Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авионовини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    MrFreez написа
    Кало вярва,че всичко Руско е велико и без аналог,доказал го е в много форуми.
    Личността на Кало не е интересна в контекста на темата (Авионовини). Отвори си тема за Кало, след като си изследовател на творчеството му. Ако не си съгласен с нещо което той пише използвай си знанията(ако ги имаш) и го допълни/опровергай. Това е което би било интересно за четене (а и ще е по темата).
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Eguo написа Виж мнение
      Bagram Airfield Crash
      http://www.youtube.com/watch?feature...v=L38LRuaK8r4#!

      командването на силите на НАТО в региона отхвърли възможността за участието в катастрофа бунтовниците

      П.С.
      Глядя на видео - два варианта. Или чрезмерно "задрался" на взлете с последующим сваливанием, или резкая потеря мощности двигателей.
      Карго версията на джъмбо-джета едва ли е специално предназначена за транспорт на тежка техника. А те са го натоварили с 5 машини. Така, че версията за разместване на товара ми се струва най-правдоподобна.

      Comment


        X-51A Waverider Achieves Hypersonic Goal On Final Flight

        Успешен хиперзвуков тест на X-51: 300 секунди полет на М5+ и 500 секунди планиране.

        Comment


          Kramer написа Виж мнение
          Карго версията на джъмбо-джета едва ли е специално предназначена за транспорт на тежка техника. А те са го натоварили с 5 машини. Така, че версията за разместване на товара ми се струва най-правдоподобна.
          Като гледам и двамата сте прави
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            KC-135 Stratotanker разби в Киргизстан.
            Свежие события и последние новости Казахстана. Фото и видео с места событий, темы дня, происшествия, аналитика.

            ...На месте крушения самолета ВВС США в районе сел Чолок-Арык и Чорголо Панфиловского района Киргизии лежит раскрывшийся парашют, ...
            П.С.
            Екипажът на самолета - 5 човек.
            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

            Comment


              NAVAIR: X-47B Completes First Shore-Based Arrested Landing



              Тия нямат спирка.

              Comment


                Това сега на автоматично или радиоуправляемо е кацането?
                War, war never changes..

                Comment


                  StrEagle написа Виж мнение
                  Това сега на автоматично или радиоуправляемо е кацането?
                  Предполагам, че засега е радиоуправляемо. Твърде отскоро са изпитанията. Но някой ден сигурно ще кацне само.

                  Comment


                    Ако е на собствен ход ще е първото. Рипърите и Предаторите кацат с помоща на наземен екип, който ги контролира. И то на летище. А това ще цели самолетоносач и въжета. Ако е напълно автономно бих се изненадал приятно, защото ще е изключително постижение на ИИ. Ако си спомням правилно на последното му кацане на самолетоносач си имаше оператор с "дистанционно" на палубата.

                    П.П: Един колега ме заприказва докато пишех и Кухулин се е възползвал да ме изпревари
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Малко красоти от парада в Москва днес
                      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                      Comment


                        Благодаря, Сейлър. Като сравня с жалкото зрелище, което мина за парад у нас...

                        Comment


                          И на мене ми е мъка при такова сравнение, ама то какво у нас е поне близко подобно до Русия, та парада за Гергьовден да ни е наред
                          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                          Comment


                            Абе все можеха да се справят по-добре, друга година са успявали, тази беше съвсем жалка работа. Както и да е, да не отклоняваме темата (аз съм виновен).

                            Comment


                              Иран показа новия си безпилотник Epic.Лично министърът на отбраната Ахмад Вахиди(на снимката от AFP) го представи.Click image for larger version

Name:	pic_1368161796.jpg
Views:	1
Size:	24.1 КБ
ID:	532124

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	21.jpg
Views:	1
Size:	71.2 КБ
ID:	532125

                                Click image for larger version

Name:	22.si.jpg
Views:	1
Size:	99.9 КБ
ID:	532126

                                Comment

                                Working...
                                X