Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изберете си държава

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Уханов:

    "А какво е това уйдурма"

    Уйдурма - нещо натъкмено, скроено,
    нагласено
    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

    Comment


      e che kakvo mi e naglasenoto na mene(ako tova se otnasq do mene)
      Mislq che imam pravo da si zapazq eventualniq suiuznik v taina ili ne kazete ako mi se zabranqva da pazq neshtata koito zasqgat samo men i nikoi drug v taina
      Tuka da ne ste vsichki komunisti be hora :lol:

      Comment


        Нагласено? Не, на мен не ми се струва да е "уйдурма" :lol: щот дж-5 отдавна ми беше казвал за некъв пич който иска да играе но не му харесваха "дребните" държави...
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          puuuu
          To pa biva biva ama edin suiuznik da ne moga da zapazq v taina tova si e gadno :evil:
          http://www.imotisofia.bg/

          Comment


            :| :lol: Това ако е вярно, нашия Адмирал Ванко е всъщност Данов бе... :tup:

            Й-5, нямаше нужда да се издаваш...
            Приятна игра момчета.
            20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
            "Иване, сега кръв ще се лее!"

            Comment


              Puuuu takova ime mu izmislih na Danov che ako Uhanov ne beshe kazal nishto nikoga nqmashe da razberete :lol:
              http://www.imotisofia.bg/

              Comment


                Какво виказах?! Уйдурма е туй. Искам да пожелая успех на новия играч :twisted: . Ще му дам и един безплатен съвете, внеси си ДОТ-ове от СССР. Ще са ти от полза. :twisted:
                "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                Comment


                  Originally posted by "Fasho"

                  Какво виказах?! Уйдурма е туй. Искам да пожелая успех на новия играч :twisted: . Ще му дам и един безплатен съвете, внеси си ДОТ-ове от СССР. Ще са ти от полза. :twisted:
                  And you can prepare your fleet to face it's greatest defeat in Italy's history, boy! :twisted:
                  Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                  Comment


                    Уханов, айде стига глупости. Ти си невероятем спамаджия, на всяка манджа - мерудия. Всички можем да минем и без твоите коментари. Разбирам те, че имаш много свободно време, ама използвай го за нещо по-ползотворно!!! :tup:
                    Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                    Comment


                      ооо, каква слободия тука

                      айде внимателно че ше дойде една рота кафяви ризи и ше разпръсна тълпата :twisted:
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Съжалява искрено за този изблик на гняв. Посипвам си главата с пепел. 8)
                        Искам само да попитам: Анти с Унгария ли ще играе последно?
                        Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                        Comment


                          Данов ли е тва бе? Ей, кво се праите на ударени а?Й-5?...май искат нещо да ни мамят тука...хмм.... (това е отговор ала Сержант Уханов :lol: )базикам с разбира се
                          С вървене, ще изминеш пътя.
                          ---------------------------------------------
                          The Human Torpedos:

                          Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                          Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                          Salute!

                          ---------------------------------------------

                          Comment


                            Originally posted by "Toshiro"

                            Съжалява искрено за този изблик на гняв. Посипвам си главата с пепел. 8)
                            Искам само да попитам: Анти с Унгария ли ще играе последно?
                            напротив, твойта забележка си беше на място - имам предвид какъв е тоя масов спам тука
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Това не е спам, а защита на приятел! :x Ние с дж-5 се ближихме като бяхме Франция и Полша. Няма да позволя имперска Италя да да сипе обиди и подстрекава мои бивши съюзници! Ясно?

                              Тоширо: не мога ли да изразя позиция по някой въпрос без да ми лепнат етикет спамър?! Аз не го правя за постове, нито за рейтинг /доживот сще си остана ЧЕрвеноармеец/. Правя го защото искам купон да става а не всички да се некви сдуханяци. Понял, роднненький?

                              Гестапо: това не е словоблудие. Ти кво искаш аз да остана длъжен ли?
                              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                              Comment


                                auuunuu :lol:
                                Vie tuka KGB, CIA, FBI, MI6, Musat, Bulgarskoto razuznavane(Fasho ne sum te zabravil :tup: ) ste se sabrali be nekakvi kefite se na nekakvo "golemo otkritie" koeto i bez tova momentalno sthteshe da se razbere pri pochvaneto na igrata.
                                Uhanov: molqti se ne se opitvai po nqkakuv nachin da me zashtitavash ili neshto takova nqmam nuzda tochno ot tvoqta zashtita az :x
                                http://www.imotisofia.bg/

                                Comment

                                Working...
                                X