Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Немски орден за българин... малко по-рано

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    железен кръст ²² клас

    Ето и един указ за награждаване на български офицер с Желзен кръст за храброст ²² клас от 1918 година наградения е подпоручик Васил Дончев Владев
    Attached Files

    Comment


      #17
      Адски адски благодаря за тези документи falera!!! :tup:

      Comment


        #18
        Бе Орехчо, какво се радваш на някакви си снимки... кихай 50 долара и грабвай ОРИГАНАЛИТЕ!!! вади някое златно кабърче от фердмаршалския жезъл и се нахвърляй

        На нож!

        Comment


          #19
          Хе-хе, капитане, ти пак улучи право в десятката. Само дето дори и нашия фелдмаршал да събере $50, има мнооооооооого време до края на този аукцион, така че може и да се наложи да извади няколко габърчета от жезъла. Аз лично нямам никакво желание да притежавам тези хартийки, но несъмнено те имат доста интересна историческа стойност.

          Comment


            #20
            Ми.. не знам.. в края на краищата това е само документ за супер-масовата Втора степен, така че може би даже му е много това... Ама аз си мисля така, може и да греша
            На нож!

            Comment


              #21
              ми айде хвърли го насам като не ти трябва.

              Comment


                #22
                За съжаление аз нямам никакви подобни неща , сигурно защото всички ми пра пра дядовци са измрели по бойните полета , затова у нас няма нищо антикварно :wall: :wall:

                Comment


                  #23
                  добре де, а аз от къде да си намеря Железен Кръст?
                  Търся си най-вече от ВСВ ама само на разни ментета съм попадал...
                  "Чуя ли думата култура, зареждам револвера!"

                  Comment

                  Working...
                  X