Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новости на ''Вимпел''

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Публикуван е материалът любезно предоставен от von Danitz - Японският Пърл Харбър, операция "Хейлстроун".
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      Малко работа и по нашенската ни нивичка - структура и дислокация на Военноморските сили на НРБ за периода 1959-1980 г. и допълних същото нещо за периода 1949-1959 г.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        In memoriam



        Промених днес доста страници във връзка с изведените от състава на флота
        401"Адмирал Бранимир Орманов"
        302 „Атия”
        701 „Сириус”
        64 „Щорм”
        35 „Капитан- лейтенант Евстати Винаров“
        Десантни баржи 704, 705, 707 и 712
        Моторни (адмиралски) катери 213 и 315
        Ракетни катери 106 „Тайфун” и 107„Смерч”

        П. С. Връзки не съм дал - няма смисъл.
        Last edited by Odzava; 28-06-2008, 01:21.
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          Имаш 2 нови записа в книгата за гости.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Днес сложих страницата посветена на Корсарите на Микадото през ВСВ.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Цъкам аз на кораби ВСВ - САЩ и що да видя, нищо освен един крайцер.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Ми време няма. А и за тях е писаноооооо ... аз за по-неизвестните коритца първо
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  Odzava написа Виж мнение
                  Ми време няма. А и за тях е писаноооооо ... аз за по-неизвестните коритца първо
                  Не и на български(всъщност май главно на английски са свестните източници). Пък и има доста неизвестни коритца сред тях а на Вимпел е писано само за едно
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    Ми то идеята не е ли, който от каквото се интересува, да попреведе и опише. А не да вика, "що няма"? Вярно, че едностранно е станало, но пък на Одзава по интресно преди години му е било явно какво...Ако му беше ника Нимитц, разбирам да питате

                    Comment


                      Ми на мен флота не ми е стихията, пък и да беше няма време за такива богоугодни дейности.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Спокойно народе! Ще има за всеки. Сега довършвам действията на нашенския флот през Балканските войни. Пък после ако е рекъл господ ще сложа джапанките под миндера и ще се заема с американците. В чест на Императора - първо линкорите. Нищо, че "Шокаку" и "Дзуикаку" са писани-недописани
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          Били написал нещо за руските линейни кораби ,защото те са пренебрегнати вярно не са много успешни като конструкция и концепция но и те заслужават внимание.

                          Comment


                            Според мен всичко плавало заслужава внимание, но просто не ми стига времето.
                            С удоволствие ще удовлетворя молбата ти, обаче трябва да се видя с време. Да не говорим, че съветските крайцери проект 68 са ми слабост Е, не колкото японските, но за боговете не говорим. Италианците винаги са имали прекрасна архитектура и само някои френски представители са можели да се състезават с тях в Европа.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              Ето и първият американски дредноут на "Вимпел" - линкорите от тип "Саут Каролина
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                Odzava написа Виж мнение
                                Ето и първият американски дредноут на "Вимпел" - линкорите от тип "Саут Каролина
                                Ще приемеш ли мъъънинко, дребничко и незначително доуточненийце.
                                Не знам какво точно имаш предвид под "обичайните учебни походи в Атлантика" на Мичиган. Но ако е това за което се сещам(ежегодното лятно учебно плаване на кадети от Анаполис на бойни кораби от действащия флот), то на практика не е в Атлантика, а по целия свят.
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X