Съобщение

Collapse
No announcement yet.

възможно ли е това

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Aз къде съм казал че материалите които имам са от интернет?
    И това не е макет на корпуса а е ходов макет. И в нета има 4-5 снимки на него, по една случайност аз имам цялата галерия+ снимки на цял Молот, по-точно на два, един с ходова от Т-64 и друг с таква от Т-80, и това което на тебе ти е приятно да наричаш об 195 е Молот с ходова от Т-80. Иначе в Украйна има поне един оцелял Молот + едно оцеляло шаси от Бандит. Иначе разработката и тестовете приключват още по съветско време и Молот е подготвян за серийно производство.Поне така твърди човекът от Харков който ми е пратим материалите, и все ис миял че той е по-информиран от тебе и твоите интернет мурзилки.
    Впрочем ако имаше повече снимки на ходовият макет щеше да знаеш защо снарядите са унитарни и защо това не е било проблем. Изобщо Молот е МНОГО добра конструкция, много разумно конструиран. Само резервоарите над калниците не ми харесват, ама не може всичко да е идеално, отделно те за зад броня, макар и тънка.

    За Д9- не са толкова много, Черният орел реално не е танк, той е бутафория

    Comment


      #77
      Аз не споря с теб за Молот изобщо, а за твърдението ти, че показаният от мен об. 195 бил Т-72 с купол от Молот. Това просто не е вярно. Иначе - Молот е бил подготвян за серийно производство, но то не се е състояло поради множество причини - и липса на пари, и недоработеност на много елементи - както от конструкцията, така и въоръжението и СУО.
      Last edited by кало; 20-08-2013, 13:25.

      Comment


        #78
        Това ръждивото на снимката е Т-72 с купола от Молот, онова дето го представят за об 195 си е чиста проба Молот покрит с брезенти за повече мистика.....за което добавя че е версията на шаси на 80-ка, респектиовно в голямата фуния за подводно водене зад куполата, което под брезента изглежда по друг начин.Хубава машинка, но естетически Бунтар е по-издържан....ако се поровиш упорито в нета може да намериш снимка на това което наричаш "макетчета" изработвани в завода, дървени....подобни на тези чрез които представиха Армада.
        Колкото до серията- на мен човекът от Харков съвсем друго ми каза, и някак си съм склон да му вярвам. Особенно рпедвид това че в механикат анищо ново няма, новото е компановката за да я отработват са имали 6 години.

        Иначе Молот ако беше приет на въоръжение шеше да е страшилище и щеше да предизвика доста бурни ответни мерки. подозирам на първо време мбързо превъоръцаване с 140 мм оръдия, а където не става с дългоцевни 120 мм...Както мисля споменах габарита на челният пакет е 1100 мм, + динамична защита...на доста странни блокчета впрочем, квадратни едни такива

        Comment


          #79
          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Това ръждивото на снимката е Т-72 с купола от Молот, онова дето го представят за об 195 си е чиста проба Молот покрит с брезенти за повече мистика.....за което добавя че е версията на шаси на 80-ка, респектиовно в голямата фуния за подводно водене зад куполата, което под брезента изглежда по друг начин.Хубава машинка, но естетически Бунтар е по-издържан....ако се поровиш упорито в нета може да намериш снимка на това което наричаш "макетчета" изработвани в завода, дървени....подобни на тези чрез които представиха Армада.
          Колкото до серията- на мен човекът от Харков съвсем друго ми каза, и някак си съм склон да му вярвам. Особенно рпедвид това че в механикат анищо ново няма, новото е компановката за да я отработват са имали 6 години.

          Иначе Молот ако беше приет на въоръжение шеше да е страшилище и щеше да предизвика доста бурни ответни мерки. подозирам на първо време мбързо превъоръцаване с 140 мм оръдия, а където не става с дългоцевни 120 мм...Както мисля споменах габарита на челният пакет е 1100 мм, + динамична защита...на доста странни блокчета впрочем, квадратни едни такива
          ОК, както искаш - щом си решил да се излагаш, твърдейки пълни глупости - продължавай. На постнатите от мен снимки е един от прототипите на обект 195 - с абсолютно нов корпус, необитаем купол с 152мм оръдие 2А83, плюс много други неща. Не разбирам изобщо как може да продължаваш да твърдиш, че става дума за Т-72 и купол на Молот. Пълен абсурд. Ето ти и малко от един украинец, който не се слави с любов към руснаците:



          Разбира се, достоверността на снимките е потвърдена и от бая хора, работили по проекта. Голяма част от разработките са основа за новия ОБТ на база на тежката платформа Армата (с "Т", не с "Д"). Тя още не е представена публично.
          Last edited by кало; 20-08-2013, 13:52.

          Comment


            #80
            Ми не аз се излагам. Ти си тоя дето е седнал и се плюнчи с интернет мурзилки. Пък аз съм виждал и снимки и чертежи на Молот. И дори ти предложиж, ако смяташ че си прав а аз греша, може да се обзаложим и независим уважаван от всички тук арбитър да прецени.
            Колкото до снимките, специално за бавно загряващите и не можещите да четат:
            Това е Т-72 с купола от молот.
            Click image for larger version

Name:	V90RJ.jpg
Views:	1
Size:	66.9 КБ
ID:	537111
            А това е самият Молот:
            Click image for larger version

Name:	ZAXOD_010_tank.jpg
Views:	1
Size:	62.2 КБ
ID:	537112

            Сега за куполата- това не е необитаема купола, това се нарича нископрофилна купола, същият тип като на БМПТ и на М60А2. Иначе описанието на АЗ-то е почти точно, само дето авторът е предполагал развитие на конструкцията от Т-72, а тя е принципно друга...ако разгледаш снимки отгоре на ходовият макет дори може да видиш какво е представлявал въпросният автомат..
            Впрочем- азаха ми че след няколко месеца ще разсекретят Молот и всички ще можете да му се порадвате.

            Comment


              #81
              НИКАКЪВ МОЛОТ НЯМА НА ТЕЗИ СНИМКИ, толкова ли не можеш да вденеш?
              Пишеш пълни глупости. За пореден път - вземи, пообразовай се, извини се и не спори, когато не знаеш. Край на разговора с теб, няма никакъв смисъл, абсурдът е пълен.




              Ми не аз се излагам. Ти си тоя дето е седнал и се плюнчи с интернет мурзилки. Пък аз съм виждал и снимки и чертежи на Молот. И дори ти предложиж, ако смяташ че си прав а аз греша, може да се обзаложим и независим уважаван от всички тук арбитър да прецени.
              Колкото до снимките, специално за бавно загряващите и не можещите да четат:
              Това е Т-72 с купола от молот.
              Click image for larger version.

              Name: V90RJ.jpg
              Views: 0
              Size: 66.9 КБ
              ID: 20773
              А това е самият Молот:
              Click image for larger version.

              Name: ZAXOD_010_tank.jpg
              Views: 0
              Size: 62.2 КБ
              ID: 20774

              Сега за куполата- това не е необитаема купола, това се нарича нископрофилна купола, същият тип като на БМПТ и на М60А2. Иначе описанието на АЗ-то е почти точно, само дето авторът е предполагал развитие на конструкцията от Т-72, а тя е принципно друга...ако разгледаш снимки отгоре на ходовият макет дори може да видиш какво е представлявал въпросният автомат..
              Впрочем- азаха ми че след няколко месеца ще разсекретят Молот и всички ще можете да му се порадвате.
              Куполът на снимките а напълно необитаем, разположен над бойното отделение с АЗ. То е отделено от отделението за управление, разположено в силно бронирана капсула в предната част на корпуса и от двигателното отделение и горивото в кърмата. Нископрофилен обитаем купол е този на об.640 Черен орел:

              Last edited by кало; 20-08-2013, 14:08.

              Comment


                #82
                Смешно, ти не знаеш как изглежда Молот, но твърдиш че не той е на снимките?


                * * *
                Прекаляваш
                Imperial
                * * *
                Last edited by Imperial; 20-08-2013, 14:14. Причина: прекали с обидите

                Comment


                  #83
                  Имам такъв въпрос към ултраспециалистите по танкове !
                  Защо убихте темата?
                  За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                  Comment


                    #84
                    ултраспециалистите по танкове, всъщност - по каквато и да е бойна техника, не пишат във форуми

                    Comment

                    Working...
                    X