Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвременни руски пистолети

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    AYB това нещо сам ли го измайстори ?

    Comment


      #47
      Това е снимка от сайта www.pishtov.com, на която качих тук адреса. Това не е компютърна графика, а реална снимка.

      Comment


        #48
        ПРЕКРАСНО !!!

        Comment


          #49
          AYB написа
          Но "Викинг" може да бъде и произведение на изкуството...
          Този пистолет е ПЯ Пистолет Яригин или Грач, не е Викинг.
          Изглежда перфектно видях го и в сайта на пищов.ком
          Въпроса е наистина ли е реална снимка?

          Comment


            #50
            със сигурност не е снимка, а рисунка/комп. графика

            Comment


              #51
              кало написа
              със сигурност не е снимка, а рисунка/комп. графика
              Как може да се докаже? Не разбирам от тези фото монтажи, но и този Макаров ли е монтаж?

              Comment


                #52
                Fil написа
                Как може да се докаже? Не разбирам от тези фото монтажи, но и този Макаров ли е монтаж?
                Не е монтаж, а комп. графика. След известен допир с истински предмети човек се научава да ги различава. Този именно ПМ не съм го виждал наяве, но съм виждал много други украсени по подобен начин образци - 1911, Browning HP, CZ-75 и други. Идват от Турция, където има много фирми с вековни традиции в украсата на оръжия.
                Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                Comment


                  #53
                  Идея на някое стрелбище дали има на разположение "Викинг"? Мой познат каза, че му бил вече любимият пистолет - все още не зацепвам защо му е на обикновен служител в Министерство на правосъдието пистолет с 18 бронебойни заряда, но той си го харесва. Ще ми се и аз лично да видя за какво става въпрос.
                  Стрелял съм с ЧЗ 75 и мисля, че мога да си обясня защо е един от най-копираните пистолети - не усетих кой знае какъв откат, поносима тежест, сигурно оръжие. Пред ХК предпочитам Глок.

                  Comment


                    #54
                    Глок определено си е най-актуалния пистолет за момента.

                    Comment


                      #55
                      Преди време ако си спомняте коментирахме една руска технология за безшумна стрелба. Вижте на какво попаднах.










                      Comment


                        #56
                        Nick написа
                        Не е монтаж, а комп. графика. След известен допир с истински предмети човек се научава да ги различава. Този именно ПМ не съм го виждал наяве, но съм виждал много други украсени по подобен начин образци - 1911, Browning HP, CZ-75 и други. Идват от Турция, където има много фирми с вековни традиции в украсата на оръжия.
                        Ник,този Макаров май не е графика а си е типично по руски нашарен.Впрочем има едно българче,казва се Светльо Райчинов.Такива украси на оръжия праска,щото ти е бедна фантастиката.На едно от изложенията Хемус беше показал пищов на който бая се поозорих докато разбера,че е просто ТТ.Златни ръце има момчето и най-важното не е надувко.Ако успееш да намериш нещо от него,имайки предвид твоят вкус,смятам, че ще останеш доволен.

                        Comment


                          #57
                          Най-вероятно става въпрос за снимки на пистолети обработени с Photoshop или друг подобен редактор. Личи си, че това не са реални цветове и от светлосенките се познава, и т.н. Но контурите и формите са перфектни! Затова смятам, че са обработени снимки.

                          Comment


                            #58
                            Ник,този Макаров май не е графика а си е типично по руски нашарен.
                            това, че е кичозно нашарен, няма връзка с това, че "снимката" си е чиста компютърна графика. никак не е трудно да се установи това

                            Comment


                              #59
                              Не "кичозно", а изкустно нашарен бих казал. Това явно са поръчкови модели от каталога на производителя.

                              Comment


                                #60
                                AYB написа
                                Не "кичозно", а изкустно нашарен бих казал. Това явно са поръчкови модели от каталога на производителя.
                                Даже ако не се лъжа,АУБ-е,снимките са вземени от каталога на фирма НВС Комерсиал -официален представител на Ижмаш за България.Иначе казано - Васята Руснака.Магазина му е в Пловдив на ул. "Софроний Врачански" и снабдява с руско оръжие целокупното българско население-Тигри,Сайги,Иж-овки,Байкал-и,Викинги,Макаров-и,Лосове и какво ли не.

                                Comment

                                Working...
                                X