Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ViktorKitov написа Виж мнение
    Абе и аз играех без премиум почти две години, ама не съм имал толкова проблеми с екипажите (Без премиум и да давам злато винаги съм си имал и малко свободен опит за стоковите танкове). Както си написал излиза, че запазваш всеки танк с екипажът му? Иначе е логично до 9-то ниво да имаш поне две умения.

    Лампата и някои перкове работят само на 100%, отново е лудост да се играе толкова игри (Дори повече отколкото за 1-то умение) без да ти работи перкът.
    Запазвам доста танкове с екипажите и повечето са на почти две умения.Други танкове продавам но екипажите пазя за момента когато ще ги купя пак-например тигрите и пантерите в момента съм ги продал но екипажите им на по две умения стоят.Трябваха ми парички да развия американската линия!Не бързам за 9-10 ниво-искам да имам развити повечето осмици!Тогава след като имам осмици на по второ трето умение ще щурмувам 9-10!От девето ниво за мой кеф си взехТ-54 и СУ-122-54.Иначе имам изследвани почти всички девятки!Чудя се да взема ли и ИС-8?Какво ще кажеш за това?

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Запазвам доста танкове с екипажите и повечето са на почти две умения.Други танкове продавам но екипажите пазя за момента когато ще ги купя пак-например тигрите и пантерите в момента съм ги продал но екипажите им на по две умения стоят.Трябваха ми парички да развия американската линия!Не бързам за 9-10 ниво-искам да имам развити повечето осмици!Тогава след като имам осмици на по второ трето умение ще щурмувам 9-10!От девето ниво за мой кеф си взехТ-54 и СУ-122-54.Иначе имам изследвани почти всички девятки!Чудя се да взема ли и ИС-8?Какво ще кажеш за това?
      ИС-8 е ОК, не ми допадна особено, защото въобще не е тежък танк от към броня, а с всичките ПТ-САУ наоколо не оцелява дълго...

      Иначе е хубаво да си развиваш 8-ците, но след 7-мо ниво си трябват солидни екипажи.

      VIII- Поне 1 умение на 100% + второ на повече от 50%

      IX- Поне 2 умения на 100%

      X- Поне 2 умения на 100% + трето на поне 50%

      Comment


        ViktorKitov написа Виж мнение
        ИС-8 е ОК, не ми допадна особено, защото въобще не е тежък танк от към броня, а с всичките ПТ-САУ наоколо не оцелява дълго...

        Иначе е хубаво да си развиваш 8-ците, но след 7-мо ниво си трябват солидни екипажи.

        VIII- Поне 1 умение на 100% + второ на повече от 50%

        IX- Поне 2 умения на 100%

        X- Поне 2 умения на 100% + трето на поне 50%
        Малко цифри-ИС-3 - 3то на 65%
        ИС -2ро на 90% ,СУ-101-2ро на92%,Т-44-2ро на 89%,Пантера2-3то на 10%,Тигър2-2ро на 73%,Тигър1-2ро на 88%,Т-34-85-3то на 75% и т.н Ще ми трябва време за 9-10 ниво но аз бърза работа нямам.Танковете които изброих ги избрах произволно от гаража и екипажи от казармата има поне още 15 на почти 100%второ умение.В момента играя повече американци 6-7 ниво.

        Comment


          Тези са добре, само не знам защо не си хвърлил екипажът от Т-44 на Т-54, а да сложиш по-слабият на Т-44. Просто на 9-то и 10-то ниво толерансът за грешки намалява значително.

          Comment


            Здравейте!!Някой може ли да каже дали мога да сложа последното оръдие на Т29 без да изследвам вериги?Сложил съм подсилени торсиони.Опита на танка и свободния ми опит стигат само или за оръдие или за окачване!За двете едновременно нямам-та затова питам.

            Comment


              това окачване ти дава+10%,виж теглото на старото и новото оръдие и сметни,и аз го мъча стоковия,но ще карам наред,да ми е гадно

              Comment


                Здравейте!Забелязах че последните оръдия на ИС-8 и СТ-1 са едни и същи!В този смисъл ако разуча единия танк ще ми бъде много по лесно за другия!Въпросът ми е кой от двата да купя?Имам ги и двата отключени!Моля дайте съвет.С кой според вас ще бъде по лесно и бързо?

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Здравейте!Забелязах че последните оръдия на ИС-8 и СТ-1 са едни и същи!В този смисъл ако разуча единия танк ще ми бъде много по лесно за другия!Въпросът ми е кой от двата да купя?Имам ги и двата отключени!Моля дайте съвет.С кой според вас ще бъде по лесно и бързо?
                  ST-1 като стоков е аадски изнервящ. Нещо като неподвижна мишена. Не може да ходи, не може да стреля и яде камара бой. Трябава си му оборудване още отначало

                  Comment


                    След една битка, екранът почерня и излезе надпис "Връзката със сървъра е прекъсната. Причина: Spam protection."
                    Някой знае ли защо става така? Какъв спам? Аз ли спамя сървъра нещо или...?
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      След една битка, екранът почерня и излезе надпис "Връзката със сървъра е прекъсната. Причина: Spam protection."
                      Някой знае ли защо става така? Какъв спам? Аз ли спамя сървъра нещо или...?
                      Същия проблем имах на два пъти и аз!!Бах задал и аз въпрос по този повод но отговор нямах.

                      Comment


                        Здравейте!Вчера играх и в една битка бях с Т-34-85.Двама келеша от моя отбор се скараха нещо и почнаха да се стрелят!Реших да ги разтърва като гръмнах до тях!И като ме почнахаааа-не ти е работа!Гръмнаха и двамата по мен и аз естествено ги приключих!Отбора видя всичко и никой и дума не каза,аз после ги докладвах.Какво да видя -светнах в друг цвят!!Мислех че днес ще е нормално но още светя.Та въпроса ми е - ДОКОГА ще светя така?

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Здравейте!Вчера играх и в една битка бях с Т-34-85.Двама келеша от моя отбор се скараха нещо и почнаха да се стрелят!Реших да ги разтърва като гръмнах до тях!И като ме почнахаааа-не ти е работа!Гръмнаха и двамата по мен и аз естествено ги приключих!Отбора видя всичко и никой и дума не каза,аз после ги докладвах.Какво да видя -светнах в друг цвят!!Мислех че днес ще е нормално но още светя.Та въпроса ми е - ДОКОГА ще светя така?
                          Синичък, нали? Станал си Teamkiller.
                          Мисля, че при първо прегрешение е 24 часа.
                          През това време всеки съотборник може да те стреля и убива безнаказано.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Синичък, нали? Станал си Teamkiller.
                            Мисля, че при първо прегрешение е 24 часа.
                            През това време всеки съотборник може да те стреля и убива безнаказано.
                            Дано не се пробват!А може ли да се оплача по някакъв начин от тези двамата?Пазя записа!

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Дано не се пробват!А може ли да се оплача по някакъв начин от тези двамата?Пазя записа!
                              Евентуално можеш да пратиш записа на съпорта в комплект с оплакване, ама щом ти си ги застрелял, най-много да ти удължат наказанието...

                              Между другото, мисля, че стрелба между съотборници във взвод не носи наказание.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Евентуално можеш да пратиш записа на съпорта в комплект с оплакване, ама щом ти си ги застрелял, най-много да ти удължат наказанието...

                                Между другото, мисля, че стрелба между съотборници във взвод не носи наказание.
                                Не беше взвод.Просто случайна битка!

                                Comment

                                Working...
                                X