Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    А за корабите-те са перфектни за постигането на такова нещо като "Световно господство". Пък и не е чак толкова важно какви са им конструктивните решения. Италианците като имат свестни крайцери да не би да са направили нещо с тях. :lol:
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #77
      Мани мани, преди да дойда тук аз там си писателствах, и един като почна да ми развива теории (тои и сега го прави) как моят линкор (сами се сещата самоделен) щял да го потопи с Ланкастъри и ...(ее как там се казваха бомбите дето по Тирпиц се мятаха), аз му обяснявам че това със зор срещу неподвижен кораб са го мнаправили, то онова неговото си знае. абе голем смеф беше. За тях Бисмарк и Ямато са най-най-най, те сигурно други и не знаят.

      Чак да се чудиш да се смееш ли или да плачеш.

      Comment


        #78
        Чесно да ти кажа линкорите не придизвикват никакво чувство на симпатия у мен. Ама като се зачетох за крайцерите на форума на криле-там е голям смях. Както и да е.
        Но като говорим за линкори аз си харесвам "Нагато". Не че е върха, а просто така.
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #79
          Пък аз си харесвам Венгард, просто е много добре направена машина, чак ми е мерак да си купя модел, ама не знам някъде да го правят,

          Comment


            #80
            Направи си го сам. Омръзна ми да лепя разни пласмасови самоделки.
            Ама форума на Криле е върха. Направо плача от смях като чета за "борбата" на Ил-овете с линкорите. Ндаааааааа.........
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #81
              Нямам пълни чертежи, пък и в малките мащаби ще е мъка. Ама ти виж как се смилиха над мене и си спестиха Пе-8 ците. А и изобщо тяхната представа са това колко самолета са нужни е доста странна. Друг въпросът че аз с линкора ще врътна вираж с по-малък радиус от Техният топмачтовик с 1т-нната бомба, абе смеф.

              Comment


                #82
                Така-така, ти добре че са ти спестили собствените си планове за строеж на "Грандиозния български флот" ....
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #83
                  Амиии, гледал съм ги, ама ми беше много смешно и ми трепереше ръката да пиша. Тези хора са скарани с реалността, за тях въоръжените сили са само за да се фукаме какво си имаме.

                  Comment


                    #84
                    просто там пишат деца най-вече.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #85
                      Деца ама мног надъхани Абе не всички са деца, поне биологично..

                      Comment


                        #86
                        Аз също се включих като Revenge.Първо че са ми смешни, след това имам да имам връщам доста унижения!!! :x
                        П.В.

                        Comment


                          #87
                          Като примерно?
                          Айде бе всички сме възрастни, май не ни е време да ходим на цирк. че и нас клоуните да се кефим.

                          Comment


                            #88
                            ЗАЩО ИТАЛИАНСКИТЕ КРАЙЦЕРИ ДА СА ХУБАВИ?ГАРИБАЛДИ - ДА И ПОЛА ДОНЯКЪДЕ
                            П.В.

                            Comment


                              #89
                              A na poslednite kondotieri kakwo im ima?

                              Comment


                                #90
                                Гарибалди е 5-та група Кондотиери е супер!, но останалите - оръдия в една люлка - до един оттам разсейка и неточност, по ниска от проектната скорост.На изпитания по 37-42 възла - в реални условия не повече от 30-32.Слаба броня на Кондотиери 1-ва и 2ра група.Неефективно ПВО - на всички
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X