Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sword of the Stars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Много обещаващо изглеждат нещата, дано наистина успеят до септември, нямам търпение вече
    <<..........>>

    Comment


      #47
      http://www.youtube.com/watch?v=ckk_XTP93Uo
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #48
        Това с теста на корабите при конструирането им е стъпка в правилната посока, но докато няма опция директно да се тестват различни дизайни един срещу друг няма да съм доволен

        Левиетаните обаче изглеждат зловещо, а като гледам ще има и carrier-и
        <<..........>>

        Comment


          #49
          Малко ме дразни факта, че carrier-ите имат очевидно писти за излитане и кацане, но нейсе.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #50
            SotS II излиза след 2 дни!!!
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #51
              Мда, по 5 пъти на ден проверявам дали не е изтекла някъде, ти preorder-на ли я, аз мислех че при вас release date-a беше по-ранен?
              <<..........>>

              Comment


                #52
                О да, preorder-нал съм през Steam (там са ми 95% от игрите). Ще се тегли в момента в който се отключи.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #53
                  This game will unlock in approximately 6 hours

                  Само дето съм на нещо като 16ч работен ден в момента...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #54
                    ех точно петъка ли трябваше, мене събота и неделя никакво време няма да ми остане за това, явно ще е другата седмица...
                    <<..........>>

                    Comment


                      #55
                      This game will unlock in approximately 3 hours

                      Не че ме топли много при положение че ще съм на работа поне още 8 часа... ноо ще мога да я пусна да се инсталира на лаптопа.


                      ...

                      Ха, изненада! Отложили са я с няколко часа.
                      Last edited by Imperial; 28-10-2011, 20:22.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #56
                        Пускането на играта се превърна в някакво грандиозно фиаско. Първо качиха на Steam някаква бета версия, после ~ден по-късно качиха нова, която обаче се оказва просто по-нова бета и половината игра или не работи или съвсем я няма. И сега чакаме някакво решение.

                        ...

                        Paradox са ги заставили да пускат каквото имат и това е резултата. Какво да се прави. Няма да става за игра няколко дни поне със сигурност.

                        ...

                        Аз всъщност си я пуснах вечерта за малко, цъках тук-там да поразгледам, добре изглежда, надявам се сравнително бързо да я пооправят. Иначе има надъхани които са навъртяли 150 хода вече въпреки сериозни проблеми (като липса на AI на корабите в бой )

                        ...

                        Иначе врят и кипят форумите. Въртят се всякакви слухове, че Керберос съвсем свършили парите и пускането на такава очевадно незавършена игра може да ги съсипе до степен да не могат изобщо да я завършат, което ще е изключително жалко.
                        Last edited by Imperial; 30-10-2011, 09:06.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #57
                          Пробвах я и аз снощи... даже качих и всички пачове до момента с надеждата, че поне ще става за разглеждане ама... това поне до първия add-on не мисля да си го причинявам (ако изобщо има такъв), изтраях някъде до десетия ход ама цялото нещо е толкова тромаво и претрупано с излишни неща че ми трябваха 15 минути само да разбера как да си колонизирам близките планети... нищо никъде не е обяснено, навсякъде има разни показатели които не е ясно какво правят, адмирали със умения които никъде не се дори намеква какво са, при дизайна има някакви модули които не са описани дори с 2 думи каква им е целта и показателите, никъде няма дори tooltip-ове... за бъговете в графиката и звука дори няма да коментирам, просто не разбирам за какво е цялото усложняване, предната ми харесваше защото се играеше бързо и всичко беше ясно и описано, тука трябва да гадая дали изобщо съм успял да дам някаква команда, за multyplayer не бих си и помислил, дори и да изчистят всички бъгове... довечера май ще си пусна първата да поиграя нещо смислено поне
                          <<..........>>

                          Comment


                            #58
                            Има май поне месец преди да става що-годе за игра.

                            А иначе единствената друга космическа стратегия, която ме е задържала за известно време напоследък (е, преди няколко месеца...) беше Distant Worlds. Ако имаш възможност пробвай я. Има страхотна атмосфера.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #59
                              Пачват играта доста агресивно, но все още има страшно много бъгове. Май ще става за игра някъде около Коледа...
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #60
                                хаха, десет patch-a за по-малко от месец, като гледам количеството бъгове което всеки фиксва, направо не мога да проумея на какъв генний би му дошла идеята това нещо да бъде release-нато в състоянието което беше преди първия patch... a на всичкото отгоре не само оправят проблеми а и добавят нови елементи и модули, явно са били запланувани, но играта е била далеч от завършена...
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X