Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нужда от малко помощ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нужда от малко помощ

    Накратко очертава се в от 14 до 22 ноември да съм в Лос Анджелис и да имам към 4 свободни дни. Можете ли да предложите някой интересен авиационен/морски/военен музей сравнително близо? Вече съм си харесал Planes of Fame в Чино, но ми се ще поне още един а все попадам на такива на по над 200 мили като ровя из нета.
    Предварително благодаря за помощта
    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

    #2
    Sailor_Malan написа Виж мнение
    Накратко очертава се в от 14 до 22 ноември да съм в Лос Анджелис и да имам към 4 свободни дни. Можете ли да предложите някой интересен авиационен/морски/военен музей сравнително близо? Вече съм си харесал Planes of Fame в Чино, но ми се ще поне още един а все попадам на такива на по над 200 мили като ровя из нета.
    Предварително благодаря за помощта
    Аз бях на самолетоносача Midway в Сан Диего и ти го препоръчвам, още повече, че не е на 200 мили. Друг музей не много далеч (по американските стандарти) има на March Field ARB. Неговата вътрешна експозиция е доста скромна, но отвън има доста интересни машини, включително е един В-52D.
    If you believe everything you read, better not read.
    Japanese Proverb

    Comment


      #3
      centara написа Виж мнение
      Аз бях на самолетоносача Midway в Сан Диего и ти го препоръчвам, още повече, че не е на 200 мили. Друг музей не много далеч (по американските стандарти) има на March Field ARB. Неговата вътрешна експозиция е доста скромна, но отвън има доста интересни машини, включително е един В-52D.
      Мерси Център - оказва се, че от хотела ми до Марч има даже и градски транспорт
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        #4
        Sailor_Malan написа Виж мнение
        Мерси Център - оказва се, че от хотела ми до Марч има даже и градски транспорт
        За транспорта проучи внимателно. Музеят е част от действащата все още авиобаза, която е огромно нещо.
        Разгледай сайта им:
        The March Field Air Museum is dedicated to promoting an understanding of humanity’s reach for the skies, and March Field’s pivotal role in the development of flight. A nonprofit educational institution accredited by the American Alliance of Museums, this highly-rated museum offers something for guests of all ages and backgrounds.
        If you believe everything you read, better not read.
        Japanese Proverb

        Comment


          #5
          Ще минаваш ли през източния бряг?
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Imperial написа Виж мнение
            Ще минаваш ли през източния бряг?
            Уви няма да остане време този път, а много ми се искаше.
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment

            Working...
            X