Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sword of the Stars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Доста добре изглежда наистина, събота и неделя мисля да го тествам вече
    А това на картинката Impactor секция ли трябва да е или са вкарали нещо ново?
    <<..........>>

    Comment


      #77
      Assault bridge + Impactor mission + Node pathing Anti-Matter engine
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #78
        Последният пач уж оправи пак много неща, но е поразбъркал тук-там някои екрани и данни, може да почакаш още малко. Аз си я държа на предната версия засега, че имам запазена игра.

        ...........


        ееееееее Steam ме прецака, ъпдейтнала е самоволно въпреки че изрично махнах опцията...
        Last edited by Imperial; 17-12-2011, 05:22.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #79
          Твърди се, че вторник излиза следващия "голям" ъпдейт, след това според зависи още един малък за оправяне на евентуални изненади, за да става за игра преди Коледа.

          Според каквото съм видял досега, има поне ок. 3 месеца още работа докато всичко, което е обещано, е вътре и работи адекватно. А за приличен баланс на оръжията и секциите въобще е много рано да се говори.

          Иначе преди малко си дизайннах Левиатан и е пълно безобразие. Импактори в куполи. Безумие. Изглежда сякаш може да стерилизира голяма колония с един залп...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #80
            Излезе нов add-on и реших да проверя как е положението... изглежда има нещо генерално сбъркано в начина по който са я писали, още на първия ход имаше 10 секундно забавяне след като натиснеш End Turn, до ход 100 забавянето стигна над 20 секунди, в един момент се замислих че повече време чакам отколкото играя... на ход 109 играта крашна със SQL грешка и отказа да продължи, независимо колко пъти презареждах и рестартирах... да не говорим за очевидните бъгове в интерфейса...

            Иначе останалите неща са ги оправили, новите науки и кораби са доста забавни и като замисъл всичко е супер, но определено се играе значително по-бавно от първата част, за стотина хода построих само един нов (безумно скъп) прототип и водих 3-4 битки, почти всичките от random event-и

            Общо взето година след като я пуснаха, играта все още не става за нормална игра, като гледам май никога няма и да стане...
            <<..........>>

            Comment


              #81
              Хм последно я играх миналата зима, не си колонизирал явно, в началото здраво трябва да колонизираш, не е чак толкова бавна. Иначе да, и аз смятах скоро да пробвам новата версия, но чета че ИИ-то още не е съвсем в час и затова не бързам.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #82
                Снощи се прежалих и пуснах още една, новата раса Loa е доста забавна, изцяло AI, могат да колонизират всяка планета (въпреки че доста по-бавно), като в процеса на колонизация унищожават всички биоорганизми и дори и да загубиш дадена колония, тя е абсолютно безполезна за всеки друг.
                Имат и много интересен начин на формиране на флота, през повечето време корабите им са под формата на хиляди малки модулчета, от които в почти всеки момент можеш да сглобиш всеки от наличните си дизайни, а FTL технологията им е много подобна на тази на Hiver-ите, но без недостатъка на първоначално бавното придвижване.

                Нарправих 100тина хода и точно когато бях решил, че все пак става за нещо, играта отново крашна безвъзвратно...

                Все си мислех, че след миналогодишния резил са си взели поука ама не, даже вчера пуснаха и първия пач, който би трябвало да оправя поне по-сериозните крашове, ама аз не съм толкова убеден...
                <<..........>>

                Comment

                Working...
                X