Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Это день победы.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Аз намерих и доста по-добро качество, това е руска поредица снимки. Ето го моста в значително по-голям размер. Динаин го притеснява разнородността на техниката, предпологам. Но руснаците са влачили всичко в тази обстановка. Нищо чудно и убита камила да имаше.
    Attached Files

    Comment


      #32
      Мен са ми много интересни тези две кученца в ляво леко от центъра, дали количка нещо влачат. Как мислите? Или просто се шматкат? А ето и друга победна снимка - германец разсъждава за бъдещето на стъпалата на Райхстага:
      Attached Files

      Comment


        #33
        von Danitz написа Виж мнение
        Мен са ми много интересни тези две кученца в ляво леко от центъра, дали количка нещо влачат. Как мислите? Или просто се шматкат? А ето и друга победна снимка - германец разсъждава за бъдещето на стъпалата на Райхстага:
        Германецът не просто разсъждава, а обмисля и твори конструкцията на Четвъртия Райх!...а в моментите на кратки творчески почивки скицира в мислите си щампите върху копчетата на новите немски униформи.
        Last edited by von Danitz; 19-02-2010, 11:41.
        GOTT MIT UNS!

        Comment


          #34
          Ето малко уникални гафове по случай Деня на победата:



          Comment


            #35
            Има ли още подобни "честитки"?

            Comment


              #36
              Ето 2 снимки от Берлин 45 г.Забележете Т34 с импровизираната защита от панцерфауст
              Attached Files

              Comment

              Working...
              X