Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доклад от РОА

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Miroslav написа
    Виж сега! Не е нужно да знам чужд език за да науча нещо ново. Чел съм за SS и въз основа на прочетеното твърдя, че филма е обективен и хубав. Относно SS има много материали на Български, но тъй като съм гледал филма ми се стори по удачно да предложа него. Това че не харесваш филма, няма нищо общо с това дали знам чужд език или не. А изобщо гледал ли си филма? Май не, а? А като не си го гледал как си правиш изводи ? А на теб какъв ти е проблема с моите чуждо езични познания? Или се чудиш с кой да се заяждаш? Задължително ли е да знам чужд език за да седя във форума? Ако е така нека някой Администратор да ме уведоми или да ми сложи BAN. Регистрирах се във форума за да науча нещо, а не Господин Еrich Von Galfon да ми държи сметка какво знам и какво не. Сигурно ти и другите имате солидни познания по История, но аз ги нямам и затова съм тук, за да се уча от вас, ако това не ви се харесва, махам се, няма проблеми. Аз ако знаех чужд език нямаше да питам във форума. Трябва ли да съм учител по история за да пиша тук? А ти вместо да се заяждаш можеше да ми напишеш два реда за "Линията Мажино" ама е по сладко да се гавриш. Не съм тук за да се заяждам или карам с някой и искрено те моля да престанеш да обсъждаш знанията ми.
    Смея да твърдя че знам за SS доста повече от теб, г-н ИмамПроблемСЕзика така че следващия път помисли когато решиш да ме наричаш галфон. Ясно ли ти е писукащо за материали, копеле? Надявам се, че за твоя капацитет бях кратък и ясен. Защото ми е ясно, че не носиш на повече.

    Целия зор, който съм си давал и продължавам да си давам по 10-15 часа на ден е заради келеши като теб, които не са си седнали на четирибуквието за да опитат да си поразширят шибания кръгозор.
    ** ** *** *******

    Comment


      #32
      Чувството ми за обективност /може би извратено, признавам/ нададе оглушителен вой още преди да се стигне до края на едни филм на Discovery за войната в Европа, според който тя едва ли не започна на 6 юни 1944 г. и приключи с превземането на моста край Ремаген на Рейн и капитулацията приета от Монтгомери. В интерес на обективността с едно изречение се спомена, че междувременно някакви си там руснаци превзели Берлин.

      Comment


        #33
        albireo написа
        ВладиSSлав, вземи малко да понаучиш български. Все пак това не е руски форум, че да искаш всичко да ти е на руски. Все пак езиците ни са достатъчно близки и не би трябвало да ти е особено трудно. Взимай пример от Виталий и Динбриян.
        Успех
        Будем учить :sm100:

        Comment


          #34
          Uncle Joseph написа
          Чувството ми за обективност /може би извратено, признавам/ нададе оглушителен вой още преди да се стигне до края на едни филм на Discovery за войната в Европа, според който тя едва ли не започна на 6 юни 1944 г. и приключи с превземането на моста край Ремаген на Рейн и капитулацията приета от Монтгомери. В интерес на обективността с едно изречение се спомена, че междувременно някакви си там руснаци превзели Берлин.
          Има опасност да изпаднем в синдрома "народен демокрация", обаче /Навремето след 44-тавсичко е било "народно" - републиката, съвета, демокрацията, завода и т.н., т.е. за всяко щяло и нещяло се е подчертавало, че е "народно". Във почти всеки предговор на западна книга, от Бокачо и Дикенс до новите, се пишеше "острите противоречия в капиталистическото общество, мизеряита на трудещите сие водят автора до ........" и т.н./
          Ако филма е бил за Западния фронт, естествено,че няма да споменава много източния.

          Comment

          Working...
          X