Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български оръжейни конструкции

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добра новина!!! Ще следя с интерес развоя на събитията около това оръжие. Снимки на пистолета има ли?

    Comment


      Вече сме го обсъждали - това е : http://www.arsenal-bg.com/images/def...02-Compact.gif
      "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

      Comment


        Отвреме-навреме преглеждам оръжейните каталози в книжарниците. Раздел "България" още не съм виждал...


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Thorn написа
          Отвреме-навреме преглеждам оръжейните каталози в книжарниците. Раздел "България" още не съм виждал...
          Една от причините това да е така, е че у нас много се плюе.

          Comment


            Би ми било интересно да видя чужди мнения за Шипка, Аркус, Б-1300 и т.н.


            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              Има ли вече някой с мнение за качеството на новия пистолет или ситуацията е на ниво Аркус?

              Comment


                Ами на снимка изглежда страхотно. Като ТТ данни също е отличен. Виждам че е изчистен от към стърчащи детайли които да се закачат по дрехите и е с външно ударно чукче , което за мен е по-удачно. Обаче и от Аркус имах подобни впечатрения от снимките , докато не го видях на живо и стрелях с него .......... пърно разочарование. Много се надявам ситуацията да не е като в Аркус.

                Comment


                  Някой може ли да ни представи кратка визитка на конструктора на новия пистолет? Любопитен съм да разбера що за човек е.

                  Comment


                    Честита нова година. И от новия календар на Арсенал - една убийствена гледна точка :kill_myse
                    "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

                    Comment


                      Това ми се видя интересно:
                      Отбелязвам тази статия от в. "Стандарт", която е отпреди месец (тогава коментирахме написаното в Дарик ), поради завишения интерес и лекото ...
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Има ли вече официално публикуван сборен чертеж на новия пистолет? Любопитен съм да го разгледам отвътре.

                        Comment


                          НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ МАТЕРИАЛИТЕ ОТ КОИТО СА НАПРАВЕНИ ЧАСТИТЕ НА МАКАРОВ

                          Comment


                            Различни марки стомани.

                            Comment


                              Amazon написа
                              Това ми се видя интересно:
                              http://pishtov.blogspot.com/2007/11/blog-post_15.html
                              Бележката в края отразява точно проблематиката до момента. Надявам се Куцаров вече да е решил на какво да заложи - имаше доста "опитни" образци - дано вече си подредят приоритетите и производството да тръгне. Иначе има всички условия - и нови машини(ЦПУ-линия), и опитни специалисти и млади кадри и най-вече - достатъчно средства - нещо, което досега не е бивало в БГ оръжейницата... :tup:
                              "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

                              Comment


                                Хе-хеее :rock: "Доживехме и с очите си го видохме!" :tup:







                                Ето сега разбирам, че пистолета бил с газоотводна система за забавяне на затвора.
                                Last edited by ; 22-04-2008, 16:52. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                                Comment

                                Working...
                                X