Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ядрена Зима-Отварянето на архивите на СССР

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ядрена Зима-Отварянето на архивите на СССР

    Някой може ли да ми разясни малко за това понятие Ядрена Зима и след отварянето на архивите на СССР е станало ясно, че светът на няколко пъти е бил на косъм от това. Какво ще ми кажете по въпроса?
    Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

    #2


    Ядрена война - много пожари - много пушек - закрива слънцето - става студено - ядрена зима.

    Comment


      #3
      а нещо за архивите на СССР да ми споделиш?
      Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

      Comment


        #4
        Attila написа Виж мнение
        а нещо за архивите на СССР да ми споделиш?
        За кои архиви става дума? Всяка страна, включително и несъществуващите вече, има един куп архиви.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          ами питам за тези, които са свързани с ядрена зима
          Аттила-най-великият хун сред хуните, най-великият вожд сред вождовете!Когато той умря, неговият народ започна да си реже бузите в знак на уважение пред трупа му! Той не воюваше с другите хунски племена, а ги обединяваше, за да разграби Византийската империя и да унищожи вечния град Рим. Той не успя във второто си начинание, но доказа, че е най-великият пълководец за времето си!

          Comment


            #6
            Бе кви архиви, кви пет лева - тя руската зима си е бетер "ядрена " зима - направили са си секретни запаси от водка и кисели краставички и са готови за нея...



            П.П. Каква е връзката между "ядрената зима" и архивите на СССР? Може ли да споделиш? Щото на нас не са ни давали да ги четем, честно!
            "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

            Comment


              #7
              Може да има някаква операция "Ядрена зима". Нямам представа.

              Comment


                #8
                Темата е формулирана некоректно и съответно е безсмислена. Когато бъде преформулирана, ще я отключа отново. Ако авторът има намерение да изясни какво точно иска да каже, нека ми прати ЛС. До изясняване на проблема темата ще остане заключена.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment

                Working...
                X