Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси, свързани със симулаторите, компютрите...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Ясно значи няма да си взимам.Мерси за информацията,другото за което си мисля е TRACKIR2,него поне много го хвалят.
    =VNVV=Shmitza
    Днес съм вихър и стрела,
    владея царство без предел
    и съм със разперени крила
    и със сърцето на орел.....
    _______________________________________
    Въздушните на Негово Величество Войски

    Comment


      #77
      Момчета ПОМИСЛЕТЕ ! ! !

      Имам проблеми с интернета от известно време и заради това не летя. Пингът ми е огромен, губят се пакети... :cry:
      Според доставчикът ми на интернет, от другата седмица би трябвало всичко да е наред.
      =VNVV=Shilo
      Въздушните на Негово Величество Войски

      Comment


        #78
        От днес моят TS server ще бъде с парола. Нарочно не я пиша тук, но всички я знаят (надявам се) - това е същата парола с която се влиза в Dogfight когато искаме да тренирами само ние. Повече не трябва да стават такива ситуации като снощната . Дано връзката е по-добра, та да можем да комуникираме по-лесно и да се разбираме.
        Salute!

        Comment


          #79
          Както знаете имам проблем със стика и чакам доставката на новия.За това извстно време няма да играя,съответно и да хоствам,за което съжалявам.Не смятам че трябва да трупам черни точки във ВЕФ с тоя джой а и ще мога да си почина малко.Надявам се да дойде по скоро новия и да се включа в нови люти битки до тогава-УСПЕХ на всички БългарскиОрли!!!:tup: :tup: :tup:
          =VNVV=Shmitza
          Днес съм вихър и стрела,
          владея царство без предел
          и съм със разперени крила
          и със сърцето на орел.....
          _______________________________________
          Въздушните на Негово Величество Войски

          Comment


            #80
            Стика пристигна Имах малко проблеми със стартирането му тъй като има допълнително захранване с адаптер,който е за 110-24волта,но нали сме в България .Та кво се случи купих си адаптер 220-110 да ама се оказа фалшиф и аз изтръпнах при мисълта че може да се е прецакал стика,за щастие това не се случи за което страшно много се радвам.Днес си купих свестен и за сега а дано и за в бъдеще е така всичко е-ТОК И ЖИЦИ!Нямаше никакви проблеми с доставката,така че ако някой иска да си поръча да каже ще му помогна.Надявам се вече да отстраня по-бързо моите грешки и да стигна добро ниво-УСПЕХ И НА ВАС!!! :tup: :tup: :tup:
            =VNVV=Shmitza
            Днес съм вихър и стрела,
            владея царство без предел
            и съм със разперени крила
            и със сърцето на орел.....
            _______________________________________
            Въздушните на Негово Величество Войски

            Comment


              #81
              СМЪРТ ЗА СЪРБСКИТЕ ПАРАЗИТИ

              аз търся Х45, в Бс по технополис и техномаркет имат само Тръстмастър.
              I love fucking army
              and she loves me, fucking me.

              Comment


                #82
                Мога да ти поръчам от Америка ако искаш.Ще видя колко струва но да знаеш че доставката е около 35-40$,според зависи от курса за деня в който се плаща,ако решиш кажи.Тука в България Х 45 няма да намериш.Нали сестра ти щеше да ти праща от Германия кво стана?
                =VNVV=Shmitza
                Днес съм вихър и стрела,
                владея царство без предел
                и съм със разперени крила
                и със сърцето на орел.....
                _______________________________________
                Въздушните на Негово Величество Войски

                Comment


                  #83
                  джоя ми тотално сдаде багажа
                  да се лети просто е мъка
                  пари за нов няма :cry:
                  ако случайно някой има стар който да върши що годе работа бих го купил, или направо да вземам какъв да е за 20 лв, колкото да не е без хич? :o


                  Dark Galaxy ---> GoodKnight

                  Comment


                    #84
                    Vereshagin написа
                    джоя ми тотално сдаде багажа
                    да се лети просто е мъка
                    пари за нов няма :cry:
                    ако случайно някой има стар който да върши що годе работа бих го купил, или направо да вземам какъв да е за 20 лв, колкото да не е без хич? :o
                    Шмитца има един Genius F23 USB. Сега не лети с него, защото има нов. Питай го, може да ти помогне.

                    Моят джой също отива към снемане от въоръжение, поради зачестилите дефекти... Едва го такъркам.
                    Понеже няма Microsoft FF2, двуумя се между Saitek Cyborg 3D Force Stick, като на Шмитца и Saitek Х45. Първият е оптичен и е малко комплициран въпроса със свързването на педалите. Вторият е с потенциометри, но не е "вечен" като Cyborg 3D Force Stick.
                    Какво да правя?
                    =VNVV=Shilo
                    Въздушните на Негово Величество Войски

                    Comment


                      #85
                      Аз мога да ти дам да ползваш стария ми... няма му почти нищо - Logitech Microsoft Extreme Digital 3D е.
                      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                      "Иване, сега кръв ще се лее!"

                      Comment


                        #86
                        Здравейте!Някои от вас знаят вече имах проблеми с нета,които за мое голямо нещастие ще почнат да зачестяват с пролетните и летните гръмотевични бури Тази пауза ми се отразява много зле но ко да се прави все пак сме в България :cry: Надявам се да няма много бури тази година за да мога да летя редом с вас.От стика за сега съм много доволен и не мога да се оплача от нищо Надявам се да няма скоро бури за да няма и паузи на летене.Гледам има нови членове-Браво!УСПЕХ!!! :tup: :tup: :tup:
                        =VNVV=Shmitza
                        Днес съм вихър и стрела,
                        владея царство без предел
                        и съм със разперени крила
                        и със сърцето на орел.....
                        _______________________________________
                        Въздушните на Негово Величество Войски

                        Comment


                          #87
                          Vereshagin написа
                          джоя ми тотално сдаде багажа
                          да се лети просто е мъка
                          пари за нов няма :cry:
                          ако случайно някой има стар който да върши що годе работа бих го купил, или направо да вземам какъв да е за 20 лв, колкото да не е без хич? :o
                          Vzemi si Genius-F22,23Dig,struvat 18-25 lv. novi i sa dolu -gore dobri , mai -vajnoto pedalite ne sa im na stika(tova koito go e izmislil pedali na stika qvno ne e 4uval vaobshte za aviacia,no po-loshoto e 4e tova se haresva na mnogo hora)))

                          Comment


                            #88
                            SHMITZA_BG написа
                            Здравейте!Някои от вас знаят вече имах проблеми с нета,които за мое голямо нещастие ще почнат да зачестяват с пролетните и летните гръмотевични бури Тази пауза ми се отразява много зле но ко да се прави все пак сме в България :cry: Надявам се да няма много бури тази година за да мога да летя редом с вас. Надявам се да няма скоро бури за да няма и паузи на летене.Гледам има нови членове-Браво!УСПЕХ!!! :tup: :tup: :tup:
                            По статистика пише че април месец е месеца с най-много авиокатастрофи. :roll:
                            Като гледам ИЛ-2 е хипер реалистичен и има и такъв момент.
                            I love fucking army
                            and she loves me, fucking me.

                            Comment


                              #89
                              Foxy написа
                              Vzemi si Genius-F22,23Dig,struvat 18-25 lv. novi i sa dolu -gore dobri , mai -vajnoto pedalite ne sa im na stika(tova koito go e izmislil pedali na stika qvno ne e 4uval vaobshte za aviacia,no po-loshoto e 4e tova se haresva na mnogo hora)))
                              Идеята никак не е добра - вертикалното кормило да се командва с въртене на ръчката за управление на самолета. Губи се от реализма.
                              Аз съм си направил педали. 8)
                              =VNVV=Shilo
                              Въздушните на Негово Величество Войски

                              Comment


                                #90
                                Ами да ти кажа аз го ползвам изключително рядко от ръчката,идеята за педалите я харесвам отдавна ама ще видим дали ще се справя с изработката.
                                =VNVV=Shmitza
                                Днес съм вихър и стрела,
                                владея царство без предел
                                и съм със разперени крила
                                и със сърцето на орел.....
                                _______________________________________
                                Въздушните на Негово Величество Войски

                                Comment

                                Working...
                                X