Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не е лоша службата в ЦАХАЛ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не е лоша службата в ЦАХАЛ

    Всъщност аз, за разлика от някои наши форумци нямам опит от служба в тази реномирана институция, но съдейки от този постинг http://drugoi.livejournal.com/2777506.html#cutid1 тя би била значително по-интересна от службата ми в БА.



    thorn

    Средновековните църкви в България

    #2
    Щ¸голь - в кавалерии,
    Лодырь - в артиллерии
    Пьяница - на флоте,
    А мамзель - в пехоте

    Comment


      #3
      Фото на самом деле красивые

      Если оставить в стороне вопрос о боепригодности этих красавиц, то опыт Израиля поистине достоин похвалы.

      Что по поводу тя би била значително по-интересна от службата ми в БА. или РА. Так это было бы вс¸, что угодно, но не служба.
      "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

      Comment


        #4
        виталий написа Виж мнение
        Что по поводу тя би била значително по-интересна от службата ми в БА. или РА. Так это было бы вс¸, что угодно, но не служба.
        Защо?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          Приписва се на ген.Шарон докато е бил командир в авиацията на Израел: докладват му за някакъв летец, който прелетял над женската полева баня. Генералът го вика на телефона:
          "Ти ли си летял над женската баня?"
          "Тъй вярно!"
          "Снимки да си правил?"
          "Съвсем не!"
          "Глупак!!!"

          Comment


            #6
            Това е виц, де, ама да отбележа - Ариел Шарон никога не е бил командир на авиационна част, поне доколкото знам.
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              #7
              Ако не се лъжа Арик Шарон е парашутист, ученик на Сами Рафаел-ветеран от нашата парашутна дружина...

              Comment

              Working...
              X