Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте!Както казах купих Д-54 заради по голямата пробивност.Възхитен съм-първа игра и 10 изстрела,10преки попадения,9 пробили!Четири от тези изстрели бяха по един T57 Heavy който загина с 1281 щети от мен!Просто досега не съм играл с такъв кеф!Ще взема след време и другото оръдие и ще сравнявам тогава.

    Comment


      Как се включва опцията, която да ти показва в горния ляв ъгъл колко демидж си нанесъл сумарно?
      Който стреля първи се смее последен

      Comment


        kapitango написа Виж мнение
        Как се включва опцията, която да ти показва в горния ляв ъгъл колко демидж си нанесъл сумарно?
        Това е опция на XVM мод към играта. В чистата версия на играта няма такава опция. А за последната версия на играта няма още официален XVM, само тестова версия.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          kapitango написа Виж мнение
          Как се включва опцията, която да ти показва в горния ляв ъгъл колко демидж си нанесъл сумарно?
          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

          Comment


            Здравейте!какво да сложа на моя ARL 44-висококачествена оптика или подобрен прицел?

            Comment


              Прицел! Тежък танк рядко може да усети ползата от оптика, за сметка на това при 3.4 секунди прицелване на топ оръдието доста ще се поозориш.

              И аз имам въпрос за ARL-а. В момента ми е полу стоков без отворено топ оръдие. С дългото оръдие депресията същата ли е? Със сегашното 90мм има прекрасна депресия и добра скорострелност, при повече от адекватна за този тиер бронебойност. А и прицелва много по-бързо. Топ оръдието получава само по-добра бронебойност, която в този тиер рядко се използва на максимум. И ако заради дължината, има редукция на депресията, хич няма и да го слагам. Дори и сега се чудя струва ли си.

              Comment


                Angelmr написа Виж мнение
                Прицел! Тежък танк рядко може да усети ползата от оптика, за сметка на това при 3.4 секунди прицелване на топ оръдието доста ще се поозориш.

                И аз имам въпрос за ARL-а. В момента ми е полу стоков без отворено топ оръдие. С дългото оръдие депресията същата ли е? Със сегашното 90мм има прекрасна депресия и добра скорострелност, при повече от адекватна за този тиер бронебойност. А и прицелва много по-бързо. Топ оръдието получава само по-добра бронебойност, която в този тиер рядко се използва на максимум. И ако заради дължината, има редукция на депресията, хич няма и да го слагам. Дори и сега се чудя струва ли си.
                WoT Viewer освен колижън модела показва и депресията на оръдията, напред, в страни и назад...

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Прицел! Тежък танк рядко може да усети ползата от оптика, за сметка на това при 3.4 секунди прицелване на топ оръдието доста ще се поозориш.

                  И аз имам въпрос за ARL-а. В момента ми е полу стоков без отворено топ оръдие. С дългото оръдие депресията същата ли е? Със сегашното 90мм има прекрасна депресия и добра скорострелност, при повече от адекватна за този тиер бронебойност. А и прицелва много по-бързо. Топ оръдието получава само по-добра бронебойност, която в този тиер рядко се използва на максимум. И ако заради дължината, има редукция на депресията, хич няма и да го слагам. Дори и сега се чудя струва ли си.
                  В момента съм с 90ммF3.Това което забелязах е че отвратително бавно се прицелва дори с прицела който сложих!Освен това с предишното 90ммDCA30 ми зареждаще за 7,62сек. а сега за 8,1сек!Друго засега не забелязах.Успех ти желая!

                  Comment


                    Alex2004BG написа Виж мнение
                    WoT Viewer освен колижън модела показва и депресията на оръдията, напред, в страни и назад...
                    Мерси видях го, еднакви са. Все още не съм сигурен, дали да го ползвам това оръдие. Прицелва забележимо по-бавно. Незначително по-точно е и стреля малко по-рядко при същата алфа. Ще го пробвам, но не съм сигурен дали бронебойността ще компенсира най-вече бавното прицелване. Другите статистики ще ги преживея.

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      В момента съм с 90ммF3.Това което забелязах е че отвратително бавно се прицелва дори с прицела който сложих!Освен това с предишното 90ммDCA30 ми зареждаще за 7,62сек. а сега за 8,1сек!Друго засега не забелязах.Успех ти желая!
                      Ф3 свива прицела за 2.9 секунди базово. DCA 45 за 3.4 секунди.

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Ф3 свива прицела за 2.9 секунди базово. DCA 45 за 3.4 секунди.
                        Лично за мен се получава доста неприятно забавяне!Точно преди минута се дебнах с един Т-43.Изведнъж ми изскочи на 100 метра странично и понеже бавно свива за малко да го пропусна.Ще трябва да му свиквам!

                        Comment


                          Имам чувство че и купола стана една идея по бавен!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Имам чувство че и купола стана една идея по бавен!
                            Ако новото оръдие е по-тежко - възможно е.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              105mm TR е истината, само то има адекватен DPM и Alpha.

                              Comment


                                ViktorKitov написа Виж мнение
                                105mm TR е истината, само то има адекватен DPM и Alpha.
                                И него ще взема!

                                Comment

                                Working...
                                X