Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добро утро колеги!
    Някой да има проблем със свързването към сървърите EU1 и EU2 тази сутрин....или е само при мен?И да попитам....как се включват команди като "ник след мен" ..."ник спри" ....може и други да има не знам ...благодаря!

    Comment


      firefighter написа Виж мнение
      Добро утро колеги!
      Някой да има проблем със свързването към сървърите EU1 и EU2 тази сутрин....или е само при мен?И да попитам....как се включват команди като "ник след мен" ..."ник спри" ....може и други да има не знам ...благодаря!
      Добро утро, колега,

      Днес до обед сървърите няма да работят - излиза новия пач за играта (0.8.11).

      Командите - посочваш играч, задържаш бутон "Z" (това е стандартния клавиш) - на екрана ще ти излезе радиално меню с команди, и си избираш с мишката.
      Ако не си посочил играч - командите/съобщенията в менюто ще са по-различни.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Благодаря за бързия и точен отговор!!!Хубав ден!!!

        Comment


          Не можах да намеря точен отговор.Въпроса е,ако искам да играя в руския сървър,трябва да инстална играта наново ли?Демяк да имам две инсталирани игри?разбрах само,че почвам от нулата.

          Comment


            Bloksir написа Виж мнение
            Не можах да намеря точен отговор.Въпроса е,ако искам да играя в руския сървър,трябва да инстална играта наново ли?Демяк да имам две инсталирани игри?разбрах само,че почвам от нулата.
            Да, трябва да инсталираш отделно руския клиент на играта.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum благодаря!Ти като Stug от засада изстреля отговора!

              Comment


                One shot - one kill
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Някой който е имал днес време да направи повече игри с Т-54 моля да сподели как е новият променен купол. Струва ми се така на око, че е нърфнат доста сериозно. Малко по-голям е от преди, с доста по-лоши ъгли на наклон и с много по-изпъкнали люкове...?

                  Comment


                    Този медал някой виждал ли го е до сега?Click image for larger version

Name:	shot_097.jpg
Views:	1
Size:	395.8 КБ
ID:	538862Сигурно сега е пуснат!Танкист снайперист.

                    Comment


                      Прочети описанието на промените и новите неща в 0.8.11. Има няколко нови медала.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Командите - посочваш играч, задържаш бутон "Z" (това е стандартния клавиш) - на екрана ще ти излезе радиално меню с команди, и си избираш с мишката.
                        Ако не си посочил играч - командите/съобщенията в менюто ще са по-различни.
                        Извинявай че пак досаждам,но как става това "посочваш играч" .... благодаря!

                        Comment


                          С мерника докато светне!НЕ НАТИСКАЙ ЛЯВ БУТОН НА МИШКАТА!!!Пък ако искаш пробвай и с ляв бутон!Тогава няма как да не те разбере!

                          Comment


                            Току що включих играта!Имам един ден премиум акаунт!!?Това от къде дойде?

                            Comment


                              И други хора се "оплакаха", че се е появил ден премиум...
                              Радвай се и го ползвай, докато не са го взели
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Благодаря...задължително ще пробвам с ляв бутон

                                Comment

                                Working...
                                X