Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ф-35 - икономически провал?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ПП Блея тука на сто места, сега видях ква глупост съм написал

    Comment


      Май даваш данни за скорост при хоризонтален полет, а не скороподемност.

      Хехе, постнали сме едновременно.

      П.П: А иначе представяш ли си ако беше вярно, сълзите на гордост и радост в очите на инженерите от Локхиид, когато на изложението в Борже F-35B счупи звуковата бариера във вертикален полет? След като реди това е излетял вертикално
      Last edited by Amazon; 14-01-2013, 22:26.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Доклад за състоянието на програмата, проблеми и оценки и за трите версии - http://timemilitary.files.wordpress....ual-report.pdf

        В лента.ру са извадили основните негативни оценки - http://www.lenta.ru/news/2013/01/15/lightning/

        Comment


          F-35A в ходе декабрьских испытаний на высоких углах атаки.
          O радост о щастие. Най-после американски самолет достигна възможностите на...Т-10 и 9-12 откъм маневреност. Още само няколко милиарда долара и n+1 години и ще се доближи и до серийните Су-27 и Су-35 пък ПАК-ФА явно ще му остане за мнооого по-натам
          Last edited by Sailor_Malan; 15-01-2013, 14:01.
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            Много впечатляващи филми! Направо им се чудя на съюзниците на US, защо "мрънкат", защо се отказват от програмата Ф35!
            О! Забравих, че той не е безплатен! Трябва да се купува. А в капиталистическата икономика, едно от основните правила е: "Клиента винаги е прав!" И си прави сметка за какво си дава парите!

            .
            ..И кажи ми ти страннико,
            чувал ли си звук,
            по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

            Comment


              Колкото и пъти да го гледам филмчето все ми е смешно.Американците стрелят като на стрелбище - никаква РЕБ, времето винаги е слънчево и никой от противниците не вижда откъде му е дошло.....

              Comment


                Американците стрелят като на стрелбище - никаква РЕБ, времето винаги е слънчево и никой от противниците не вижда откъде му е дошло.....
                Нормално за рекламно филмче. Би било странно, ако показваше неуспехите или недостатъците на рекламирания продукт, нали?

                Comment


                  Sailor_Malan написа Виж мнение
                  Още само няколко милиарда долара и n+1 години и ще се доближи и до серийните Су-27 и Су-35 пък ПАК-ФА явно ще му остане за мнооого по-натам
                  Если сто раз сказать слово "халва", во рту слаще не станет! (c)

                  Рапторът има 60 град ъгъл на атака, въпреки че бойната му концепция е друга.

                  Програмата на изпитанията на Ф-22 е била разчитана на 3760 часа. Като имаме предвид богатият опит по разработка на самолети стелтс и фактът че САЩ е най технологичната държава в света, тези близо 4 000 часа нещо говорят Какво да кажат рашъните с техните 200 часа за 3 год? Дори техническото оборудване на производствената им база е внос от запада.
                  С трици маймуни не се ловят. (c)

                  Comment


                    Още само няколко милиарда долара и n+1 години и ще се доближи и до серийните Су-27 и Су-35 пък ПАК-ФА явно ще му остане за мнооого по-натам
                    всъщност, по маневрени възможности и той, и Ф-22 нямат много шансове да се приближат до Су-35С. Ф-35 - никакви.

                    Comment


                      plamenhk, тази новина свързана със Ф35 май си пропуснал? Неволно?
                      "Турция отлага закупуването на първите два Ф35" - http://lenta.ru/news/2013/01/14/f35/
                      Причина - нарасналата стойност на самолета....
                      .
                      ..И кажи ми ти страннико,
                      чувал ли си звук,
                      по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                      Comment


                        кало написа Виж мнение
                        всъщност, по маневрени възможности и той, и Ф-22 нямат много шансове да се приближат до Су-35С. Ф-35 - никакви.
                        Разликата в маневреността между F-22 и Су-35, поне тази видима на клиповете от авиошутата е достатъчно маргинална, за да приемем че е на едно от последните места при факторите, които определят кой изтребител и в каква роля е по-ефективен.
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Отдаде ми се преди време да присъствам на европейската премиера на Раптъра(RIAT 2009) и честно казано, при все че типично в американски стил големо театро се разигра, смея да отбележа че даже нашенските 9-12 трениращи за гергьовските паради са ги показвали същите, та какво остава за Су-35С.

                          Инак пламенчо, не знам що трябва да повтарям халва, то аз и не обичам (предпочитам шоколад - може и руски аерошоколад), та да ми стане сладко Магазина ми е срещу офиса. А дай да не зачекваме темата, за това кой какви машини ползва в предприятията, да не вземе да се окаже че "най-технологичната държава в света" "имаща голям опит в конструирането на (цели два) стелт самолета" всъщност зависи от машини внесени от Китай и Тайван.
                          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                          Comment


                            И на мен са ми много чудни тия фенщини САЩ-Русия. Купувайте си по един китайски каскет, учете мандарин и чакайте светлото бъдеще

                            Comment


                              Купувайте си по един китайски каскет
                              Говориш за хунвейбинка, нали? Аз имах някъде вкъщи една зелена, че и с тенекиена червена звездичка .
                              Шегата настрана - цялата тази работа наистина е голяма глупост.

                              Comment


                                Разликата в маневреността между F-22 и Су-35, поне тази видима на клиповете от авиошутата е достатъчно маргинална, за да приемем че е на едно от последните места при факторите, които определят кой изтребител и в каква роля е по-ефективен.

                                Не говорим за ефективност на комплекса, а за неговата маневреност. Разликата никак не е малка в полза на Су-35С, но с уговорката, че говорим за дозвукови скорости. При СЗ вероятно Ф-22 има някои преимущества. Т-50 пък, според аеродинамици има тотално превъзходство в целия диапазон от скорости пред всичко аналогично.

                                Comment

                                Working...
                                X