Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Позавърнах се

    Някой напоследък да е имал проблем с купуването на злато с кредитна карта? По няква причина WG спряха да харесват моята след две години употреба.

    Да поясня - не ползвам пейпал и по ред причини няма да ползвам. Има пари по картата, не е изтекла като валидност.
    Както се казва, добре дошъл.

    Не мисля, че някой тук ще ти помогне. Звънни утре на банката си и паралелно с това пиши на съпорта на WoT.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Както се казва, добре дошъл.

      Не мисля, че някой тук ще ти помогне. Звънни утре на банката си и паралелно с това пиши на съпорта на WoT.
      Работя в тая банка... абе картата си е окей
      Ще тормозя съпорта.

      Едит: разбра се какво е, WG са невинни тоя път.
      Last edited by feersum; 16-08-2013, 18:38.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Сега гледам Hummel е на промоция преди беше хубаво арти но след 8.6 как е?

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          Сега гледам Hummel е на промоция преди беше хубаво арти но след 8.6 как е?
          Поех риска и сам си отговорих на въпроса и отговорът е много много добро арти си е и след 8.6! Още ми е почти стоков само 75% екипаж мрежа и боя съм сложил и правя със стоковото оръдие по 2-3 фрага ей сега думнах един СУ-152 на пълен живот и от него останаха само димящи ламарини а на едно ВК 3001 му останаха 36 точки! Ако е толкова добър и с второто оръдие ще си го пазя в гаража доста време.

          Comment


            От няколко дни статистиката за класиране (ранг) по отделните критерии не работи и не се опреснява. Само при мен ли е така или е общ проблем? Освен това класирането на Танк Дестройърите по ивента също се бави, а аз там имам едни скромни апетити за златце Някой знае ли нещо?
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Здравейте!Купих Т-54!!!!!!Имам въпроси.Кое оръдие да сложа?Може ли без да изследвам веригите да сложа втория купол?Какво да сложа за първо умение?

              Comment


                Сложих мрежа и дотиквач!Какво да е третото?

                Comment


                  нито едно от тези не ти трябва за Т-54....или айде дотиквача може до някъде, но мрежа?
                  Моят избор- вентилатор, стабилизатор и бързо прицелване, като последното може да се смени с дотиквач ако ти е толкова мерак.

                  Comment


                    Моге би си прав но аз без мрежа и дотиквач се чувствам като гол!Сложих по твой съвет и за пръв път стабилизатор!След време ще кажа как е.Благодаря ти!

                    Comment


                      купол-двигател-оръдие-окачване - Аз изследвах в този ред.
                      Избрах по-точното оръдие. Прицелва за 2.3 - затова не съм слагал по-бързо прицелване.
                      Оборудвал съм го с дотиквач, стабилизатор и бинокъл - обичам да знам какво става около мен...
                      Мрежа наистина не ти трябва - силата на този танк е когато се движи, а не от място.
                      Last edited by boyankolev; 23-08-2013, 10:15.

                      Comment


                        boyankolev написа Виж мнение
                        Оборудвал съм го с дотиквач, стабилизатор и бинокъл - обичам да знам какво става около мен...
                        Мрежа наистина не ти трябва - силата на този танк е когато се движи, а не от място.
                        Ако ще се движиш за каквъ ти е бинокъл? той само от място действа.
                        А вентилаторът е просто задължителен защото повишава всички параметри едновременно, илюстрация:
                        Т-54 с Д-10, нормална скорострелност - 8.02 с вентилатор 8,2 с рамър 8.8, обаче вентилаторът влияе също на скороста на прицелване и от 2,21 тя става 2.16...също влияе и на точноста от 0,34 тя става 0.33 (това е при 100% екипаж). това само за оръдието...но вентилаторът влия на ВСИЧКИ показатели, куполата се върти по-бързо, далечината на виждане е по-голяма (8,36 м) танка се върти по-бързо, ускорява по-бързо....
                        изобщо вентилаторът е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
                        във викито на играта по посочване характеристиките се появява прозорче което информира колко добавят вентилатор, БиА, харана...точно поради горното БиА винаги е добре да се слага като първо умение, или ако сте склонни да се разщедрите злато може до достигане на 100 да се развива друго умение (което се задества веднага а не при достиганена 100%) и след това да се преобучи екипажа, това вече е въпрос на вкус.

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Здравейте!Купих Т-54!!!!!!Имам въпроси.Кое оръдие да сложа?Може ли без да изследвам веригите да сложа втория купол?Какво да сложа за първо умение?
                          За купола мисля, че можеш, но не можеш да сложиш топ-оръдието без да изследваш окачване. Всъщност довечера ще знам със сигурност - остават ми около 1500 опит, и ще мога да отключа вериги или купол

                          На екипажа сложих за първо умение братя по оръжие - прехвърлих стар, опитен екипаж. Като модули сложих вентилация, стабилизатор, и подобрено прицелване, защото почти винаги стрелям в движение.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            аз след Т6 винаги когато се налага слагам модул "подобрено окачване" и развивам първо хубавите оръдие, иначе с базово оръдие да гриндиш опит първо з аокачване и после за хубаво пукало е голям мазохизъм. А когато няма нужда модълът за 10 ст. се маха и се пази за следваща употреба.

                            Comment


                              Здравете!Пак искам мнение!Фердинанда ли да отворя или другия по линията?

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Здравете!Пак искам мнение!Фердинанда ли да отворя или другия по линията?
                                Ако под "Другия по линията" имаш предвид Jagdpather II - разликата между двете машини е доста голяма. Зависи какъв стил на игра ти допада.
                                Оръдията на двете машини са абсолютно идентични.
                                Ферди е ходещ бункер. В челна проекция се пробива трудно. Сега пак набира популярност, особено както артилериите малко позалязоха. Но пък е бавен, тромав и се вижда отдалеч.
                                Jagdpanther II e доста по-бърза, повратлива, с една идея по-нисък профил, но е слаба като броня. Предната броня е наклонена, което понякога дава щастливи рикошети. Носи двигателите на Пантерите - ако ги имаш отключени, спестява много главоболия. На мен лично повече ми допадна JPantherII.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X