Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Imperial Friedrich написа
    ззглобявай, ззглобявай

    ще ми се и аз да можеш да харча всичко за хубави работи, ама имам толкова много такси и глупости, че почти нищо не остава...
    че аз да не харча всичко за играчки наем кой плаща, а сметки, а глупости, пък и аз съм душичка, и папане требе, и парцалки, и книжки

    Comment


      Империал, аз съм женен човек и храня семейство.Ти мислиш ли, че жената ще допусне дори един лев от семейни бюджет да излезе за такава глезотия като модел или книга.Намирам си свои начини за припечелване! :twisted:
      П.В.

      Comment


        Plamen написа
        Империал, аз съм женен човек и храня семейство.Ти мислиш ли, че жената ще допусне дори един лев от семейни бюджет да излезе за такава глезотия като модел или книга.Намирам си свои начини за припечелване! :twisted:
        В една песничка (в частност песничка за моето име) се пееше "...еех човеко да си като мен, млад ерген...". Т.е да си мислил на времето,

        Comment


          аз не съжалявам, че съм женен, Гоги.Важното е да намериш подходящия човек, който да ти боядисва корабите
          П.В.

          Comment


            Аз въпросният човек за друго си го "ползувам", пак си призна че не ти а жената е моделистът, ти само лепиш а булка Видева прави модели. Аз нарочно до сега си мълчах за този позорен аспект в твоето моделистко амплоа да не кажеш че се заяждам

            Comment


              Ние сме отбор - лошо няма - аз сглобявам, ровя в Интернет и намирам камуфлажи.Купувма, боички, четки.Тя има жилка на художник - от рода на Захари Зограф е - сама се навива да боядисва, защо да не я ползвам?
              П.В.

              Comment


                Хубаво, лошо няма, ама тя върши по трудната и отговорна работа, значи тя е моделист а ти си помощен персонал :lol: :twisted:

                Comment


                  И да се заяждаш и да не се заяждаш, няма да ме ядосаш 8) 8)
                  П.В.

                  Comment


                    Зависи колко се постарая, ти принципно си много лесен за ядосване.
                    BTW моят аватар ще попилее твоят. :lol:

                    Comment


                      ще го попиле, но другия път!Аз съм по-бърз!
                      П.В.

                      Comment


                        Хе хе хе, по-бърз бил, т'ва от къде го измисли????? я кажи колко си бърз.

                        Comment


                          31.65 възлаТвоя колко е максимално натоварен
                          П.В.

                          Comment


                            и при какво водоизместване ще ги вдигнеш тези възли? моят е вдигнал 31,57, при това без да форсират турбините. Тука направих чисто теоретична сметка че при 20% (нормален за турбините) форсаш е можел да вдигне 33.5, ама това си е просто за приказка, иначе при посочените скорости (ако ти изобщо можеш да я поддържаш) ще ми бягаш с по един кабелт на час :lol: :lol: :lol:
                            Но ако сериозно имаш мерак отвори отделна тема и ще направим сметки. нали за това плачеше вчера по телефона ...там за графиките и сметките, обче ще трябва да немериш данни за Шарнхост от ИЗПИТАНИЯТА.

                            Comment


                              ок
                              П.В.

                              Comment


                                Малейииии колко са зле тия западняците, те горкичките дори не знаят как се смята кинетична енергия. Нещастници смотани, айде сметките колко щяла да вдигня Айова иди дойди не се учи в училище това, ама кинетична енергия как се смята се учи още в 6-7 клас, смехурковци. Много смешно ми стана.

                                Comment

                                Working...
                                X