Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    много се съмнявам че е истинско ама не се знае
    хора всчкакви ,оръжия всякакви...

    Comment


      Абе то в тоя сайт има доста интересни оръжия ама какво да им слагам снимки като ще седим и само ще им се пулим :roll:
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment


        Ето и нещо от мен, какво е според вас ?

        Comment


          Ееее ти по-ситна снимка не можа ли да намериш?? Иначе прилича на брониранан кола Ролс-Ройс.

          Comment


            Образец 1920 или 1924

            Comment


              аз нищо не виждам има нещо стрнно в задната част

              Comment


                Добре де, извинявам се... инак не е Ролс-Ройс, не е '20-'24 (по-раное ) и има перка отзад

                Comment


                  Това от някое анимационно филмче ли си го смотал
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    Инжинерната мисъл по некой път мое да надмине въображението на секи художник
                    Тва чудо е правено да пердаши през пустиня, има си нормално задвижване на задната ос от автомобилния двигател за икономично придвижване, а пък като атакува или като затъне в пясъкъ перката го бута ...

                    Comment


                      А като гледам колко в открит двигателя отзад ми се струва че 1 песъчинки или някое куршумче ще го опраска за секунди...
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment


                        аиде малко дасе оживи темата.какво е т'ва :?

                        Comment


                          момчета ако не можете да познаете загадките или не ви се рови просто кажете на тази и предната страница съм пуснал две интересни неща.днес към 10 часа ще кажа кои са ако няма желаещи
                          да ги познаят

                          Comment


                            Аз наистина не мога да ги позная. Айде дай жокер
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              ето два големи джокера-първото е руска машина а втората не е европейска въпреки че прилича.

                              Comment


                                ето ги и отговорите
                                1руски експериментален танк Т111(познат също и като т46-5)
                                2японски танкоизтребител хо-ни 2

                                Comment

                                Working...
                                X