Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно.Как се измерва военната сила на една страна???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    мерсим за пожеланията :tup:
    хехе, Голъм, така си е, разбира се, не си спомням някога да съм писал нещо, което друг да не е написал преди мен...не, че винаги преписвам, просто хората са такива, мислят човешки :o
    а как беше онова за джуджетата, дето хвърляли великански сенки в безпросветните години
    Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
    каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
    каквито са мислите ти,такива са делата ти,
    каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

    Comment


      #17
      Originally posted by "Mahadeva"

      училището е УНСС (няма да го коментирам сега, защото сигурно ще се разпсувам :x )...а дисциплината е "Международна и национална сигурност"
      Утре Носете Съответната Сума, нали така беше :lol:
      А това нещо Тилчо Иванов ли ти го преподава? Онова дърто мазно ченге :evil:
      Si vis pacem - para bellum!

      Comment


        #18
        Originally posted by "Hauptmann"

        Утре Носете Съответната Сума
        :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

        леле! наистина ли е така там?
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          #19
          Учил Неучил Станал Студент
          In My Humble Opinion.

          Comment


            #20
            Големи подигравки за това УНСС. Какво пък толкова.
            scharfschutze ®
            _______________________________________
            Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

            Comment


              #21
              Може би става дума за качеството на образованието.....
              "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

              Comment


                #22
                Това за УНСС е напълно вярно.Там всичко е ужааааасно подкупно :evil:
                С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                Comment


                  #23
                  Ей, ама казах, че не искам да го коментирам и вие веднага се нахвърлихте върху мен - горкия УНСС-ар...
                  дали е подпукпно, хм, досега за 4 години нито съм дал пари на някого, нито някой ми е искал въпреки че уча две специалности. но по принцип съм чувал много историйки за подкупване, макар че специално в катедра МО не знам за такъв случай. но мен не ме дразни подкупността, мен ме дразни отношението към студентите. то даже отношение няма, за тях ти си едно досадно задължение, което те много често дори не изпълняват. не идват на лекции, държат тъпи лекции колкото да отбият номера, същевременно ние сме 70 маймуни, които седим, гледаме тъпо и единствената мисъл е как да го избутаме това тъпо образование :evil: :evil: :evil:
                  Не, Хауптман, "преподава" ми Георги Генов - шефа на катедрата.......
                  Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
                  каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
                  каквито са мислите ти,такива са делата ти,
                  каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

                  Comment


                    #24
                    Е, слуховете са слухове, а най-стабилното нещо е основаното върху тях убеждение . Но да те успокоя - в СУ не беше много по-различно отношението към студентите (то, впрочем, и студентите са си виновни - тяхното отношение е сходно и в един момент е трудно да отличиш причина от следствие).

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by "gollum"

                      Но да те успокоя - в СУ не беше много по-различно отношението към студентите.
                      Е, то отношението към студентите навсякъде е еднакво - досадни копелета, които те откъсват от възвишените ти мисли. Справка - тери Пратчет и Невидимия Университет. Спомняш ли си как професорът по незнам-какво-си се криеше в гардеробите в коридора, за да не го срещне някой студент или пък виртуалната зала за лекции 3б.

                      Но за СУ не съм много съгласен - може би в твоята катедра и да е било така, но общо взето преподавателите бяха с добро отношение и не се вземаха чак толкова насериозно, че да се правят на велики.
                      "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by "rambler"

                        Но за СУ не съм много съгласен - може би в твоята катедра и да е било така, но общо взето преподавателите бяха с добро отношение и не се вземаха чак толкова насериозно, че да се правят на велики.
                        Така е, или поне така беше, когато учех във Философския
                        Si vis pacem - para bellum!

                        Comment


                          #27
                          Кой от вас чете Тери Пратчет
                          С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                          Comment


                            #28
                            То и аз когато учех във философския беше горе-долу така. Но имаше досатъчно типове, койнто да се величаят, стъпили на нечии рамене . То, може би, това е синдром характерен най-вече за Философския факултет.

                            А въпросът е по-скоро - кой не чете Пратчет - списъкът вероятно ще е по-кратък .

                            Comment


                              #29
                              аз не чета Пратчет! :lol:

                              поне при нас, в Журналистическия на СУ отношенията са приятелски. има лектори, с които си пийваме сутринта кафе преди лекциите, лафиме си. мноо гот :tup:
                              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                              Comment


                                #30
                                И защо не го четеш? :evil: :cry:
                                Дай някаква обосновка, ако не те мързи де
                                "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                                Comment

                                Working...
                                X