Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Явно няма надежда :vb_sad:

    Comment


      Абсолютна никаква - вярвайте ми за това.Имам информация / дано шефовете ми не четат форума/.Бог да го прости Рашо Рашев.

      П.П. Съжалявам че съм толкова краен.Много уважавах професор Рашев.

      Comment


        имало вероятност да има още около 3 жертви, вкл 1 дете...

        все повече нещо не ми се връзва...
        Last edited by tonev; 02-03-2008, 00:10.
        Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

        Comment


          Паметник на Тодор Александров се появи в двора на семейна къща във Велес

          Два дни преди българския национален празник – 3 март, в семейна къща в центъра на македонският град Велес се появи паметник на Тодор Александров, съобщава македонската телевизия А1. Паметникът е поставен в двора на семейната къща на Драги Каров. Властите във Велес на няколко пъти са предупреждавали собственика на двора, “че паметникът е нелегално строителство, но той през нощта е поставил делото на пробългарски ориентирания революционер”, коментира А1.
          “В първия момент, когато при мен пристигнаха представители на МВР, за да ме информират за това, което става, ние реагирахме веднага. Инспекторът бе болен, бе в къщи с голяма температура, но ние подготвихме актовете и ги закарахме да ги подпише, само за да спечелим време”, е заявил Аце Коцевски, кмет на Велес.
          Днес се очаква да се състои тържество по официално откриване на паметника, на което са поканени българският посланик в Македония Михо Михов, лидерът на ВМРО-БНД Красимир Каракачанов, бившият македонски премиер Любчо Георгиевски, както и част от дипломатите в страната, сред които ръководителят на постоянната делегация на ЕС в Македония Ерван Фуере и посланикът на САЩ Джилиан Милованович, отбелязва скопската медия.
          “Според закона ние не можем да вършим подобни действия в събота и неделя и те хитро използваха това. Аз контактувах с фирмата, която е избрана за срутване на нелегално построени обекти и паметника ще бъде отстранен най-вероятно в понеделник. Но каква ще бъде ползата от това, след като откриването ще бъде в неделя”, е заявил градоначалникът на Велес

          Comment


            Браво, браво веднъж да ги издебнем. И представители на ЕС са поканили и на САЩ, така трябва. :rock:
            Кръвта из нашите гърди
            не е съвсем изляна!
            Народе, цял стани! Иди!
            Че Македония въстана.

            Comment


              resavsky написа
              Абсолютна никаква - вярвайте ми за това.Имам информация / дано шефовете ми не четат форума/.Бог да го прости Рашо Рашев.

              П.П. Съжалявам че съм толкова краен.Много уважавах професор Рашев.
              Разпознат е сред загиналите - мир на праха му.

              Comment


                Свинщина !

                Лека му пръст, на него и на всички загинали.
                Quae fuerant vitia, mores sunt.

                Comment


                  Мда-
                  Разпознати са 19-годишната Валерия Желева от Добрич, проф. Рашо Рашев, директор на Националния археологически институт, 25-годишният Даниел Вичев от Добрич, Мая Машева, Стоян Ковачев и Калчо Стефанов.
                  Източник- http://www.focus-news.net/?id=n899745
                  Лека им пръст!

                  Comment


                    Южна Осетия поиска признаване
                    ----------------
                    Интервю с проф. Козлов - ръководител на Федералната Агенция по Архивите на Русия
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Мо¸ мнение - России меньше всего нужно признание Южн.Осетии, Абхазии. Там и так вс¸ устраивает Кремль - проживают Российские граждане, республики не признаны и вынужденны действовать исключительно через Москву, вообщем находятся на коротком поводке, а в случаи признания вдруг захотят в НАТО

                      Другая новость
                      Представители министерства обороны США вновь сообщили о маневрах российских стратегических бомбардировщиков в непосредственной близости от американского военного судна. На этот раз российский самолет приблизился к авианосцу USS Nimitz и сопровождавшим его судам на расстояние в несколько километров в районе побережья Южной Кореи. Бомбардировщик ВВС РФ пролетал на высоте всего в 610 м, заявили представители Пентагона.
                      Это уже второй случай когда российский бомбардировщик подобным образом "дразнит" американские ВМС. Ранее США выражали обеспокоенность в связи с инцидентом, произошедшим 9 февраля с.г. Тогда один из российских стратегических бомбардировщиков Ту-95 пролетел на низкой высоте (610 м) над тем же авианосцем "Нимитц" у южного побережья Японии.
                      РБК
                      Высота уж больна схожа...

                      Интересно, что они добиваются? Показать что "старый конь борозды не портит"? Долетаются, рухнут где-нибудь в океане, или сами сломаются или Амеры тайно сшибут.
                      "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                      Comment


                        Изобретателят на ГШ-23 - на 80 /на руски/
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          виталий написа
                          .......
                          Высота уж больна схожа...
                          ....
                          Преобразувай 2000 ft в метри. После си кажи "журналисти, какво да ги правиш, толкова разбират от езици и преводи" и не им обръщай внимание.

                          Comment


                            Вчера российский МИД направил Исполкому СНГ официальную ноту, которой фактически отменяются торгово-экономические, транспортные и иные санкции, введенные в отношении Абхазии в 1996 году...В МИДе подчеркивают, что снятие блокады никак не связано с ситуацией вокруг Косова, однако эксперты усмотрели в этом «ассиметричный ответ». Избегая прямого конфликта с Западом, Москва предоставила Абхазии суррогат политического признания...
                            Абхазия ликует. 7 марта парламент республики планирует обратиться к международному сообществу с просьбой о признании ее независимости. «Наконец, мы дожили до этого дня, я думаю, доживем и до того момента, когда будет признана и независимость», — заявил агентству ИТАР-ТАСС спикер абхазского парламента Нугзар Ашуба. «Теперь нам легче будет разговаривать с внешним миром», — говорит президент республики Сергей Багапш.
                            Госминистр Грузии по вопросам реинтеграции Темури Якобашвили назвал снятие санкций «попыткой экономической аннексии части территории Грузии»...«Мы входим в качественно новую ситуацию, которая может принести за собой любой результат», — сказал глава МИДа Давид Бакрадзе. Спикер парламента Грузии Нино Бурджанадзе назвала решение России «провокацией», за которой «последует адекватная реакция США и европейских стран».


                            Ну и маленька новость их той-же серии "Сербия в односторонем порядке отменяет визы для Россиян"... А вы когда отмените?
                            "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                            Comment


                              виталий написа
                              http://www.rbcdaily.ru/2008/03/07/focus/327890
                              Ну и маленька новость их той-же серии "Сербия в односторонем порядке отменяет визы для Россиян"... А вы когда отмените?
                              Когато Русия категорично подкрепи справедливите български претенции към Истанбул и Дарданелите, тази люлка на българската държавност .
                              Майтапа настрана, визовата политика на страните-членки на ЕС е обща. По договора за Европейския съюз. Т.е или всички отменят визите, или никой. Това важи със същата сила за България, както и за Великобритания, Франция и прочее.

                              Comment


                                Так в том, то и дело, что всегда странно... Почему действует общая только в плохую сторону? Если две страны за отмену (например Кипр, Болгария), а две страны против (например Эстония, Польша), а остальным до фанаря , то почему тогда визы? Также и про единную политику по отношению к России, Это всегда подрузумевается позиция Польши, Англии, но не Греции или Германии. Я думаю, вс¸ проще... Как заокеанский дядя скажет - так и будет.
                                Да, ладно, мы не против... Только жулики и проходимцы вс¸ равно визы достанут, а простому, хорошему человеку - визы это проблема, не столько денежная, сколько бюрократическая, учитывая, что, чтобы получить визу нужно из Новосибирска например ехать за 5 000 км. в Москву.
                                А ваши притензии мы всегда потдерживаем, в отличаи от Турецких.
                                "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                                Comment

                                Working...
                                X