Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изберете си държава

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ееееми така е джей...ние тъпаците се радваме на такива дребни открития..ама ти много ги разбираш бе кгб, мгб, ми6, ми7 тва онова...тц тц тц. Ще си вземем поука от теб.
    С вървене, ще изминеш пътя.
    ---------------------------------------------
    The Human Torpedos:

    Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
    Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

    Salute!

    ---------------------------------------------

    Comment


      Po princip pitah samo na maitap koi mu e tozi priqtel - dori ne podozirah, che towa si ti. Nqmashe naistina nujda sam da go kazwash, no shtom mislish che taka e po-dobre za tebe, twoq si rabota.

      Danov brato, nadqwam se w twoqta igra da otkriem taka da se kaje nezawisimost otnosno deistwiqta ti - toest da ne stanesh marionetka na J-5, kakto na Age of Empires. Pak ti pojelawam SWINSKI da se iskefish na igrata, zashtoto ako igraesh samo zaradi drugi, togawa naprawo nqma nujda da zapochwash.
      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
      "Иване, сега кръв ще се лее!"

      Comment


        а искате ли едно масово намаляване на броя на постовете с по 50-100 на човек?
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Винаги съм се съм се учудвал как едно малка бримка може да разплете цялата мрежа. Как една малка провокация може да предизвика огромна реакция и противника да издаде присъствието си. Да демаскира позицията си. А аз да ви кажа съм голям любител на артилерията, в това отношение съм малко като Червената армия. И когато противника разкрие позицията си по един толкова елементарен начин обичам да му ораганизирам Парти по случай показването му. И нямам предвид някакви сълзливо суаре. Моята специалност са "Арилерийските партита". :twisted: Така че, нека поздравя първите гости с добре дошли. :twisted:
          "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

          Comment


            //me учтиво се прокашля, за да привлече вниманието върху себе си: Хм абе момчета може и да ви прозвучи малко... ъъ да да знам... недобре, но вие нямате ли си друга работа, различна от говоренето на глупости и отправянето на нескрити закани заради някаква игра, кочто дори още не е почнала? Айде малко по-сериозно го давайте защото лично на мен почна да ми писва от цялата тая хм... да го наречем несъществена информация :|
            <<..........>>

            Comment


              Разбирам, Деймос... Сигурно си прав. Просто излишно се вживяваме защото ни е за сефте а и е много инетересно. поне с мен е така. Вярно, по-спокойно да го караме? Аз поне вече нема да се вживяваме.

              И Фашо, сподели подозренията си по повод Полша? Това живо ме интересува най-малкото защото емоционално се привързах към Жечьпосполита 8)
              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

              Comment


                Сержанте, в последно време м/у нас се зародиха топли отношения. Дали поради любовта ми към руската музика, дали заради комунистическото ми минало, дали заради това че позициите ни по някои въпроси от идеологическо естество се проясниха, но което си е, си е. За това ще съм откровен с теб. Моите съболезнования ... Ако мене питаш, слагай сладкото жито. Няма как ... При тези обстоятелства, Полша, ми изглежда обречена. Не биваше да я изоставяш на произвола на съдбата. Полския народ горчиво ще съжалява, че е изгубил, може би единствения си шанс, за мирно съществуване, просперитет и благоденствие. Несъмнено под твое ръководство Полша щеше да съуми да запази печелившата си позиция, но сега ... един Бог знае. Ако новия лидер е на акъла на някои други лидери, ще въвлече Полша във война, от която тя нама да може да се измъкне. Призовавам те да вземеш мерки и да защитиш своята свидна Полша с най-доброто, което можеш да и дадеш - разумен съвет. В противен случай, някоя глуспост ще бъде изплатена изцяло за сметка на полския народ. Което би биоло голямо нещастие, още повече като се има предвид че той няма да носи инкаква вина за сполетялото го. В заключение ще кажа едно, надявам се разума да надделее и Полша да избегне Айсберга, към който се е запътила с ход критична мощност пълен напред.
                "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                Comment


                  Poli6a e obre4ena, sladkoto jito e otroveno, iskazvaneto ot Fasho kum Pol6a e mnogo pribursano i ne na mqsto!Re6eniqta za Pol6a po kakuvto i da e vupros za izcqlo moi!A tova kakva 6te e sudbata na Poli6a zavisi ot mnogo faktori bilo diplomaciq, principi, politika, zamiq mene!

                  Comment


                    Полша вече е избрана от играч на име адмирал Ванко.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Da de az sum admiral vanko smenih si imeto


                      От Водещия:
                      Ако наистина си адмирал Ванко, добре, влез като него и виж в личните съобщения, там съм изпратил кода.

                      Comment


                        offf toi e ama neshto si beshe zabravil parolata i za tova
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          Тъъй ли вика тоя? :lol: :lol: :lol: Много весел приятел си имаш :tup:
                          Честно.
                          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                          Comment


                            тва е същия юзър, просто аз му смених името и паролата щото се беше оплел
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Нщо не разбирам.
                              Както и да е.
                              Воланд, is everything ready? :tup:
                              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                              Comment


                                Воланд разпратил ли си вече всички кодове? Защо още нямам?
                                С вървене, ще изминеш пътя.
                                ---------------------------------------------
                                The Human Torpedos:

                                Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                                Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                                Salute!

                                ---------------------------------------------

                                Comment

                                Working...
                                X