Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авиошоу на българските ВВС по случай 102 години от създаването им

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    piston написа Виж мнение
    От какво си недоволен пък ти?
    Ами аз лично съм доволен, прекарах си добре Но примерно на Крумово съм си прекарвал доста по-добре. Е, верно, срещу платен вход... Основните организационни недостатъци бяха: малка площ, липса на сянка, тотален игнор на велосипедистите, някакво малоумие на входните скенери. Колкото до въздуха - всичко се случваше на фона на слънцето. Плюс някакви дребни забележки, но те не са толкова важни. И разбира се, тия на микрофона заслужават да се гърчат някъде в адски мъки. Ама те не са виновни хората, кой знае кой им е писал текста...

    ПП А дето вика Кало, с автомобилите положението е било кошмар. Цифра народ се отказа...

    Comment


      #17
      Кухулин, някой неща не могат да бъдат туширани от организаторите.... аз си хванах рейсчето като пич и в 10:30 бях на входа, чакахме 10 минути на скенерите, хората бяха много любезни, програмата - повече отколкото очаквах и най-важното - имаше ПВО, хахахаа!!!!

      П.С. За Звезди и пилота, които бяха на микрофона, мисля, че се справиха доста добре....
      "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
      И. В. Сталин

      Comment


        #18
        Пеш пак не беше леко, от СУ до
        враждебна пеш два пъти със зимно яке (аз съм гений мамка му)... направо да ме взимат от 101-ви Алпийски :D.
        Но спор за мен няма, маневри 8/10. Кобра и камбана не съм мислел, че ще видя на живо, а като командира мина с 29-ката с колесника нагоре точно над мен, щеше да ми литнат кюфтетата от кеф.

        П.П.: Само на мен ли ми се стори, че 21-ците бяха по шумни от 29, или това беше от това че Албатросите са тихички и 21 бяха след тях :D 
        Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

        Comment


          #19
          piston написа Виж мнение
          чакахме 10 минути на скенерите
          Проблема не беше толкова в чакането, колкото в самия метод. Аз минах много пъти през проверката, защото щъках напред-назад да посрещам разни хора. През скенера минават хора, окей. отстрани минават хора и ги проверява оня с палката, ама проверява един на трима. A в последния половин час преди полетите никой никого не проверяваше С две думи - липса на опит в тия работи. Може би следващия път ще е разлино.

          А ти да беше минал в 12:00 през черното кръгче, сам бях в него...

          Comment


            #20
            За организацията мога да дам оценка 8/10. Но за летателните демонстранции - 12 или 13 от 10. МВБ на пределно малка височина между два МиГ-29 - нещо такова не се вижда всеки ден. Хеликоптерите показаха прекрасни неща, двата Спартана показаха нещо уникално в световен мащаб. Полетът на МиГ-29 на генерал Румен Радев е най-най-добрата демонстрация на единичен самолет, който съм виждал, а съм видял доста. Пилотаж на мъж с МНОГО големи топки и с невероятно можещи ръце. Кало, пропуснал си, тъй като днес пилотажът е по-добър от тренировките.
            С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

            Comment


              #21
              Вмомента се ъплоадва албума, до час ще го пусна.
              War, war never changes..

              Comment


                #22
                Кухулин написа Виж мнение
                А ти да беше минал в 12:00 през черното кръгче, сам бях в него...
                Бях с групичка и имах отделно и срещи, затова и не потвърдих офертата ти.... Мога да кажа, че съжалявам, че не се запознах с теб! Живот и здраве, ще има и други събития (вече имам покана за Шабла догодина ).
                "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                И. В. Сталин

                Comment


                  #23




































                  Бързо набиране на височина














                  Здрасти!




                  "160км/ч"












                  War, war never changes..

                  Comment


                    #24
                    Кобра
















                    Начало на камбана
































                    Генерала ми събра очите
                    War, war never changes..

                    Comment


                      #25
                      леле как дими 29-ката.....

                      Comment


                        #26
                        Като прочетох, че се очакват 50,000 души и се отказах.
                        Едни приятели, които отидоха е трябвало да паркират на 4 км и от там - пеша. Като цяло организацията не ги накефила, самата акробатика - да.

                        Да не ми е празен поста, ще шерна някоя друга снимка (любител-фотограф):

                        Click image for larger version

Name:	10714369_10152777569526407_4315610522869033866_o.jpg
Views:	1
Size:	68.6 КБ
ID:	546248

                        Click image for larger version

Name:	10631095_10152777569556407_3183371841852407256_o.jpg
Views:	1
Size:	65.9 КБ
ID:	546249

                        Click image for larger version

Name:	10700265_10152777569521407_8102971298734610488_o.jpg
Views:	1
Size:	143.0 КБ
ID:	546250

                        Click image for larger version

Name:	10644419_10152777569581407_3775389333409557444_o.jpg
Views:	1
Size:	242.0 КБ
ID:	546251

                        Click image for larger version

Name:	10257467_10152777569476407_3356572417575010041_o.jpg
Views:	1
Size:	137.9 КБ
ID:	546252
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          #27
                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          леле как дими 29-ката.....
                          Като извадим по 40 млн на самолет, ше спре да дими

                          Comment


                            #28
                            Има там едно непълно изгаряне, характерно за всички РД-33, с изключение на последните серии. Мисля, че дими най-силно при режими около максимал или преход към него. При по-ниски и при форсаж няма такова димене.

                            Comment


                              #29
                              Dinain написа Виж мнение
                              Като прочетох, че се очакват 50,000 души и се отказах.
                              Едни приятели, които отидоха е трябвало да паркират на 4 км и от там - пеша. Като цяло организацията не ги накефила, самата акробатика - да.

                              Да не ми е празен поста, ще шерна някоя друга снимка (любител-фотограф):

                              [ATTACH=CONFIG]26737[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]26738[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]26739[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]26740[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]26741[/ATTACH]
                              Като са тъпи да ходят с кола - техен проблем. Хората си го казаха да се ползва градски транспорт, който си стигаше точно до мястото. Или другият вариант е да се отиде по-рано, както аз и брат ми направихме. Около 10 паркирахме точно срещу пистата. Ама тарикатите искат в 12 да отидат и да паркират в летището - няма как да стане. Организацията си беше супер, но пак опираме до българската работа.
                              А че не си отишъл - много си се прецакал.
                              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                              Comment


                                #30
                                Като знаех, че се очакват 50 000, бях там в 10:15. Още тогава имаше егати тълпите. Организацията беше хем така, хем така. Куцаше им проверката на пунктовете, местата за пушене, осведомеността на гардовете. От друга страна се бяха постарали. Имаше достатъчно табели и гардовете бяха любезни. Самото авиошоу беше много яко. За съжаление слънцето беше точно срещу нас, отделно имаше и някаква мараня/смог.

                                Малко скромни снимки от вчера: https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=62129eeae9
                                Analog man...

                                Comment

                                Working...
                                X