Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Японец?Разрушител?
    П.В.

    Comment


      ъхъ на първото, цъ, на второто.

      Comment


        Да не някой от леките им крайцер, Сендай или Кума клас?
        П.В.

        Comment


          цъ, пробвай да се ориентираш по размерите на някоеот видимите неща
          или първо пробвай да одгадаеш какво му се е случило а после какво трябва да е...или си формулирай въпрос за подсказка, но не много явен.

          Comment


            Gaden Gogi написа
            цъ, пробвай да се ориентираш по размерите на някоеот видимите неща
            или първо пробвай да одгадаеш какво му се е случило а после какво трябва да е...или си формулирай въпрос за подсказка, но не много явен.
            Преди ПСВ ли е построено?

            Евентуално ако не ти се отговаря на тоя(ако има вариант твърде много да подскажеш отговаряйки)
            Бойна повреда ли е причината да е кандилнат? Само да или не отговор върши работа
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              Sailor_Malan написа
              Преди ПСВ ли е построено?

              Евентуално ако не ти се отговаря на тоя(ако има вариант твърде много да подскажеш отговаряйки)
              Бойна повреда ли е причината да е кандилнат? Само да или не отговор върши работа
              Пу че си лукаво, ще отговорим на първият- строено е ПО време на ПСВ.

              Comment


                Gaden Gogi написа
                Пу че си лукаво, ще отговорим на първият- строено е ПО време на ПСВ.
                Ми на мене ми намяза на Хюйга и ако е той (много е възможно да бъркам), причината е, че екипажа му го е засилил на плитчина за да не потъне след като е бил визитиран от авиогрупа събрана от няколко самолетоносача.
                Прилича ми и на Нагато ама ми е твърде лъскавичък за кораб току що преживял атмосферен ядрен взрива
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment


                  Пък на мене доста цял и лъскав ми се вижда демек не си познал, впрочем загадката може да мине за трудна, освен ако някой не попадне на точно същата книга от която аз съм го взел...ако не познаето до утре може да пусна снимка от друг ракурс

                  Comment


                    крайцер ли е?
                    П.В.

                    Comment


                      не

                      Comment


                        линкор?макар че ми се вижда много тесничък и с тези илюминатори.........
                        П.В.

                        Comment


                          Нямам време да разглеждам мостиците - "Исе" или "Хиуга" :tup:
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            De Ruyeter написа
                            линкор?макар че ми се вижда много тесничък и с тези илюминатори.........
                            Няма да казвам какъв клас е...да бъдем честни все още ми е забавно от загадката с Лекс/Сара

                            Odzava написа
                            Нямам време да разглеждам мостиците - "Исе" или "Хиуга" :tup:
                            Цъ,:tdown
                            Last edited by Gaden Gogi; 22-11-2007, 09:12. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                            Comment


                              Gaden Gogi написа
                              Цъ,:tdown
                              "Нагато"?
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                Налучкваш или имаш някакви основания да предполагаш? иначе отговорът е не.
                                Ако ще налучквате то дйапомските капитални кораби не са много, все ще стигнете, поради което се иска не само името, но и пояснение защот так аизглежда.

                                Comment

                                Working...
                                X