Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Цъ, прочети предните ми два поста. Пък и 'що не погледнеш снимката по внимателно.

    Comment


      Предавам се
      П.В.

      Comment


        eee ajde de napni se malko. Жокер: тези кораби са два единият е потопен при ядрени изпитания-това е общото с Ойген...а можеше да се подведеш и по съдбата на Брюхер.

        Comment


          Сакава е единствения крайцер, потопен при ядрени опити
          П.В.

          Comment


            Давай в същият дух (в твоето изречение има една много важна дума), след малко ще зацепиш къде греши и мнооого бързо ще познаеш кораба. А ако четеше внимателно жокерите отдавна да си го познал. Просто са мнооого известни. Вече казах че са били два.

            Comment


              Тоне е с 203мм и заедно с Чикума правят два
              П.В.

              Comment


                Тръгна в грешна посока. Тамън беше казал нещо което навеждаше на мисълта че има нещо странно, пак казвам четете внимателно подсказките, те нарочно са подвеждащо дадени но информацията в тях е вярна на 100%. То даже това че са дадени подвеждащо не е много точно, по-коректно е да се каже че оставят такава възможност.

                Comment


                  Не се сещам
                  П.В.

                  Comment


                    Plamen написа
                    Сакава е единствения крайцер, потопен при ядрени опити
                    Eto тука констатираш нещо много важно, аз ти казвам че си на прав път и ти вземаш че завиваш от него. Прочети какво съм ти казал тогава.
                    Изобщо не внимаваш.

                    Comment


                      че е единствения крайцер потопен при ядрени опити ли?Другите са Пенсакола, Ойген, но тене са японски
                      П.В.

                      Comment


                        Гррр защо ме дразниш? Изводът е че не е крайцер. С противоосколочна броня и с 2 оръдия са само британски и японски крайцери, британските не се вързват с декларираната силна защита, пък и нямат скос май. А ти сам каза че това не е японски крайцер. So това не е крайцер. Айде давай нататък

                        Comment


                          Нагато?Ама неговите оръдия са 410мм
                          П.В.

                          Comment


                            Ами като знаеш колко са а аз изрично съм азал че са 203 'що питаш? и Нагато колко самолета има?

                            Comment


                              Пък и в подсказките съм няблегнал че е по-бърз от Нагато.
                              [img]
                              Айде пак картинката че да помислите пак, аз като гледам кулите изобщо не приличат на Нагато, пък и казах че са с противоосколочна броня. А иначе бордовата защита е по-добра от тази на който и да е тежък крайцер.[/img]

                              Comment


                                Прееееееееееееееееедаааааааааааааааааавааааааааам сеееееее
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X