Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадка - що е това?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Браво, бива ви (е, не познахте опашката, ама тя не е много видима), разбира се, че е хибрид за майтап по случай празника. Пускам пояснение кое от къде е. За съжаление, нямах достатъчно време, иначе мислех и крилата да сменя. А от Potez-а първоначално възнамерявах да оставя повече, обаче така се получи. От "Москито" няма нищо, макар че по едно време мислех да взема нещо от него.
    За части от кораби - идеята е добра, трябва да спретна някой въздушен дреднаут .

    Между другото, покрай това ми дойде една идея, не знам дали ще има интерес. Да направим тема за подобни хибриди, събрани от какво ли не. Идеята е да бъде забавно, а и да се прави опит да се познае коя част от къде е.
    Attached Files
    Last edited by gollum; 02-04-2015, 10:51.

    Comment


      Много добре направена загадка. За този Botha въобще не бях и чувал, нито за дистанционно-управляемите картечници на Ме-210.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Нещо странно вилнее на изложбата МАКС:
        Click image for larger version

Name:	Mi-X.jpg
Views:	1
Size:	307.3 КБ
ID:	548149

        Comment


          За основа е използван Ми 24 за ВИП транспорт. За това са квадратни джамовете. Вече кокпита откъде идва не е ясно.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Летающая лаборатория-демонстратор технологий перспективного скоростного винтокрыла поперечной схемы (ПСВПС-ЛЛ) на базе вертол¸та Ми-24 создается с целью отработки ряда технологий перспективного вертолета, разрабатываемого в рамках проекта «Ми-Х3».
            Компания «Вертолеты России» и Московский вертолетный завод им. Миля в рамках международного авиационного форума МАКС-2015 продемонстрируют прототип летающей лаборатории  винтокрыла Ми-Х3, сообщает …
            Last edited by Sharana; 24-08-2015, 00:53.

            Comment


              Click image for larger version

Name:	fbae347a0b5f357a40ccf0dd4f933947067bd05c.jpg
Views:	1
Size:	224.4 КБ
ID:	553242
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Have Blue. Технологичния демонстратор, предшестващ F 117.

                Comment


                  Draken написа Виж мнение
                  Have Blue. Технологичния демонстратор, предшестващ F 117.
                  Да Прилича на нещо долетяло от Алфа-Центавър. А годината е 1977-ма.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    [ATTACH=CONFIG]30488[/ATTACH]
                    С тази загадка обиждаш всеки заклет авиофен.

                    Comment


                      miau написа Виж мнение
                      С тази загадка обиждаш всеки заклет авиофен.
                      Идеален повод да предоставиш загадка която не съдържа обида. Иначе се радвам че случайно съм уцелил нещо което знаеш и съжалявам че някой те е изпреварил с отговора.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Като сте тръгнали да показвате самолети отдолу, и аз да се включа. Качеството не е добро, но само това намерих.
                        Click image for larger version

Name:	ac.jpg
Views:	1
Size:	11.9 КБ
ID:	553244

                        Comment


                          Не го знам какво е, но като предишното, и това нещо ми стои синьо...даже бих казал безмълвно синьо.

                          Comment


                            Amazon написа Виж мнение
                            Идеален повод да предоставиш загадка която не съдържа обида. Иначе се радвам че случайно съм уцелил нещо което знаеш и съжалявам че някой те е изпреварил с отговора.
                            Не става въпрос, че някой е отговорил преди мен и, че аз знам отговора.
                            Не случайно написах, че обиждаш всеки заклет авиофен, защото за тях това не е загадка, а нещо като "добро утро". Да им покажеш BV -141 e същата работа.

                            Comment


                              Пък останалите фенове може да научат нещо, обаче веднага някой да почне се заяжда.

                              Нема оправия!

                              Comment


                                Той Дракен е отговорил. Разузнавателен стеелт на Нортроп. Tacit Blue.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X