Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Battlefield:Vietnam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Battlefield:Vietnam

    Играта е правена с енджина на първия батълфилд,въпреки че графиката е малко разкрасена.Мисля,че като геймплей е на километри пред бф42.Най-хубавото е,че музиката е от 60-те,и човек се вживява като я слуша. Стрелбата на оръжията е по реална.Между другото има много оръжия и техника и докато научите кое какво е,ще мине доста време.Виетнамската война е малко далеч от България(за разлика от ВСВ),но играта си заслужава.
    "На рилеца герой
    титан калимански,
    герой от Булаир
    с гърди от желязо
    и воля от гранит."

    #2
    Ми ще я разджиткаме
    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

    И други затворници
    нека четат пред вратите
    нашата памет остъклена
    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


    Comment


      #3
      axt.hit.bg е сайта на един отбор-моят отбор. Надявам се да ви хареса,според мен е много добър като за начало...
      Между другото според автора му,сайта скоро ще се пренесе на адрес axt.ma3x.net където ще може да се види от всички,но дотогава има време.
      "На рилеца герой
      титан калимански,
      герой от Булаир
      с гърди от желязо
      и воля от гранит."

      Comment


        #4
        BFV е много зле според мен - аз уважавам BF 1942 и Road to Rome.
        Графиката на BFV не е толкова добра колкото на 1942 и въобще играта отстъпва по много показатели на старите неща.Въобще не може да се сравни с карти карто Ел Аламейн Курск Тобрук Coral Sea а също и Абърдийн. не мога да разбера защо хората я играят и искрено се надявам да се върнат към добрата стара BF 1942.

        Comment


          #5
          Ужас и безумие е тази игра, пускам се аз на една карта и се оказва че северен Виетнам има тотално превъзходство във въздуха, разни 17-ки и 21-ци връткат виражи на 5-6 м над земята и ме пукат с нурсове, Ми-8МТ щука насам натам и се опитва да прави мизерии, и компа смята за много умно да го използува като го хаква в един мост. разни танкове ме гърмят от 200-300 м при положение че видимостта е едва 2-3 м. иначе оръжията и концепцията за вида солдат са доста подобрени, само дето онази стрела дето са я слижили на червените нещо хич не ми се връзва. Иначе аз съм маниак гренадир.

          Comment


            #6
            Ами хората явно я играят защото им харесва,но не това е въпроса.Според мен играта не е по добра от Бф'42,просто в нея има свежи идеи,които биха разнообразили играта изобщо на "Батълфилд".Все пак ако се "зацикли" само на бф'42 е тъпо-това гознам от личен опит...по-добре да не ви обяснявам.
            Гоги смятам,че не си играл достатъчно Виетнам,защото Виетконг определено са ощетени не само по земя,но и по въздух.Дори не мога да се сетя за коя карта говориш,но пък и аз не си играл достатъчно играта за да говоря...
            Между другото не съм съгласен с теб Майнщайн.Определено смятам карти като Курск за пълен боклук...Курск доколкото знам е било най-голямата танкова битка..и не само!Картата е толкова малка,че не може да се получи интересна игра,но най-голямата простотия е,че на картата Курск ИМА ДЪРВЕТА,СКАЛИ,ХЪЛМОВЕ и прочие което май не отговаря на реалния релеф на Курската дъга.
            Личните ми фаворити са:Ел Аламейн,Газала,Сталинград,Абърдийн...За съжаление не съм пробвал новите карти от официалния сайт,но надявам се са хубави.
            П.С. Майнщайн би ли ми казал ти лично къде играеш Бф'42:в интернет или в някой български сървър???
            "На рилеца герой
            титан калимански,
            герой от Булаир
            с гърди от желязо
            и воля от гранит."

            Comment


              #7
              за'42 на мене най-много ми харесват Батълакс, Берлин,Булдж.
              За Виетнам, да ощетениса, аз лично с нитоедин вид нямах кеф да играя, но ако беше забелязал аз се възмущавах на въздушната мощ на севера и на съмнително написания IA, все пак при видимост 2-3 м да ме гърми о ма май***** си

              Comment


                #8
                Гоги все пак предполагам си играл с ботове,а както във всяка игра,така и в тази те определено са "недъгави".Било прекалено точни,бъгави и прочие...
                "На рилеца герой
                титан калимански,
                герой от Булаир
                с гърди от желязо
                и воля от гранит."

                Comment


                  #9
                  Играхме хора +ботове, то просто няма как да се съберем достатъчно народ. Ама моето другарче ревеше повече :twisted: той беше със севера.

                  Comment


                    #10
                    Играта е бая по-кадърно направена от предната макар ,че лично аз бих предпочел да ъпдейтнат 1вата вместо тоя Виетнам....,а иначе пробвайте да си направите своя карта добре се получава можете да избирате между доста единици .......
                    С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
                    На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

                    Comment


                      #11
                      Gaden Gogi написа
                      Ужас и безумие е тази игра, пускам се аз на една карта и се оказва че северен Виетнам има тотално превъзходство във въздуха, разни 17-ки и 21-ци връткат виражи на 5-6 м над земята и ме пукат с нурсове, Ми-8МТ щука насам натам и се опитва да прави мизерии, и компа смята за много умно да го използува като го хаква в един мост. разни танкове ме гърмят от 200-300 м при положение че видимостта е едва 2-3 м. иначе оръжията и концепцията за вида солдат са доста подобрени, само дето онази стрела дето са я слижили на червените нещо хич не ми се връзва. Иначе аз съм маниак гренадир.
                      BTW Съотношението на свалени самолети 17-ки и ф-ове е 50:21 във виетнам просто руските самолети са си по-добри....
                      С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
                      На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

                      Comment


                        #12
                        Бе че не са по-добри не са.Ама просто са поставени при едни мнооого специфични условия,при които показват най-силните си качества като голяма маневреност,ускоряемост и т.н.Докато американските самолети не могат да разчитат на ракетите за далечен бой и се въртят на виражи,при което губят.Спасявало ги е само численното првъзходство.
                        С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                        Comment


                          #13
                          Я, я? Хартман, разкажи малко повече за въздушните боеве над Виетнам. Техника, тактики, характерни условия...
                          Аз почти нищо не знам по въпроса, а ми е интересно
                          Само че може би в друга тема, там във "въздушния" отдел
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            #14
                            а онзи ден бяхме с едно другарче на нощна, и се стреляхме на адона "Дизърт сторм", голям кеф, БМП-2 и Брадли ме кефят максимално как са направени, мнооого голямо подобрение в сравнение с оригинала, далеч по-добър баланс. абе кеф на бучки, и няма ненужни единици като БТР-а в оригинала, даже напротив БМП-тата аз лично ги предпочитах пред танковете.

                            Comment


                              #15
                              Отечествената война на България 1944-1945 г.

                              Аз също се кефя повече на брадли-тата.При положение,че оръдието им е много злобно срещу пехота,а противотанковите ракети са много далекобойни и мощни - изборът е ясен.В оригиналния Батълфийлд много лесно се трепе пехота с танковете,но тук не е така.Балистиката е изключително различна и е много по-трудно да уцелиш човек с танк.Така че БМП рулз И А-10 и Су-25 също са злобни
                              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                              Comment

                              Working...
                              X