Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Imperiaonline.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Imperiaonline.org

    Моля ако повтарям стара тема изтриете тази ако не пробвайте

    #2
    страшна игрица направо ме разби
    мене тука ме зарибиха по вишите с големите точки
    вече 11 часа играя нон стоп
    даи някакви идеи какво да развивам
    за сега сам с 25 точки
    сгради
    дърводелница 9 ниво
    мина за желязо 4
    камена кариера 4
    обществен хангар 4
    ))

    Comment


      #3
      Браво аз познавам Corwin който е 9 маи...Имам една империя на 1900 и една на 300 точки

      Comment


        #4
        доста добра игра

        Comment


          #5
          моята се империя се казва aleksandyr но от доста време вече не я играя

          Comment


            #6
            По-добра ли е от Булфлийт-а?
            Какви са и предимствата?

            Comment


              #7


              това играл ли го е някои ?
              No job
              No money
              No girl
              No problem

              Comment


                #8
                наистина добра интерактивка
                "Последните думи в живота на мнозина някогашни владетели са били: „Не можеш да ме убиеш, защото имам магическа... Аааргх!“"

                Comment


                  #9
                  Ами май не е лошо ... вече. А я кажете, някой виждал ли е това: Ancient ?
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #10
                    Ами аз съм я виждал, даже се и регистрирах преди време, но нещо не й хванах цаката :sm186: и се отказах. Ако вече си я разцъквал кажи как става номера и дали наистина си заслужава, щото на мен много скучна и безсмислена ми се видя .

                    Comment


                      #11
                      Играта е много зарибяваща. На мен лично много ми харесва да ограбвам други играчи

                      Comment


                        #12
                        Вие в кой свят играете там.Ако искате дайте да започнем отначало или в един свят и да си помагаме.

                        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                        The 2 minute war - FallOut

                        Comment


                          #13
                          Аз съм в първия

                          Comment


                            #14
                            Втори. От има-няма няколко дни. Много турци има там бре и само в съюзи ... аз докато разбера кое какво е и лидера на някакъв голям съюз от 16 играчи (все турци by the way) взе, че ме нападна.
                            И не виждам също толкова големи български съюзи. Ситуацията започва да прилича на тази от нахлуването на турците на Балканите, или с други думи - има някакви исторически паралели в тази игра ...
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #15
                              Аз съм в трети.Наскоро там започна ера 4 и всичко се нулира.
                              "Последните думи в живота на мнозина някогашни владетели са били: „Не можеш да ме убиеш, защото имам магическа... Аааргх!“"

                              Comment

                              Working...
                              X