Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крокодилски сълзи роня и сърцето ми се къса

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Крокодилски сълзи роня и сърцето ми се къса

    Кофти картинка, Жалките тленни останки на Родни, Нелсън и Ревендж

    Хе хе така му се пада на Американското корито, Саут Дакота чака покорно в корабната "кланница"

    Тирпиц

    #2
    Крокодилски сълзи роня и сърцето ми се къса

    Абе май трябваше да кръстя темата "Галерия потрошени кораби" ама нали се преструвам на човек, та проявявам емоции :twisted:
    Принц Ойген в днешно време:

    Comment


      #3
      ЕЕЕЕ, снимката на Принц Ойген ми направи лошо впечатление. А аз си милех, че само при нас има подобна безстопанственост и незаинтересованост към старата техника. Какво им пречи да организират един музей, та всеки да може да се полюбува на снетите от въоръжение легендарни кораби?!
      scharfschutze ®
      _______________________________________
      Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

      Comment


        #4
        ти май не си наясно с нещата. Принца е използван за ядрени опити от САЩ, които го наследяват след войната... през '46 изнася два ядрени взрива при атола Бикини, но като го влачат към някакъв друг остров се преобръща и го изоставят.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Originally posted by "Imperial Friedrich"

          ти май не си наясно с нещата. Принца е използван за ядрени опити от САЩ, които го наследяват след войната... през '46 изнася два ядрени взрива при атола Бикини, но като го влачат към някакъв друг остров се преобръща и го изоставят.
          Сега вече съм наясно.
          scharfschutze ®
          _______________________________________
          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

          Comment


            #6
            Взрива на линкора HMS "Barham" 25 . 10 . 1941г.



            Потъващия HMS "Ark Royal" след атаката на U-81.

            Comment


              #7
              Там лежат жалките останки на Тирпиц

              Дупката в близост е от голяаааааама бомба




              Comment


                #8
                Ако се чудите защо точно там кълцат ще ви светна, освен че този борд е над водата людете се стремят да измъкнат оцелелите механизми, бая пара бих казал. Мръсни лешояди.

                Comment


                  #9
                  Остави това, на мен ми е интересно какво пише на корпуса, близо до кила...
                  Pauke !

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by "Gaden Gogi"

                    Ако се чудите защо точно там кълцат ще ви светна, освен че този борд е над водата людете се стремят да измъкнат оцелелите механизми, бая пара бих казал. Мръсни лешояди.
                    Аз доколкото знам когато му забиват оная гадост с тегло 6 000 кила, и кораба се преобръща в корпуса остава жив голяма част от екипажа. Та си мисля че режат за да изкарат оцелелите.

                    Comment


                      #11
                      Аааа то това става през съвсем малки дупки, пък и едва ли точно през противоторпедната защита ще почнат да режат за да ги извадят, къде по-лесно е през двойното дъно, освен това снимките са от доста по-къден етап.

                      Comment


                        #12
                        Годжи е прав за Тирпиц!Това са снимки от 50-те години, когато смесена германо-английска-американска-норвежка компания го реже за метал.Рязането е дълго и трудно.От 1946 до 57 г.
                        Принц Ойген е заразен след 3 ядрени взрива /освен това в момента единия винт е в музея в Льобо близо до Кил.Може би германците се страхуват от международни усложнения да го извадят.
                        П.В.

                        Comment


                          #13
                          Не е въпроса в м/у народните търкания, бая е трудно когато го извадят да го закарат до Герм. +това не е техен, Те и Гьобен се опитаха да купят ама ъц.
                          + това се чете като "Гоги"

                          Comment


                            #14
                            Кой ще позволи според теб нещо от времто на Хитлер да бъде експонирано като паметник?
                            П.В.

                            Comment


                              #15
                              Е че малко Тигри и пантери има 'щото, според мен проблемите са:
                              1. От технически характе
                              2. Кому е нужно да го прави
                              Като редът може и да е обърнат.

                              Comment

                              Working...
                              X