Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въздушни пушки ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Въздушни пушки ???

    За Нова Година обещах на племенника ми (13 год.), да му купя въздушна пушка...често го взимаме на лов...и понеже не искам да купувам боклуци, имам такъв въпрос : Знае ли някои кои въздушни пушки са сравнително хубави и се продават тук, в България ?? И най-доброто съотношение цена-качество естествено....??
    Склонен съм да похарча до 150-160 лв.
    Благодаря Ви предварително ! :rock:

    #2
    Ами аз лично имам 2 като малък много бях запален по пневматичното оръжие но сега не ги знам новите модели...Най-добре купи на старо някоя "Славия 630 или 631" или още по-добре някой от моделите на "ИЖ" защото са по мънички и ще му паснат на момчето...
    ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

    Comment


      #3
      Аз преди много години имах Славия, бях си я донесъл от Прага...много сериозна пушка ! Здрава, прецизна, добре направена, точна и издържлива...Тъкмо се бях уволнил от казармата и я разменихме с един приятел - аз дадох Славия-та, купчина оригинални мишени и 5 кутии с по 500 сачми, а той ми даде една доста запазена Хенри Мартини и една фердинандова сабя без кания, но с хубаво острие....в онези времена Славия-та беше доста ценна, сачмите също... :p

      И така се започна....та до днес ! :tup:

      Comment


        #4
        Аз за въздушни пушки съм признал немските "Хайнел" ама са само за стрелбище.Да ходиш да трепел пилета с нея...Трябва товарно животно да имаш
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          #5
          аз имам славия 631,много съм доволен от нея.Това е наи приемливата пушка но незнам да ли би могъл да я намериш за 150 лева.Един съвет от мене-ако копуваш такова нещо копи го ново а не втора ръка понеже незнаеш в какво съсътоя2ние е
          Състраданието е слабост...

          Comment


            #6
            Е то ясно че няма да е втора ръка защото има там някакво износване на цилиндър, на уплътнения, на пръстени и спусъчен механизъм...иначе не знам дали има нови Славия 631 по магазините, ако има - тя е ! :rock:

            Comment


              #7
              Моят съвет е да потърсиш Застава или Брно. Те са хубави пушчици и то на прилични цени.
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                ww2 написа
                Е то ясно че няма да е втора ръка защото има там някакво износване на цилиндър, на уплътнения, на пръстени и спусъчен механизъм...иначе не знам дали има нови Славия 631 по магазините, ако има - тя е ! :rock:
                Има нови.Моята си я взех нова.Обаче ме съмнява че може да се вземе
                за по-малко от 180 защото моята я взех за тези пари но от
                познат продавач.Иначе са по 210-220 лв.

                Comment


                  #9
                  Всичко е точно, всичко си е на мястото, благодаря на всички, които помогнаха с мнение ! :rock:
                  В последния момент поръчката за пушка се смени с поръчка за рибарска макара, а тук вече съм специалист - снощи купих една макара "Shakespeare" - Pflueger President, модел sk2050 035, с десет лагера, суперготина, и 2 ролки качествено мачово влакно ! :1087:
                  Last edited by ww2; 30-12-2004, 19:06.

                  Comment


                    #10
                    Я , още един колега рибарин.
                    Колега, аз в България използвам макари Броунинг и да си кажа много съм доволен от тази система
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #11
                      Parabellum написа
                      Я , още един колега рибарин.
                      Колега, аз в България използвам макари Броунинг и да си кажа много съм доволен от тази система
                      Да ти кажа, вече май фирмите се поизравниха в качеството и цените...имайки предвид, че производството на почти всички фирми за риболовни такъми вече е изцяло изнесено я в Корея, я в Китай, я в Тайван....Преди седмица си купих една малка спинингова MILO Mixage 2000 - също с 10 лагера, 5.5:1, 3 резервни шпули, суперстопер и заден аванс....само за 55 лв. ?! И много и се кефя, харесва ми !
                      А MILO си е първокласна италианска фирма в тоя бранш...за последните 10 години италианците (оборудвани изцяло с MILO) са 3 пъти световни шампиони отборно и 2 пъти поединично (в спортния риболов)...

                      Comment


                        #12
                        Аз преди ходим много за риба ама нямам нерви за таквоз занимание...То риба риба слагаме кебапите на скарата вадим бирата и картите и то...
                        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                        Comment


                          #13
                          ww2 написа
                          Да ти кажа, вече май фирмите се поизравниха в качеството и цените...имайки предвид, че производството на почти всички фирми за риболовни такъми вече е изцяло изнесено я в Корея, я в Китай, я в Тайван....Преди седмица си купих една малка спинингова MILO Mixage 2000 - също с 10 лагера, 5.5:1, 3 резервни шпули, суперстопер и заден аванс....само за 55 лв. ?! И много и се кефя, харесва ми !
                          А MILO си е първокласна италианска фирма в тоя бранш...за последните 10 години италианците (оборудвани изцяло с MILO) са 3 пъти световни шампиони отборно и 2 пъти поединично (в спортния риболов)...
                          Интересна тема се заформи тук, май ще трябва да направя отделна тема за риболов
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #14
                            Намерих един сайт на магазин за оръжия и ти предлагам да вземеш-Hatsan Mod30-89,00
                            Hatsan Mod35 and Mod35s-115,00
                            Diana Mod24-269,00
                            Първите са турски обаче много ги хвалят.Другите са немски и цената е по висока.
                            Pro Deo fide et Paria

                            Comment


                              #15
                              Турски и китайски не бих купил ако ще хан Крум да ми ги бута в ръцете
                              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                              Comment

                              Working...
                              X