Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хипотетична война между Турция и България през 2024 г. (военна игра)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Виждам че от няколко дни нещо спря дебата по войната, толково дълбоко се окопаха нашите приятели и с тази РЕБ заглушават собствените си мисли.
    От тия окопи само с "дебелата Берта" ще ви вадим.
    За осъдените на живот и смъртта е приключение!

    Comment


      Kont написа Виж мнение
      Виждам че от няколко дни нещо спря дебата по войната, толково дълбоко се окопаха нашите приятели и с тази РЕБ заглушават собствените си мисли.
      От тия окопи само с "дебелата Берта" ще ви вадим.
      А, не сме млъкнали. Тъкмо смятаме броя на кутийките бира, списанията "Плейбой" и кутийките "Дюрекс" за нашата морска пехота. Разчиствайте Босфора, че идем. Макар Ам Гъл да се прави на ударен за десантните ни кораби, но ако требе и с дюшеци ще дойдем. Тях вашите АУАКСИ хем няма да засекат
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        Добре дошъл в играта приятелю! Щом ти си тука не се и съмнявам че ще доцапате дори и с надувните дюшеци до плажовете покрай Босфора! Като стари познати ще ви посрещнем с рахат и локум, да имате сили да плавате назад.
        Хм , ще ни усложниш задачата по плажа, но нейсе, запуши я , както се произнася именитият ни литературен герой!
        Поздрави!
        За осъдените на живот и смъртта е приключение!

        Comment


          Поздрави и на теб, ефенди Само, сакън, да не сте разгонили туристките от плажа. Иначе няма да мръднем от Варненските кръчми
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            Това е целта вие в кръчмата, ние идваме и ви изпиваме ракията, вино на нас не ни е позволено!
            Може и да доведем някои и други туристки от нуди плажа!
            За осъдените на живот и смъртта е приключение!

            Comment


              То за ракията няма да се скъпим, ама на мен по-ми се хапва ципура с йени ракъ на някой крайбрежен булевард в Истанбул. Даже се сещам за едно много приятно кръчме в Лалели. Така, че дръжте туристките да не бягат и застилайте масите.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                Odzava написа Виж мнение
                ... ама на мен по-ми се хапва ципура с йени ракъ на някой крайбрежен булевард в Истанбул. Даже се сещам за едно много приятно кръчме в Лалели. Така, че дръжте туристките да не бягат и застилайте масите.
                Само кажете плодова ли, гроздова ли?

                Между другото за мен ще е удоволствие в тази игра да се "срещна" с теб в морето.

                Comment


                  Сун Дзъ написа Виж мнение
                  Само кажете плодова ли, гроздова ли?

                  Между другото за мен ще е удоволствие в тази игра да се "срещна" с теб в морето.
                  Ами тя по принцип си е анасонлийка. Но може и гроздова
                  За мен също ще е удоволствие и ще се постарая. За сега съм само консултант, но ако се удаде възможност ще покомандвам каквото ми купят
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    БГ отбора да се готви сериозно, че ние вече кроим коварни планове и лукави стратегии ...



                    Comment


                      То се вижда - чак в Румънско сте нагазили
                      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                      Comment


                        Баш капудан паша , ти направо изби рибата днес, Ще ти е нужен чак регулировчик!
                        За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                        Comment


                          Сун Дзъ написа Виж мнение
                          БГ отбора да се готви сериозно, че ние вече кроим коварни планове и лукави стратегии ...



                          Браво, адмирал-ефенди!!! Тези кораби не ги бях виждал към 30 години Ама защо подводниците са на задна линия? Нещо много лукав ви е плана.
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                            Последни тестове преди ферибота за Варна
                            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                            Comment


                              ефенди генерал-майор, ние знаем " Кат Русия няма , тъй могъща на света , тя е нашата упора, тя е нашата Висота!
                              И във този дух ще ви върна жеста и ще ви покажа последните тестове на секретния полигон в Сибир на най-новото руско оръжие. Ефекта е поразителен умираш веднага от смях!Весел привет от нашата команда!
                              За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                              Comment


                                Мда, то само пушека пречи да се види, че Леопард 2А4 дето беше паркиран в подножието на хълма стана на скрап
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X