били или почваш и там отначало?

                              Comment


                                Bloksir написа Виж мнение
                                Благодаря!Всички са мошенициСамо пари искат.Хубо де,ако реша да върна после екипажа на стария танк,възстановяват ли му се процентите колкото са били или почваш и там отначало?
                                Не. Пак трябва да ги преобучиш.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X