Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвременният български национализъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами аз подържам думите на Eisenherz национализъм да, нео-нацизъм не
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      Че българите са били нещо страшно за времето си, никой не може да оспори според мен...
      Наистина има много малко информация достигнала до нас за истинските арийци, факт, който много понамирисва...
      Както и да е, лошото е че разни тъпаци, компрометират темата по такъв начин...
      Национализъм - дааааа
      ама май не
      като гледам коло тъпи хора има....
      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

      Comment


        Ами Toshiro никой не говори че ние българите сме арийци просто под национализъм искам да серазбира човек който си обича родината и да не се страхува, че е българин това е нищо повече.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          Е, ако е само това то не виждам никакви проблеми - и двете неща зависят единствено от конкретния човек и не виждам как някой може да му попречи в първото, а във второто - също (поне у нас).

          Comment


            Темата е прекрасна !
            Last edited by Арслан; 23-09-2012, 21:49.

            Comment


              Imperial написа Виж мнение
              Вижте сайта им, и ми кажете защо трябва това да е в края на краищата просто една нео-нацистка организация по нашенски :roll:

              И да, ще се съглася с много от нещата които ще се кажат в тяхна защита, обаче не виждам разликата между "Зиг Хайл" и "Хайл Тангра" в случая...




              http://www.kanatangra.wallst.ru/
              Е точно това е проблема на съвременният бг-национализъм Тангра.

              Comment

              Working...
              X