Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Лзл, доста детински гледаш на нещата. Не е адекватно да пожелаваш на САЩ беди и страдания ей така напук. Ако САЩ изпадне в сериозни проблеми, целия свят ще страда, най-малкото, все още доларът е основната обменна единица. Твърде обвързана е световната икономика.

    Наистина няма да има особена разлика между двамата, аз просто предпочитам Керито, поне той прилича на обикновен президент - мазен надут балон . Докато Буш е глупак и върхушката която му върти работите има някакви странни империалистически виждания за света.

    В момента ситуацията е много оспорвана, всеки от двамата има реални шансове и май поне до седмица няма да се разбере резултата.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Какви страдания, беди и сериозни проблеми, какви пет долара? :o Просто полека-лека да си "ходят". Едвали има нормален човек, който да иска да има голяма криза в САЩ...
      По моя преценка съм обективен.

      Comment


        Е, надявам се, полека-лекото ходене е неизбежно
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          САЩ признаха името Република Македония, вместо Бивша Югославска Република Македония. Гърците пищят, ние най-много да поздравим западните съседи...
          По моя преценка съм обективен.

          Comment


            Были выходные, не смог поздравить…

            Поздравляю всю мировую прогрессивную общественность с 7 ноябрем!
            Днем социалистической революции в России.

            Хоть это не новость, но раздела посвященному этому на самом деле историческому дню, который повлиял на развитие всего мира я не нашел.
            "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

            Comment


              Ами специален раздел няма, защото отрицателните ни чувства по отношение на този ден, имащ негативно влияние както за Русия, така и за целия свят, са несъмнени. Ех, да си беше стоял Ленин във Финландия...
              "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

              Comment


                НАТО е заплаха за Европа и трябва да бъде разпуснато
                Алиансът, който трябваше да престане да съществува, когато СССР рухна, сега изцяло служи като инструмент, даващ на САЩ несправедливо и нереципрочно право на контрол върху европейската външна политика
                Джонатан Стийл, Guardian Unlimited


                Новият световен ред: нов свят, по-малко ред
                След разпадането на СССР глобализацията продължи стихийно, без някой да насочва кормилото на развитието
                Михаил Горбачов


                Абе, анализ пише, ама на мен малко на празни приказки ми прилича :roll:
                По моя преценка съм обективен.

                Comment


                  Ну, вот, Американцы уже плохие…
                  А сорок лет они практически единственные стояли на страже демократических ценностей? Как же это забыть? Или детишки выросли, теперь им не нужна поддержка родителя? Ещ¸ чуть и США будут хуже СССР.

                  Вот люди! все они таковы: знают заранее все дурные стороны, поступка,
                  помогают, советуют, даже одобряют его, видя невозможность другого средства,
                  - а потом умывают руки и отворачиваются с негодованием, от того, кто имел
                  смелость взять на себя всю тягость ответственности.
                  М. Лермонтов
                  "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                  Comment


                    Честит празник , Виталий ! ( Не 7 ноември , ти знаеш кой )
                    Hannibal ante portas.

                    Comment


                      lzl написа
                      Джонатан Стийл, Guardian Unlimited


                      * * *

                      Абе, анализ пише, ама на мен малко на празни приказки ми прилича :roll:
                      Guardian е много много ляв и не особено обективен вестник.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Малко анимация

                        Comment


                          Една малко позакъсняла новина:
                          Президента Путин награди с орден маршал Дмитрий Язов (Президент России Владимир Путин наградил маршала Дмитрия Язова орденом Почета)
                          Нека да припомня за тези които не си спомнят - маршал Язов беше едно от главните действащи лица в опита за преврат през 1991 година. Точно този нескопосан опит, който в крайна сметка качи Елцин на власт.
                          Тук има една статия (на руски) по въпроса: http://www.gazeta.ru/comments/2004/11/17_e_199261.shtml
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Поне сложете цензурира версия или нещо подобно.Все пак не е нещо което трябва да подминем нали?!
                            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                            Comment


                              Ееее, чак толкоз. Редно ли е според теб да изливаш в емоционален изблик порой ругатни и после ние да превеждаме на книжовен език вместо теб. :not: Просто си напиши нормално мнение.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Символът на България
                                Attached Files
                                По моя преценка съм обективен.

                                Comment

                                Working...
                                X