Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И Шарнхорст и Хипер са действали съобразно своите тактически заповеди - а именно да не влизат в бой с британски кораби, а да унищожат конвоя.Дали е било грешка или не, историята ще отсъди.Но в мъглата, когато отпред се движат крайцери и есминци, защо отзад да няма линкори и самолетоносачи.Освен това ако британския флот загуби крайцер - бълха го ухапала, ако немския загуби - това си е вече сериозна загуба
    П.В.

    Comment


      Пфу, съвременнен боклук, загадката е много лесна по простата причина че на борда си пише тактическия номер на кораба, ама няма аз да се ровя кой е . А за Пламен :има си отделна тема за целта.

      Comment


        Gaden Gogi написа
        Пфу, съвременнен боклук, загадката е много лесна по простата причина че на борда си пише тактическия номер на кораба, ама няма аз да се ровя кой е . А за Пламен :има си отделна тема за целта.
        "Съвременен" не е много точно за кораб от добрите години на Бийтълс и Пинк Флойд вероятно(подсказка) повоювал през ВСВ и после предаден на друга държава(на снимката е в новата си държава)
        Аде познавайте го тоя, че имам и един плаващ гараж от времето на the Summer of Love(седемдесетте) инак строен през четирийсетте
        Can't talk! Got to Shoot!

        Comment


          pod sywremenen se ima predwid sled ВСВ, пък и Пинк Флоид са доста по-близо до нея отколкото до нас. Ууу ато стана въпрос вчера по ММ май пуснаха такова гнусно изпълнение на "не съм доволен" май от китариста на групата, абе абсолютно отвараюение, и някакви галфони му се кефеха (беще концерт), явно не бяха чували оригинала.
          А за загадката аз лично няма и да си дам зор за нея.

          Comment


            Gaden Gogi написа
            pod sywremenen se ima predwid sled ВСВ, пък и Пинк Флоид са доста по-близо до нея отколкото до нас. Ууу ато стана въпрос вчера по ММ май пуснаха такова гнусно изпълнение на "не съм доволен" май от китариста на групата, абе абсолютно отвараюение, и някакви галфони му се кефеха (беще концерт), явно не бяха чували оригинала.
            А за загадката аз лично няма и да си дам зор за нея.
            E нема да те карам, лодката между другото е строена в края на ВСВ. Кво изпълнение са пускали? Кавър ли?
            Ето тука една благородна дама, за всички дето са много важи и "няма да си дават зор" да познават "съвременен" кораб(ако питате мене съвременен кораб щеше да е Арли Бърг или F124 Заксен примерно, не тая щайга) могат да познаят нея
            Can't talk! Got to Shoot!

            Comment


              Gaden Gogi написа
              pod sywremenen se ima predwid sled ВСВ, пък и Пинк Флоид са доста по-близо до нея отколкото до нас. Ууу ато стана въпрос вчера по ММ май пуснаха такова гнусно изпълнение на "не съм доволен" май от китариста на групата, абе абсолютно отвараюение, и някакви галфони му се кефеха (беще концерт), явно не бяха чували оригинала.
              А за загадката аз лично няма и да си дам зор за нея.
              E нема да те карам, лодката между другото е строена в края на ВСВ. Кво изпълнение са пускали? Кавър ли?
              Ето тука една благородна дама, за всички дето са много важи и "няма да си дават зор" да познават "съвременен" кораб(ако питате мене съвременен кораб щеше да е Арли Бърг или F124 Заксен примерно, не тая щайга) могат да познаят нея
              Can't talk! Got to Shoot!

              Comment


                Не бе, китаристът и някакъв дръг от оригиналната група се дереше, ама беше отврат, ама к'во да очакваме като мирише вече на пръст.

                Comment


                  Некъв британски лек крайцер от ПСВ D клас май Диомед
                  П.В.

                  Comment


                    Plamen написа
                    Некъв британски лек крайцер от ПСВ D клас май Диомед
                    С изключение на това че е британски(в далечината е Forth Rail Bridge, демек снимката е правена на 5 километра от центъра на Единбург) останалото не е верно. Карай нататък.
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      увеличи снимката - нищо не се вижда!
                      П.В.

                      Comment


                        Plamen написа
                        увеличи снимката - нищо не се вижда!
                        Само такваз имам, ако я увелича ще се размаже
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          Тип Каролайн.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа
                            Тип Каролайн.
                            Той е. Това е самата Керълайн. Ето една загадка от Гаден Гоги
                            Can't talk! Got to Shoot!

                            Comment


                              Един въпрос на който може да се отговори с "да" или "не" - това самолетоносач ли е (това дето гърми)
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment


                                Не.
                                Много обичам на такива въпроси да отговарям

                                Comment

                                Working...
                                X