Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крокодилски сълзи роня и сърцето ми се къса

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Тази вечер ще взимам единия Бисмарк от /безплатния от Наско - моя приятел дето го харизва/ и ако искаш ще го уговорям за Родни.Но миналия път аз му дадох един готов Мусаши на Тамия.така че помисли..
    П.В.

    Comment


      #62
      за какво да помисля??

      Comment


        #63
        евнтуално някава трампа срещу Родни или както казваш купуване
        П.В.

        Comment


          #64
          Нямам нищо за даване. за к'ви пари говорим?

          Comment


            #65
            Нека говоря с човека, но мисля, че ще го склоня за 30-40лв.
            П.В.

            Comment


              #66
              30 dawam samo ako sym w mnooogo добро настроение.

              Comment


                #67
                ходове

                Китът не е отварян
                П.В.

                Comment


                  #68
                  е това какво променя нещата??? даже по-лошо няма да мога да го разгледам предварително, +това има и друг момент, от другия месец ще мога да си поръчам каквото искам , а не да се задоволявам с това което е изостанало секънд ханд.

                  Comment


                    #69
                    Откъде ще поръчаш? От Русия ли?
                    П.В.

                    Comment


                      #70
                      Посолство на Съветския Съюз

                      he хе то си е моя работа, към средата на месеца ще имам на разположение каталог и ценова листа.

                      Comment


                        #71
                        Imperial: не е прието да се държи такъв тон тук, без значение кой прав, кой крив
                        П.В.

                        Comment


                          #72
                          Plamen каза:
                          [B]*********
                          Стилът на твоя пост показа кои какъв е. Не смятам че това е мястото да го разискваме.
                          Бих ти препоръчал да се въздържаш от личностни характеристики. Освен че говорят за твоята култура и възпитание (или по-скоро за тяхната липса) то подобни изрази могат да ти се отразят и крайно негативно в чисто физически план.

                          Comment


                            #73
                            само моля ви се не се карайте тука

                            а и не разбирам защо въобще трябва да се карате за такива глупости
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #74
                              Че ти къде видя някой някъде да се кара??? Просто има човек олицетворяващ нео Бай Ганьо, и тои държи да го покаже и на другите. Аз смятам че доста възпитано му отговорих. А нарочно не изтрих неговия пост още вчера просто за да имате представа какво представлява дадения потребител.

                              Comment


                                #75
                                хайде сега, всеки може да избухне поради многобройни причини, един единствен пост нищо не казва за личността на който и да е, недей умишлено подтиква към повече разправии.

                                да не ви затрия цялата тема зарад две приказки
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X