Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали да пробваме отново

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Дали да пробваме отново

    Става въпрос за нова тема за самоделности. Дали да не пробваме отново?

    #2
    Давай!
    П.В.

    Comment


      #3
      К'во давай? Първо трябва да се уточним за какво ще ПИШЕМ ц)наблягам на множественото число) 'щото последният път само аз си смятах. Трябва да определим условията, целите. и т.н.т +това подозирам че бая народ няма да е наяснои как да си направи сметките.

      Comment


        #4
        Какво точно искаш да смятаме Гоги?
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #5
          Как какво? Не да пишете пожелателни работи от сорта: скорост....; броня....; оръдия....; Ами и да сметнете дали ще се съберат, при това да се представят подробни сметки, поне разпределение на месите.

          Comment


            #6
            Уф, ОК, ама то вече са сметнати за корабите от ТР. За някой собствени прозрения ли да разбирам, че говориш?
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #7
              ами да , тема тип "направи си сам".

              Comment


                #8
                В този ход на разговорът, можеш ли да ми пратиш формулите за призматичния и адмиралтейски коефициенти. Иначе ме чака доста ровене преди да ги открия по книгите си.
                Леле, на "Криле" има почитатели на Чони-без коментар повече за написаното там :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #9
                  Що без коментар??? Ти вицове не обичаш ли да четеш :lol: :lol: сухар
                  Ще ти пратя моите таблици на мейла, там има и екстри 8)

                  Comment


                    #10
                    Аз вицове обичам-даже много. Ама глупости не ми се четат.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #11
                      'Що пък :? Действа много добре на самочувствието. Онзи дето ми разказваше как сте го вяадили може да не е бил надрусан ами просто да им е чел форума и да се е надул. Виж голяма глупост е да почнеш да спориш с такива.

                      Comment


                        #12
                        дайте го тоз форум на Криле - дай адреса му, Гоги та и аз да се посмея :lol: :lol: :lol:
                        П.В.

                        Comment


                          #13
                          Брей, много се извъдихте мераклии за сеира. Някъде сложих линк, ама трябва да си потърсиш

                          Айде от мен да мине. Въпреки че още ми е студено дето ме върза половин час да те чакам на вълците :evil:
                          Иначе може някой ден да взема да направя зборник с бисери. Ама не ми се занимава с глупости.

                          Comment


                            #14
                            Като не искаш да ме чакаш на студено, ще се виждаме само лятоска.Много е смешен тоз форум, но там пише и главния редактор на "Океан" и още някои познах там - тоя дето хвали Ямато също пише за "Океан"
                            П.В.

                            Comment


                              #15
                              Da si pише, льольовци. Прочели някое и друго списание и тръгнали да преписват, при това дори не могат да превеждат като хората.

                              Comment

                              Working...
                              X