Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Немски орден за българин... малко по-рано

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Немски орден за българин... малко по-рано

    Джилезен кръс 1ва степен, с кутийката си даже! Просто супер! Името на българския офицер, който го е заслужил през време на ПСВ, засега е в тайна, нещо леко се инати един субект, но скоро ще си признае и ще ви информирам Може да ми кажете честито...
    Attached Files
    Last edited by kapitan; 05-01-2005, 14:20.
    На нож!

    #2
    Господииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии ииииии
    Капитане ти ми намери ордена !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


      #3
      Продай ми го моля ти се продай ми гоооооооооооооооо :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

      Comment


        #4
        Е, Манщайн, те тия ордени са под път и над път. Интересното е че е на българин.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Точно тези не са толкова чести, това е ЕК1 с оригинална кутия и доста добро състояние Ония дето са под път и над път са ЕК2, с халка отгоре, те са наистина доста масови и евтини /е, зависи от състоянието.../
          Ама Майнщайн, тоя не е за тебе, нито има свастика на него, нито Хитлер го е пипал... :lol: :lol:
          На нож!

          Comment


            #6
            Още по-добре тамън няма да ми реват вкъщи че има пречупени кръстове като на тия от ВСВ а това е идеално. За мене е капитане казвай парички .
            Last edited by Док Холидей; 06-07-2005, 16:14.

            Comment


              #7
              Я всички на опашката зад мен.
              Та , какво казваш Капитане, колко струва това чудо?
              Хайде честито и от Мен!
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                Мерси Ама хора, една подробност... не се продава
                На нож!

                Comment


                  #9
                  kapitan написа
                  Точно тези не са толкова чести, това е ЕК1 с оригинална кутия и доста добро състояние Ония дето са под път и над път са ЕК2, с халка отгоре, те са наистина доста масови и евтини /е, зависи от състоянието.../:lol: :lol:
                  Браво, честито, много хубава вещ ! И въобще не са чак толкова често срещани...
                  Какви маркировки има отзад или по иглата ? Хваща ли го магнита ?? От 3 различни части ли е сглобен ? Ако всички отговори са ДА, предлагам да организираме едно скромно търгче/аукционче...а ? Ама сериозно, истинско, без празни наддавания....
                  Ще вървят и предмети за размяна....
                  Аз като за начало, колкото да тръгне наддаването, мога да отворя аукциона с едни 70 долара.... т`ва са 100 лева...

                  Comment


                    #10
                    Мерси
                    Иначе - да да да Реагира на магнит, сглобките са си както си трябва, има маркировка на иглата - малко квадратче. Производителят с този щемпел е известен с висококачествените ордени и значки които произвежда в Имперска Германия - само единственият проблем е, че колекционерите все още не знаят кой точно е бил този производител Да, звучи странно, но е така - просто не се знае на кое ателие принадлежи тази маркировка...

                    Аз нещата не оставям на случайността - доказано оригинален е П принцип изглежда добре, но има и перфектни ментета :evil: Затова, веднага пуснах детаилни снимки на познати западни колекционери, които са наясно с материала и всички отговориха :tup: :tup: :tup:

                    Благодаря и за идеята за търг /началната цена не е лоша, само малко под половината от това, което ми струваше това удоволствие /, но повярвайте ми, не се продава Това е едно от нещата, които винаги съм искал :nod:
                    На нож!

                    Comment


                      #11
                      Браво, браво и браво !
                      Много хубаво нещо ! А колкото за първоначалната ми цена...такава е просто защото 100 лева са кръгла сума....
                      Мога да я удвоя или утроя, но след като парите не те блазнят...начи трябва да бръкна в килерчето, да видим с какво ли ще мога да те изкуша...
                      Униформи, колани, каски, щикове, кортици, саби.....а ??

                      Comment


                        #12
                        имам имам имам.... И аз съм стар килер /с ударение на Е-то/ Е, сабя нямам, но да си призная, нямам и желание... Поне засега. Сега главно парашутистка каска искам, но дори и да имаш, знам че орденчето ми не може да се мери с нея
                        Виж сега, ти си свикнал с нормални хора да търгуваш и да менкаш, предложенията ти са рационални - ама аз съм не... нерационален, така да се каже :mhehe: :mhehe:
                        На нож!

                        Comment


                          #13
                          Май до тук само аз не съм поискал орденчето. Спокойно, няма и да го поискам, просто не е от нещата които събирам. Определено е много приятно с кутийката, честито за придобивката и си я пази, че тук като гледам мераклии за нея много

                          Comment


                            #14
                            ww2 написа
                            щикове, кортици, саби.....а ??
                            По-скоро мен ще изкушиш
                            Резеврни части намират ли ти се?
                            Майтапа настрана сериозен съм.
                            Търся, затвор за Турски Маузер обр.1903 година- един брой, затвор за К98к-два броя, затвор за Бердана 2 - два броя.
                            Засега това търся.Абе аз търся още много неща, но като за начало това да ти се намира?
                            чакай за това съм направил отделна тема
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #15
                              Който търси, може и по-късно , но винаги намира!!!
                              От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                              Comment

                              Working...
                              X