Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руският Флот

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Изглежда ми познато
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Доста. Твърде лекичко е въоръжен според Гугъл ама ми е чудно дали пък не е предвидена една УВС зад оръдието в някой от вариантите на проекта
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        Мани гугъл, виж какво се подава от кърмата

        Comment


          Ако някой не се досеща: Club-K (ракетный комплекс)

          Comment


            И защо тая измишльотина? Не могат ли просто да му сложат счетворена пускова за Х-35У? Ще заема по-малко място и по бързо време за реакция. Или те мислят с Калибър да го въоръжават?!
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Защото, за разлика от Х-35, Калибър е бая по-многофункционална система. А и по-добра във всяко едно отношение, просто следващо поколение въоръжение. Нищо че и Х-35 е модернизирана.

              Comment


                Да, това е ясно. Ама такава ракета и в такова малко количество на OPV. Като гледам мащаба това хич не е голям кораб.
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Количеството от примерно 8 ракети хич не е малко, но се забелязва типично руската тенденция и спасителната лодка да има някоя и друга черта на тежък ракетен крайцер. ИМХО това си е ракетна корвета - 8 Клуб, някаква 57мм-ка на носа и отпред отсек за ВПУ на ПВО или някакъв зенитен модул. Май може и да има и хангар като гледам.
                  „Аз, Драгомир, писах.
                  Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                  Модератор на раздел "Военна Авиация"

                  Comment


                    Мда, там концепцията за мирна патрулка е по-друга

                    Иначе, на теория отпред би трябвало да има възможност за монтаж на един-два модула Щил-1, обаче как ще стане на практика номера с радарите - не знам.

                    Comment


                      Пилот написа Виж мнение
                      Количеството от примерно 8 ракети хич не е малко, но се забелязва типично руската тенденция и спасителната лодка да има някоя и друга черта на тежък ракетен крайцер. ИМХО това си е ракетна корвета - 8 Клуб, някаква 57мм-ка на носа и отпред отсек за ВПУ на ПВО или някакъв зенитен модул. Май може и да има и хангар като гледам.
                      Къде преброи 8 пускови в тоя Клуб? На мен ми се вижда да е стандартна счетворена установка. Никъде не намирам да има варианти с 8 УВС. Да не говорим, че цялата работа се основава на два прототипа.
                      Ако е в 20 футов контейнер е за четири Х-35, ако контейнера е 40 футов е за 4 броя Калибър. Няма как да разберем по снимката.
                      Но ако е с четворка Калибър, това значи 40 футов контейнер и кораба така на око, идва към 130 метра. Което го прави точно с размерите на 22350. Съмнително малко.
                      Това е по-скоро 20 футов контейнер с пускова за четири Х-35 и както казах пълна идиотщина. Стандартните пускови за Х-35 заемат по-малко място(колкото заема и Харпун) от тоя контейнер и тогава вече ракетите ще са 8 в две установки.
                      Last edited by Amazon; 23-02-2014, 00:24.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Amazon написа Виж мнение
                        Стандартните пускови за Х-35 заемат по-малко място(колкото заема и Харпун) от тоя контейнер и тогава вече ракетите ще са 8 в две установки.
                        Стандартните пускови не можеш да ги скриеш толкова добре. А така - плава си патрулката, но никой не знае дали всъщност е патрулка или корвета УРО. Врага изпада в нездрав ступор.

                        Comment


                          Amazon написа Виж мнение
                          Къде преброи 8 пускови в тоя Клуб? На мен ми се вижда да е стандартна счетворена установка. Никъде не намирам да има варианти с 8 УВС. Да не говорим, че цялата работа се основава на два прототипа.
                          Ако е в 20 футов контейнер е за четири Х-35, ако контейнера е 40 футов е за 4 броя Калибър. Няма как да разберем по снимката.
                          Но ако е с четворка Калибър, това значи 40 футов контейнер и кораба така на око, идва към 130 метра. Което го прави точно с размерите на 22350. Съмнително малко.
                          Това е по-скоро 20 футов контейнер с пускова за четири Х-35 и както казах пълна идиотщина. Стандартните пускови за Х-35 заемат по-малко място(колкото заема и Харпун) от тоя контейнер и тогава вече ракетите ще са 8 в две установки.

                          Има два люка, като само от единия се подава счетворена установка Калибр, логично е да има още една - тоест - 8 ПУ. А Калибр има и 12-метров, и 6-метров контейнер. На макета май са 6-метровите, но нищо чудно проектът да предвижда и 12-метрови. Ако са 12-метровите, дължината на кораба ще да е около 80-90 метра.

                          Мда, 94 метра.

                          Comment


                            кало написа Виж мнение
                            Има два люка, като само от единия се подава счетворена установка Калибр, логично е да има още една - тоест - 8 ПУ. А Калибр има и 12-метров, и 6-метров контейнер. На макета май са 6-метровите, но нищо чудно проектът да предвижда и 12-метрови. Ако са 12-метровите, дължината на кораба ще да е около 80-90 метра.

                            Мда, 94 метра.
                            Стори ми се от макета, че следващото е хеликоптерната площадка.

                            Кухулин написа
                            Стандартните пускови не можеш да ги скриеш толкова добре. А така - плава си патрулката, но никой не знае дали всъщност е патрулка или корвета УРО. Врага изпада в нездрав ступор.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Ами информацията за 22160 беше, че е 94 метра. Чудно колко ли струва проекта и за колко ли биха ги построили в Делфин ако държавата купи проекта със средства на МО. Иначе 3М54 е сериозен ритник(стандартно не е с нея, но по искане на малайзийците освен Калибъра са инсталирали и Щил и два 324 мм. торпедни апарата) само вертолета дето малко не ме кефи(предназначен е за Ка-27) но пък иначе е таман като за нас.
                              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                              Comment


                                Sailor_Malan написа Виж мнение
                                по искане на малайзийците освен Калибъра са инсталирали и Щил и два 324 мм. торпедни апарата
                                Те още на 11356 не са инсталирали Щил, къде го прати ти при малайзийците Тяхната конфигурация си е чиста патрулка.

                                Comment

                                Working...
                                X