Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    на мен поне не ми се показват.

    Comment


      ще си направя сепуку.

      Comment


        Gaden Gogi написа
        Я слънцето се скри. Сега се вижда по-добре, и вече ми се струва че ходовата е на Pz1A
        :lol: браво бе гоги, не очаквах това от теб точно
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          какво бе слънцето наистина ми пече в монитора, а ходовата част прилича на тази на Pz1A.

          Comment


            много отдалече прилича бре
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Абе хора, никой ли не видя, че онази машина не е истинска. То аз си бях написал "за разведряване", ама ... първо, никой не видя шестолъчката, нали и второ - двете оръдия
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Imperial Friedrich написа
                Gaden Gogi написа
                Я слънцето се скри. Сега се вижда по-добре, и вече ми се струва че ходовата е на Pz1A
                :lol: браво бе гоги, не очаквах това от теб точно
                поне познах ли твоята загадка?

                Comment


                  да, точно
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    messire Woland написа
                    Абе хора, никой ли не видя, че онази машина не е истинска. То аз си бях написал "за разведряване", ама ... първо, никой не видя шестолъчката, нали и второ - двете оръдия
                    Видях я шестолъчката, за това се и отказах от японските машини, просто прецених че това ако е еврейско няма как да е произведено в япония, почнах да търся европейски и намерих какво е нещото, а второто оръдие го взех за дефект на снимката. иначе съм ти писал каква е машината :туран.

                    Comment


                      някой има ли бегла представа защо не се отварят снимките.за две от тях съм сигурен че поне седмица ще се мъчите.

                      Comment


                        ами не знам... защо не ми ги пратиш на пощата, imperial@boinaslava.net
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Gaden Gogi написа
                          Видях я шестолъчката, за това се и отказах от японските машини, просто прецених че това ако е еврейско няма как да е произведено в япония, почнах да търся европейски и намерих какво е нещото, а второто оръдие го взех за дефект на снимката. иначе съм ти писал каква е машината :туран.
                          Еее ... дефект. Аз цяла минута го правих това второ оръдие, а ти - дефект . Звездата поне беше по-лесничка.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            я пуснете някоя загадчица над която ше си трошим главата

                            Comment


                              Еее ... дефект. Аз цяла минута го правих това второ оръдие, а ти - дефект . Звездата поне беше по-лесничка.
                              Друг път да знаеш да не се мъчиш,

                              [/quote]

                              Comment


                                от стабилизатора съм отрязал нещо дето не ви трябва да го гледате . Браво бе Воланд ще лъжем по загадките а, Аз как упорито не наричах крепоста кораб, 'щото съм коректен не като тебе

                                Comment

                                Working...
                                X