Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дипломация III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Така е. Но за да има пълноценна игра с подобни елементи, игровият свят трябва да е по-малък (може би не повече от 100 провинции) и както игровите, така и неигровите държави също да са по-малко. Според мен оптимумът е някъде между 5 и 9 игрови държави (най-добре 7 ) и между 9 и 12 неигрови (като последните са сравнително малки).

    Comment


      Или повече от един водещ с добра комуникация и правилно разпределение на области на действие (в никакъв случай не териториално деление, но например единия да отговаря за дипломацията с неигровите държави и личности + социалните събития, докато другия да се занимава изключително с икономическото и военното отчитане)
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Абе и това не е лоша идея, но... не знам, трудно ще се получи. Впрочем, може би принципно игровите дискусии да ги изнесем в отделна тема. Имаше едни спорове с Албирео в други форум и подобни неща. Ще взема да отворя една такава тема.

        Comment


          ами тази идея е пробвана - така водех със ко-водещ първия политстрат през далечната `98-`99 - той се занимаваше със сметки, аз с дипломация и социалната кратина - от време на време си обменяхме информация която смтахме че би трябвало да повлияе и в двата аспекта - и доста сносно се получаваше.
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            То така се водеше и първият "Империализъм", ако не се лъжа - Империал май движеше неутралните държави, а Воланд всичко останало. НО не знам доколко успешно се е получило.

            Comment


              Gaden Gogi написа
              То ти обясняваше как нямало знчеие ролевият елемент:vb_sad:
              Е ако имаше щеше да е много по-забавно:clown:
              Примерно сега трябва да изчакам още един ход поне за д аима основание да разясня на всички защо има "тъмни" в името ми:twisted:
              То като гледам трябва да се извиня - ролевия елемент май ще е обвързан с ТР. А аз си мислех, че няма да ми натякват постоянно за докарани6те въглища и продадените ютии.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                gollum написа
                . Все забавни неща, които можеш да използваш и сега .
                Da ama nqma ролеви елемент:evil:
                Иначе ас също съм изобретателен на тема издевателства, въпреки че над дама бих се замислил...или просто бихабили по-изтънчени:twisted:

                Odzava написа
                То като гледам трябва да се извиня - ролевия елемент май ще е обвързан с ТР. А аз си мислех, че няма да ми натякват постоянно за докарани6те въглища и продадените ютии.
                Не е свързано с това:sm113: :sm113:
                Нека кажем че ще има нещо от сорта "ще ги събере и обезсили в мрака"
                Last edited by Gaden Gogi; 06-02-2007, 19:41. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                Comment

                Working...
                X